Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Forumowa Mafia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.10.2014, 18:25   #951
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

Można już tu pisać?

No więc, przede wszystkim - chciałbym z tego miejsca podziękować moim kochanym mafiosom za wspaniałą grę Byliście najlepszą mafią na świecie Szkoda, że nie dotrwałem do końca, ale chyba nie będzie to przesada, jeśli stwierdzę, że to także moje zwycięstwo.

Przepraszam wszystkich, wobec których nie zachowywałem się "grzecznie". Taka była moja taktyka, nie mogłem się w żaden sposób ujawnić. Fajnie, że udało mi się zachować pozory przez tyle czasu. W drugiej edycji odpadłem chyba jako pierwszy z mafii. Teraz dużo lepiej mi poszło.

Jeśli chodzi o naszą mafijną taktykę: na początku uznaliśmy, że nie chcemy dawać miastu żadnych wskazówek i pierwsze dwa albo trzy zabójstwa miały na celu wprowadzenie zamieszania, co zresztą zdało egzamin. Później zaczęło się polowanie na cattaniego. Na początku pomyśleliśmy, że może nim być okra Helena, która była podejrzanie pewna, co do tego, że krewetka, Juliet i inni są niewinni. Później miastowi podsunęli nam jeszcze trop wieloryba, stąd jej zabicie w kolejnym dniu. Co najlepsze - w swoich postach wielokrotnie pisałem prawdę, co do naszej taktyki, ale nikt nie zwracał na to większej uwagi.

Gratuluję Nixowi, bo praktycznie do końca zachował w tajemnicy swoją tożsamość. Z drugiej strony, skuteczność w wykrywaniu mafii miał raczej niewielką. No ale, przegrać z TAKĄ mafią, to jak wygrać

Co by tu jeszcze... Ach, chciałbym jeszcze jak najszybciej prosić o kolejną edycję
Mroczny Pan Skromności jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.10.2014, 18:39   #952
mystically_mad
 
Avatar mystically_mad
 
Zarejestrowany: 31.07.2013
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 79
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

Ja także proszę jak najszybciej o kolejną edycje
mystically_mad jest offline  
stare 05.10.2014, 18:49   #953
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

Dzięki za możliwość udziału

Pierwszego wieczorka weszłam tu i zobaczyłam 60 postów przedstawiających, co mnie przeraziło i... wtedy padł mi komp

Wchodzę po dwóch dniach, patrzę nie ma mnie na liście głosowań miastowych i myślę "Libby mnie wyrzuciła, bo się nie odzywałam" Tak naprawdę Mafia niechcący dała mi przysługę
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 05.10.2014, 19:19   #954
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,743
Reputacja: 32
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

ech cholera Nix gdybyś sie wiecej udzielał i nas naprowadzał, to bysmy wygrali! noale coz, bywa i tak, ze sie nie ma za wiele czasu dzieki za gre i mam nadzieje, ze Libby szybko zrobi kolejną edycję i piszcie wiecej ludziska, nie siedźcie jak trusie
__________________
Rainbow jest offline  
stare 05.10.2014, 19:31   #955
Nix
 
Avatar Nix
 
Zarejestrowany: 24.02.2008
Wiek: 33
Płeć: Mężczyzna
Postów: 120
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

Przepraszam wszystkich mieszkańców za bycie okropnym Cattanim xD
Na początku zupełnie nie wiedziałem jak się wpasować, byłem cicho, przez co niezbyt umiałem wykorzystać swoją rolę. Ponadto chyba trzy czy cztery razy było tak, że nie wszedłem na forum na czas ze względu na swoje sprawy i nie sprawdziłem nikogo. W końcówce gry wyszło, że te sprawdzenia mogłyby przechylić szalę zwycięstwa na stronę niewinnych.

