Go Back   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Register FAQ Community Calendar

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06.08.2014, 10:18   #2881
NaNiKo
 
NaNiKo's Avatar
 
Join Date: 04.11.2005
Płeć: Kobieta
Posts: 550
Reputation: 10
Default Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Quote:
Originally Posted by wenon View Post
Trzeba wyluzowac i czekac na premiere gdzie sie bedzie moglo samemu ocenic gre i co tak naprawde nam przeszkadza a na co mozna przymknac oko ヽ(^。^)ノ

Widzisz, ale żeby ocenić to samemu trzeba wydać najpierw prawie 200zł. Więc albo pokładasz nadzieję w innych, którzy odpowiedzą Ci na pytania, które Cię nurtują, albo masz na tyle dobry internet, że w 24h ściągniesz grę, pograsz i zdecydujesz co dalej.

Czepialstwo czepialstwem. Ale np Wiedźmina ludzie się nie czepiają bo nie mają czego. A tu jest czego, więc się czepiają.
__________________
Tylko głupiec nie ma wątpliwości.
K. Čapek
Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko.
A. France
[img][/img]
Av by Meine Liebe Kitu :*
NaNiKo jest offline   Reply With Quote

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Old 06.08.2014, 10:49   #2882
αγάπη
 
αγάπη's Avatar
 
Join Date: 15.12.2008
Location: Obrzydłówek
Age: 27
Płeć: Mężczyzna
Posts: 956
Reputation: 12
Default Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

http://www.wykop.pl/ramka/2104988/dl...ac-the-sims-4/ Czytał ktoś ?
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline   Reply With Quote
Old 06.08.2014, 11:11   #2883
Cytryśnia
 
Cytryśnia's Avatar
 
Join Date: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Posts: 892
Reputation: 12
Default Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Dzieci są śmieszne, nastolatki-dorośli-emeryci są tacy sami, grafika śmieszna, do tego nadpobudliwość simów spowodowana.... EMOCJAMI! ale i tak znajdzie się rzesza fanów.

a tak na poważnie... To nawet logiczne wymagania gra ma małe, fajna gierka dla kogoś, kto chce czasami odpocząć... Chociaż rozrywka dość droga. No i premierę też dobrze zaplanowali.

W sumie to zawsze mnie denerwowało jak simowie ciągle brali niemowlaki/małe dzieci i kąpali, a potem zostawiali.... zaraz... te dzieci nie będę myte?
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline   Reply With Quote
Old 06.08.2014, 11:16   #2884
wenon
 
Join Date: 01.08.2014
Location: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Posts: 66
Reputation: 10
Default Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Wiadomo jest iz ea dla kasy zniszczy kazda serie, nie ma co se nerwow psuc dodatkowo przez ea. Jak komos szkoda kasy to wystarczy poczekac na video recenzje graczy takich jak arhneu i innych niz te kontrolowane przez ea.
wenon jest offline   Reply With Quote
Old 06.08.2014, 11:25   #2885
Kędziorek
Supermoderator
 
Kędziorek's Avatar
 
Join Date: 15.03.2012
Location: Mój pokój.
Age: 31
Płeć: Kobieta
Posts: 3,053
Reputation: 26
Default Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

