Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.04.2005, 22:16   #1
Radut
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Przedmiot jest używany ??

Witam wszystkich !!!

Przejrzałem posty na forum ale nie znalazłem podobnego problemu - może ktoś z Was będzie wiedział co z tym fantem zrobić. Mianowicie mam sobie swojego pierwszego sima, którym gram już dłuższy czas i ogólnie gra działa bez jakichś problemów czy bugów, jednak doczekałem się czegoś dziwnego. Mój sim od początku miał tarczę do grania w lotki - czasami grał tam sam a często również ze znajomymi. No i w pewnym momencie patrzę, a simy kiedy każę im grać stoją obok tarczy i w ogóle nie chcą jej używać. Mój sim jak jest sam to podchodzi obok niej z boku i rozkłada ręce a potem stoi i nic nie robi, a jak są dwa simy to też wykonują gesty tak jak by nie dało się grać i rozmawiają między sobą, chociaż nikogo innego poza nimi nie ma w domu. Najciekawsze że jak wszyscy już sobie pójdą, a mój sim śpi, i przełączę się w tryb kupowania, to z tarczą nie da się nic zrobić bo pisze że "obiekt jest używany" czy coś takiego ;( Czy to po prostu jakiś błąd w grze i trzeba tą tarczę usunąć kodem na siłę i kupić nową ??? Dzięki z góry za jakieś podpowiedzi. Pozdrawiam

P.S. Gdzie jest wyszukiwarka forum ?? Jakoś nie mogę jej znaleźć a na innych forach bez problemu...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.04.2005, 08:35   #2
vampire rose
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No wiec chodzi o to ze wydales mu to polecenie i na gorze masz te kwadraciki co mu kazales zrobic nie? Musisz wykasowac ro zeby gral i wtedy mozesz spokojnie przeniesc tarcze... Jesli nadal jest ten napis to musisz sprawic by goscie rowniez robili cos innego...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2005, 09:04   #3
▫Molly▫
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

P.S. Gdzie jest wyszukiwarka forum ?? Jakoś nie mogę jej znaleźć a na innych forach bez problemu... [/QUOTE]

Wyszukiwarka jest żekomo naprawiona (tak mówią adminy i mordery) . Choć ja też jej nie widzę ( więc albo oślepłam, albo jej nie ma). Jak miałam 50 postów to była a później prysła i już...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2005, 09:50   #4
Królik
Guest
 
Postów: n/a
Wink

Ja też tak miałam tylko że z kanapą. Najpierw jedno miejsce było "zajęte" później drugie i na końcu trzecie, przez co moje simy nie mogły na niej siadać Jak tak się stanie, niestety trzeba skasować obiekt kodem i kupić nowy inaczej się nie da. :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2005, 10:44   #5
Radut
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Oluska1300
No wiec chodzi o to ze wydales mu to polecenie i na gorze masz te kwadraciki co mu kazales zrobic nie? Musisz wykasowac ro zeby gral i wtedy mozesz spokojnie przeniesc tarcze... Jesli nadal jest ten napis to musisz sprawic by goscie rowniez robili cos innego...
Oluska1300: Aż taki głupi to nie jestem, z Simami mam na tyle długo do czynienia że sterowanie mam opanowane Chyba trochę niedokładnie przeczytałaś, więc zaznaczam, że mój sim śpi a w domu jest sam, i nie są zlecone żadne czynności - nie ma żadnych poleceń zaplanowanych. Po prostu nikt tej tarczy nie używa a komputer twierdzi że jednak tak. Taka bzdura
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2005, 12:27   #6
Jillian
Guest
 
Postów: n/a
Smile OdP

Naciśnij ctrl+shift+c i w okienko wpisz "moveObjects on" wtedy będzie się dało przenieść ew. skasować.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2005, 12:41   #7
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Skoro już trochę gra, to pewnie zna ten kod. :> A szukajki jak nie było, tak nie ma. Ech, "stare" dobre czasy... ;(
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023