Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.04.2005, 18:57   #11
gtxiorek
Guest
 
Postów: n/a
Sad aha jeszcze freta :]

Freta - ale ja nie umiem bez pościeli opowiem to jeszcze raz :
Na studiach (jak jeszcze była młodym dorosłym) kupiłą sobie telefon i od tego sie zaczeły problemy po 3 roku gdzieś w połowie pomiędzy poczatkiem a końcem semestra zniknał telefon i go nima . Poprostu zniknął i tyle.Później gdy skończyła studia z wyróżnieniem (szpan ) przeprowadziła się do małego domku z dziwnowa ,którego przeniosłem do miłowa. Tam zaczeła prace Polityki aż została burmistrzem (myślałem że burmistrz więcej zarabia :/ to dlatego stała się rekinem biznesu ) i później zapragnąłem żeby została samotną matką (lol ;D) no i wprowadziłem do niej jakiegoś typka i postarali się o dziecko. Ale jakoś tak nie tak :/ (chyba plemnik jest za słaby :/ czy co ?) od tygodnia (a teraz moze 3 tygodni :/) wciąż nie urusł jej brzuch jest tak jak przez postaraniem... Ale najgorsze jest to że szybciej potrzebowanie spada :/ o 15 jest jush na czerwonym energia .No i zapomniałem na początku wspomniec o tym że nie starzeje się :/ pisze że "Zostanie za 29 dni" :/ Co ja mam do licha zrobić ? nie da się coś zrobić w SimsPe ?


no i oczywiście nie może z innym simem mieć dzieci bo nie ma "postaraj się o..." ani w łóżku ani w dużej wannie :/

Ostatnio edytowane przez rainne : 17.04.2005 - 11:09
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.04.2005, 11:10   #12
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a najdurniejszą metodę próbowałeś? wpisać kod aging on?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2005, 18:34   #13
gtxiorek
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown Rainne

też prubowałem ale niestety nic :/ nie strzeje się osioł jeden,nie może mieć dzieci ,ale telefon naprawiłem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2005, 21:23   #14
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmmm.... Mi się sim nie starzał jak sie ochlał mleka z kroworośliny... Dopóki nie minęło tyle czasu ile wypadało na to mleko.
Jesteś pewien że ona nie piła tego mleka? Jeśli tak to spróbuj poczekać aż miną te dni o które się odmłodziła... Myślę że wówczas zacznie jej rosnąć brzuszek
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023