W trójce też nie myli niemowlaków. Wystarczyło pieluchę zmienić
Mi się niemowlaki w TS4 podobają... ale tylko z daleka. Po zbliżeniu... Cóż... Jedyne co mnie pociesza to fakt, że simom przyglądam się tylko wtedy, kiedy robię im fotki, a tu mi to raczej grozić nie będzie. Pewnie dlatego, że by mi musieli TS4 dać za darmo, bo inaczej palcem tego nie tknę i nawet jedna złotówka z mojego konta nie zniknie w celu kupna tej... gry, że tak zażartuję. Poród wygląda wręcz śmiesznie, w poprzednich wersjach wszyscy panikowali i czuć było atmosferę () a tu? Dostawcę pizzy witam z większym entuzjazmem niż oni nowego członka rodziny. Karmienie piersią? Ani to nie usiądzie, tylko stoi jak kołek, choć w sumie jeśli by simka z tym dzieciakiem usiadła to jedyne co by było widać to jej nogi przez tę cenzurę XXXL. No i mam nadzieję, że nie zrezygnowali z karmienia butelką, choć mnie tu już nic nie zdziwi.
I tak sobie myślałam o fundamentach, że jak dom będzie je miał (i co za tym idzie wszystkie budynki na naszej parceli), to jak będzie wyglądał garaż... Ale wtedy mnie olśniło! To The Sims 4! Tu nie ma samochodów, więc po co garaż? I od razu mi ulżyło..
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Reply With Quote
Old 06.08.2014, 11:25   #2886
Nevada
 
Join Date: 29.03.2013
Płeć: Kobieta
Posts: 59
Reputation: 10
Default Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Quote:
Originally Posted by Ktoś View Post

a tak na poważnie... To nawet logiczne wymagania gra ma małe, fajna gierka dla kogoś, kto chce czasami odpocząć... Chociaż rozrywka dość droga. No i premierę też dobrze zaplanowali.
jak ktoś chce odpocząć i zagrać w grę z mniejszymi wymaganiami, to po co ma ją kupować za 150-200 zł, skoro jest stos gier (w tym ts2), o podobnych wymaganiach a jednak lepszej grafice (a nawet o wiele ładniejszej).

Artykuł z wykopu niczego nowego nie wnosi, jeżeli chcecie sobie poczytać o brakach w TS4, to przeczytajcie to: http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/759976.page

Last edited by Nevada; 06.08.2014 at 11:53.
Nevada jest offline   Reply With Quote
Old 06.08.2014, 11:30   #2887
FakeYourDeath
 
FakeYourDeath's Avatar
 
Join Date: 21.11.2007
Location: Zagłębie
Płeć: Kobieta
Posts: 697
Reputation: 10
Default Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

hahahaha, nawet gazety nie będzie XDDDDD
__________________
FakeYourDeath jest offline   Reply With Quote
Old 06.08.2014, 11:38   #2888
Kędziorek
Supermoderator
 
Kędziorek's Avatar
 
Join Date: 15.03.2012
Location: Mój pokój.
Age: 31
Płeć: Kobieta
Posts: 3,053
Reputation: 26
Default Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Toalety nie będą się psuć? Ej no! Wszystko mogę przeżyć, ale niezniszczalne toalety? Zgroza! I co ja widzę? Faceci znowu będą cali wydepilowani? Serio? Oni naprawdę będą jak lalki... Brak ogrodników - znowu. Brak chorób, ech... Aż mi się odechciewa dalej czytać.
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Reply With Quote
Old 06.08.2014, 12:01   #2889
anie_1981
 
anie_1981's Avatar
 
Join Date: 09.04.2009
Age: 42
Płeć: Kobieta
Posts: 4,282
Reputation: 10
Default Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Wszystko wskazuje na to, że ta gra naprawdę miała być albo Online, albo na komórki\tablety. Wszystko okroili do granic możliwości. Ja mówię, OK, niech sobie będzie okrojona ta czwórka, ale za to co pokazali dotąd i te wszystkie braki, to wartość tej gry oceniam na 70-80 zł, i naprawdę jestem hojna...
anie_1981 jest offline   Reply With Quote
Old 06.08.2014, 12:01   #2890
Piwusia
 
Join Date: 23.05.2011
Age: 30
Płeć: Kobieta
Posts: 310
Reputation: 10
Default Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Czy to już potwierdzone, że nie będzie opiekunek do dzieci, majstrów, ogrodników, samochodów, zmywarek, cmentarza, szpitala...? Przypomnijcie mi czego jeszcze ma nie być, bo tylu rzeczy zabraknie, że już nie wiem czy wszystko wymieniłam.
Piwusia jest offline   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +1. The time now is 21:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023