Raz wszedłem na forum chyba o 22:58 i byle tylko zdążyć, posłałem do Libby zupełnie randomowy nick - do głowy przyszedł mi wtedy Pink Panther. Chwilę potem zorientowałem się, że PP już przecież odpadł. Natychmiast spróbowałem sprawdzić Ktosia... ale wysłałem to drugie pw do siebie. A potem było już po czasie, więc nie mogłem nic zrobić i otrzymałem informację, że Pantera w mafii nie jest.

Bawiłem się fajnie, mimo iż uaktywniłem się dopiero pod koniec i tylko jeden raz mi coś wyszło (tj ochrona siebie). Chociaż nie, rozszyfrowanie Ktosicy bez sprawdzania jej też mi wyszło. (Pozdrawiam)
Mafio, gratuluję, byliście super, naprawdę.
Szkoda, że pod koniec nie było Chwalisławy.
Czekam na piątą grę z niecierpliwością.

PS. Ale z prób ratowania Rainbow Dash oraz z poniższych rozważań przesłanych do Libby, kiedy zostało nas około siedmiu osób jestem dumny, bo intuicja mnie nie zawiodła:

Cytat:
No to tak. Jest sobie grupa trzymająca władzę (lodzik, mystically mad i Chwalisława), którą nazwę Trójcą. Trójca głosuje razem i w zasadzie za niedługo będą mieli przewagę. To może być dość podejrzane.
Tylko teraz tak: po pierwsze, mafia wywaliła im Pana Ciastka, który głosował z nimi i który był w Trójcy zanim się Chwalisława dołączyła. Po drugie, Trójca wywaliła Mrocznego, który był w mafii. Po trzecie, Chwalisława jest mieszkańcem, bo ją sprawdziłem. Przez to wszystko razem, wydaje mi się, że ta grupa trzymająca władzę jest dobra. (tak, lodzik również XD)
Gorzej z wprowadzaniem pomysłów w życie.
Na przyszłość wolałbym być mafiozem (:

Edit: SPM, bingo, w czasie mojej gry nie trafiłem w ani jednego członka mafii :D

Ostatnio edytowane przez Nix : 05.10.2014 - 19:49
Nix jest offline  
stare 05.10.2014, 20:47   #956
Everlasting
 
Avatar Everlasting
 
Zarejestrowany: 16.09.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

Dzięki za grę
__________________
Everlasting jest offline  
stare 05.10.2014, 21:32   #957
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,254
Reputacja: 35
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

Też dziękuję za grę, w tej edycji więcej obserwowałam niż pisałam, ale bawiłam się dobrze! Gratuluję zwycięzcom i czekam na kolejną Forumową Mafię.
__________________
Diana jest offline  
stare 07.10.2014, 17:37   #958
Luna
 
Avatar Luna
 
Zarejestrowany: 13.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 22
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

świetna gra
Mafia wygrała! Dziękuję wszystkim za miłą grę, nie mogę się doczekać kolejnej edycji
Luna jest offline  
stare 07.10.2014, 17:47   #959
Chwalisława
 
Avatar Chwalisława
 
Zarejestrowany: 16.05.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 464
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

no to ja już chcę kolejną edycję była to moja pierwsza gra i może nie udzielałam się tak często jak np. Ciastek, to bardzo fajnie się bawiłam Szkoda, że pod koniec nie miałam jak się udzielać, no dlaczego, to chyba każdy już wie
Gratuluję mafii wygranej i niezłego 'kamuflażu' :>
Chwalisława jest offline  
stare 07.10.2014, 19:10   #960
Słodki Pan Ciastek
 
Zarejestrowany: 12.11.2012
Wiek: 22
Płeć: Mężczyzna
Postów: 512
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia IV

Wszyscy chcą następną edycje? No, żeby nie było niedomówień ja też czekam i mam nadzieję, że następna edycja będzie bardzo szybko!

Edycja była fajna, a do wygranej bardzo mało nam zabrakło =)
Słodki Pan Ciastek jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023