Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.06.2014, 09:21   #1
crepeaunutella
 
Avatar crepeaunutella
 
Zarejestrowany: 19.06.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie blue screen :<

Hej,
jest to mój pierwszy post na tym forum, jednak już od jakiegoś czasu je śledzę w związku z czym chciałabym się przywitać i na wstępie zaznaczyć, że jest mi bardzo miło, że ktoś do tego tematu zajrzał

Mój problem rozpoczął się jakieś 4 lata temu, ale do dzisiaj z jego powodu płaczę. Komputer nie jest najnowszy aczkolwiek chyba dość dobry (tata sam kiedyś konstruował komputery i twierdzi, że nie kupi byle komputera z marketu).
Pewnego dnia podczas gry komputer wyłączył się i pojawił się tak zwany blue screen, tzn jest to jakis powazny blad systemu. Od dnia tamtego dzieje sie tak przy kazdej grze, po okolo 40 minutach (;(((( ) Wiele lat juz tak zyje i staram sie byc dzielna i co 40 minut od nowa włączać grę ( co trwa okolo 40 minut) ale bardzo chcialabym to naprawic.
Najprawdopodobniej uszkodzonym plikiem jest ten o niezwykle prostej nazwie IGXPRD32.DLL co nie mam pojecia co znaczy.
Nie wiem jakie komputer ma parametry, moze jakos uda mi sie to ogarnac jezeli to bardzo wazne, ale jest pare dodatkowych faktow:
a) na tym komputerze, od mniej wiecej tego samego czasu nie dziala glos - nie wiemy z czego to wynika
b) tata od dawno mowi, ze trzeba go naprawic i ze trzeba bedzie trzeba odinstalwoac the sims ale coz, wszystko da sie zapisac
c) pamieci jest praktycznie zero
d) kiedys jak zdjelam kurz z gory komputera to sie gra nie zaciela przez 2h O

To chyba tyle, licze na wasza pomoc )))
crepeaunutella jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.06.2014, 09:57   #2
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,268
Reputacja: 27
Domyślnie Odp: blue screen :<

a) Kiedyś miałam podobnie, ale głośniki mi nie działały. Doskonałym lekarstwem okazał się foramcik całego systemu.
b) Jeżeli tata tak mówi, to tak trzeba zrobić
c) Format. A jeśli nie chcecie się w to bawić, to użyj CClenaera, który usunie z komputera zbędne pliki.

Tak w ogóle, to kiedy gry się wyłączają, to komputer jest gorący? Może się zwyczajnie przegrzewa i trzeba go wyczyścić w środku. Wentylator może nie działać dobrze, kiedy kurzu jest za dużo.
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.06.2014, 13:06   #3
crepeaunutella
 
Avatar crepeaunutella
 
Zarejestrowany: 19.06.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: blue screen :<

wlasnie po czyyszczeniu bylo lepiej ale i tak sie zacinalo :< boje sie, ze blad moze byc wewnatrz gry. czy to jest mozliwe? Chce zrobic tak, ze oddam komputer do naprawy a potem poprostu sobie wlacze stara gre, ale jezeli blad jest w srodku to chyba nic to nie da
crepeaunutella jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023