Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Gdzie twoje Simy mieszkaja? (lub beda mieszkac)
Akademik - tyle studentow dookola 382 79.42%
Dom - jednak wiecej miejsca 89 18.50%
Nigdy nie kupie The Sims 2 Na studiach!!! 10 2.08%
Głosujących: 481. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.06.2005, 10:58   #91
tygrysek95
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Akademik nan naj...

No PEWNIE ZE AKADEMIK!!!!!!! W domu gorze robi sie imprezy : nikt nie lata na golasa NIe ma czyrliderek krolikow ani krow W domu jest nudno w kit. Po a tym kto napisze za ciebie prace semestralna????? Lepsze od akademika jest tylko tajne stowarzyszenie a tam nie da sie mieszkac chyba ze dobudujesz lozko
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.06.2005, 16:56   #92
Macio
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Akademik ŻĄdzi!!!!!

Cytat:
Napisał Trish
ja tam wole domek
A była mowa o tym żeby nie pisać w 2 słowach i powiedzieć dlaczego. Ja powiem tak. Ja lubię mieszkać w akademiku. Są plusy i minusy mieszkania tu i tu . Np kiedy wlanczam super tempo gra sie zacina bo komp musi sterowac tyloma osobami. W domku tak ne jest
Poza tym w akademiku wiecej sie dzieje. Zycie w akademiku jest po prostu cudowne. Lecz nie mozna dobudowywac jakis pomieszczen lub cos. I ja mam sciagniete z internetu dodatek z nagrodami aspiracje\i i pracy a co trzeba bylo wypakowac do kolekcji. No i w akademiku nie moge bo kolekcje sa zablokowane.

Tak czy inaczej ja lubie mieszkac w MAŁYM tu podkreślam akademiku.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2005, 17:34   #93
Anex:)
Guest
 
Postów: n/a
Grin

Ja wole akademik-ciekawiej jest. a w domu prawie tak jak ts2
===============================================
KOCHAM SIMSY 2 !!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2005, 16:39   #94
natee123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Dom The Best

W domku lepiej! A poza tym Simowie znają wszystkich studentów, wystarczy tylko zadzwonić do UCZELNI i wybrać KATALOG UCZELNI i wtedy aby zaprosić nienzjomego najlepiej jest zadzwonić i pogadać, potem zaprosić. mozna kilka razy :-) :*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2005, 16:39   #95
natee123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie nieprawda!

Cytat:
Napisał tygrysek95
No PEWNIE ZE AKADEMIK!!!!!!! W domu gorze robi sie imprezy : nikt nie lata na golasa NIe ma czyrliderek krolikow ani krow W domu jest nudno w kit. Po a tym kto napisze za ciebie prace semestralna????? Lepsze od akademika jest tylko tajne stowarzyszenie a tam nie da sie mieszkac chyba ze dobudujesz lozko
W DOMU TEŻ SĄ GOLASY!! Chyba ze gracie 5 minut w simsy z czego 4 i pol minuty a pauzie :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.08.2005, 18:02   #96
Bazuka Rozi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Oj...Domek lub Akademik .
Domek , dla studentów laczej spokojnych , studiujących przedmioty ścisłe. Akademik dla studentów bardziej rozrywkowych , liczących na flirty itp... Ale i tak akademik z większością
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2005, 18:35   #97
Kissiel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Raczej wolę akademiki, bo dom to dom, mam go na codzień, a jak jest więcej simów to mogą się różne rzeczy wydarzyć. Zresztą co tu dużo mówić akademik ma specyfizny klimat itam zazwyczaj kieruje swoich simów (no chyba, że są to takie simy, które potrzebują wyciszenia i spokoju, tyo co innego )

Buziaki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2005, 17:20   #98
Nisinën
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmm...jak narazie moi simowie mieszkają w akademiku, w domu jeszcze nie próbowałam. Akademik - fajne miejsce, można poznać nowych Simów, może nawet zakochać się itd... a dom - spokojniej i wkońcu jest sie na swoim (co prawda tylko na czas nauki, ale zawsze coś )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2005, 17:46   #99
IZuL
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hej wszystkim. To mój pierwszy post tutaj Więc WITAM
A głosowałam na dom, bo w akadamiku nigdy nie ma dla ciebie miejsca.
To było moje zdanie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2005, 11:55   #100
Joniss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zdecydowanie akademik- tyle Simów dookoła- na codzień. W dodatku mimo, że z nimi mieszkam nie muszę nimi sterować- to jest fajne!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Gwiazdek... czy to sława czy nie? Fushma The Sims 1: Rozszerzenia 46 08.07.2003 16:42


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023