Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.08.2005, 21:42   #11
Michalunia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie chodzi mi mp
o hackerskie Simsy tylko dodatki
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.08.2005, 02:37   #12
Hunter666
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja tam nie mam żadnych dodatków z neta a moje simsy zostały legalnie zakupione tak więc jest to raczej wina kompa (albo po prostu samej gry).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2005, 08:34   #13
Guralka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Albo wina kodów stosowanych w grze. bool prop testingcheats..., moveobjects. One też mogą powodować błędy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2005, 16:39   #14
MarekS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hunter666
Ja mam od wczoraj ten sam problem z tym że mam orginalne Simsy i nie mam żadnych dodatków z neta. Podczas włączania jakiejś rodzinki wyskakuje mi wciąż ten napis. Nie wiem kompletnie co mam z tym zrobić. Antywirusa i sprawdzanie dysku już robiłem więc to raczej nie to. Problem mam jeszcze z innymi grami, jak Bloodrayne czy Painkiller. Podczas grania w nie po jakimś czasie komputer całkowicie mi się wyłącza. Coud you help me??
Przyczyn może byc co najmniej kilka. Nie podałeś na jakim sprzęcie grasz, a może to być dosyć istotne zwłaszcza, że masz problemy z innymi grami.
1. Sprawdź ustawienia wydajności komputera - ustaw pamięć wirtualną tak by miała stałą wartość. Sprawdź twardy dysk (szczególnie systemowy) i ewentualnie zdefragmentuj go. Sprawdź w opcjach gry czy nie masz włączonej opcji ściągania dodatków.
2. Sprawdź aktualizacje systemu i zainstaluj wszystkie możliwe poprawki krytyczne. Sprawdź sterowniki do karty graficznej.
3. Jeżeli "odchudzałeś" system, wyłączając zbędne usługi to przywróć je z powrotem.
4. Jeżeli "podkręcałeś" procesor, kartę graficzną lub RAM to przywróć oryginalne ustawienia.
5. Jeżeli zmieniałeś kartę graficzną na lepszą to spróbuj odpalić grę na starszej karcie - niewykluczone, że zasilacz nie wytrzymuje obciążenia.
To na razie tyle. Jak przyjdzie mi jeszcze coś do głowy to dodam kolejne punkty.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2005, 22:23   #15
ariwle
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Gdzieś coś czytałam o tym, że Simsy nie lubią emulatorów np: Nero czy Alcohol 120%. Może w tym tkwi problem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2005, 15:41   #16
Michalunia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Właśnie! Tylko że ja myślę, że te programy nie są komptabilne z SimPe albo tym programem do budowanie bo ja mam Alcohola i Nero I działa
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023