Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.07.2013, 20:43   #1
sophisticated
 
Avatar sophisticated
 
Zarejestrowany: 27.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Historie z Życia Wzięte - "Maciek będzie mój..."

Niedawno odkupiłam prawie całą serię The Sims 2 od koleżanki, w bonusie dostałam "Historie z życia wzięte". To moje pierwsze zetknięcie się z "Historiami" i już pojawił się problem.
Gram w scenariusz Reni, jestem na misji "Maciek będzie mój", bodajże 9 część. Po wielkich bólach udało mi się zrobić z nich przyjaciół, ale to chyba za mało, w każdym razie nie w tym rzecz.
Problemem jest kontakt telefoniczny. Gdy dzwonię do Maćka z domu - nieważne, czy ze stacjonarnego, czy z komórki - nie mam go w kontaktach. Zapisywałam, zmieniałam grę (tzn. przełączałam się na zwykłą rozgrywkę i potem znów do scenariusza Reni), wyłączałam grę, włączałam ponownie, cuda wianki jednym słowem. Maćka jak nie było w kontaktach, tak nie ma.
Pojechałam na parcelę publiczną. Dzwonię z komórki - bingo, jest. Pojawił się, zaprzyjaźniłam z nim Renię i sobie poszedł. Teraz jak zadzwonię na parceli publicznej pojawia się na chwilę i sobie idzie, nie sposób nawiązać z nim interakcji.

W domu nadal nie mam go w kontaktach. To jakieś celowe utrudnienie, czy błąd gry? I co z tym fantem zrobić?

Ostatnio edytowane przez Caesum : 30.07.2023 - 13:05
sophisticated jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.02.2015, 21:03   #2
PanPilkaPL
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Maciek będzie mój..."

Polecam przywoływacza sąsiadów od InSimenator, bo to jest bez wyjścia. Najlepiej być na parceli domowej i powoli swatać ich.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 
Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023