Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.09.2007, 18:11   #1
kama_kizia
Guest
 
Postów: n/a
Post wygięte ręce

mam dosyć dziwny problem. mój sim (facet) wziął prysznic; gdy wyszedł, to miał tak dziwnie wygięte ręce (całe do przodu, a dłonie tak, że jedna na dół, a druga do góry). gdy siadał, to miał całe do tyłu, a jak stał to miał do przodu. co mam zrobić? czy to jest jakaś choroba? mieliście taki przypadek?

PS. wstawiłabym zdjęcie, ale nie wiem jak

PS2. nie mam boolpropa.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.09.2007, 18:42   #2
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wygięte ręce

wiesz co...ja miałam podobne takie ale z szachami.moja imka sie przyłączyła a tamta nagle sobie odeszła od gry a moja simka została w takiej samejpozie jak brała jeden pionek.zagrałam jeszczeraz w szachy i sie odwiesiło. to cos
wiec ty tez tak zrób.wez prysznic znowu.i poweinno byc wporzo.a jak nie zadziała.to poprostu wpisz kod "move_objects on" i wcisnij enter.potem zapisz grę.wejdz do opcji kupowania (nie budowania)i sprzedaj sima.potem wyjdz z gry i zapisz.wejdz znowu do tej rodziny i sim nie powinien zniknac ale powinno mu sie to cos odwiesic.mi to zawsze pomaga.
p.s. pomogłam??.odpisz.tak albo nie jesli nie to jeszcze pokabinujemy :smirk:
 
stare 01.09.2007, 19:08   #3
Doctor_Konrad
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wygięte ręce

Czasem mi też się tak zdażało.
Ja bym wpisał kod boolProp TestingCheatsEnabled true, potem kliknął na "wygiętym" simie z shiftem i wybrał więcej/więcej/force error
pojawia się okienko z 3 opcjami do wyboru.
wcisnąłbym RESET (chyba środkowe)
Jak sim byłby znów "zdrów" to bym wyłączył boolpropa (czyli wpisał kod boolProp TestingCheatsEnabled false)

A jak ty zrobisz, to od ciebie zależy. Tylko żebyś przypadkiem nie straciła tego sima

Ostatnio edytowane przez konrad2310 : 01.09.2007 - 19:11
 
stare 01.09.2007, 19:20   #4
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wygięte ręce

no własnie mozna przez boolPropa stracic.ja tak straciłami niby umarł ale to przez ten kod umarł a przez move_objects on nie starcisz.przynajmiej ja nie
 
stare 01.09.2007, 19:27   #5
Doctor_Konrad
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wygięte ręce

może straciłaś sima przez boolPropa, bo wcisnęłaś opcję DELETE zamiast RESET Ja jak mam problem to zawsze staram się go naprawić przez ten kod. Np. Moja Balbina Wróbel urodziła bliźniaki i jeden był sprawny, a drugi... jak jakiś mebel. Znaczy się nie dało rady go wziąć na ręce, bawić się, zmienic pieluch... Zastanawiałem się nawet nad wykasowaniem nieszczęsnego dziecka. Ale kod pomógł i teraz karol studiuje.

A jeśli stanie się coś niespodziewanego (np. sim znika) to wychodzę nie zapisując gry.

Ostatnio edytowane przez konrad2310 : 01.09.2007 - 19:55
 
stare 01.09.2007, 19:47   #6
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wygięte ręce

dzieki za rade a wiesz...(?)u mnie moja balbina jak urodziła dziecko to tez nazwałam go karol ale zbieg okolicznosci :laugh: :smirk:
 
stare 04.09.2007, 08:58   #7
kama_kizia
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Odp: wygięte ręce

dzięki. jak ten mój sim wrócił z pracy pewnego dnia, to już miał normalne ręce. dzięki za rady. temat do zamknięcia
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023