Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.10.2007, 13:37   #91
Ariedale
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

To moja ulubiona strona. Uwielbiam, na nią wchodzić. Pierwsza strona na którą wchodze to właśnie forum.thesims.pl :tu: Zaczęło się niewinnie. Przeglądałam strony www. Wpisałam thesims.pl i wyskoczył mi komunikat o tym forum-weszłam. Polubiłam, było takie ładne-przejrzyste. I te działy Fotostory, od razu obejrzałam ten dział. No i se patrze- super! Od razu pokochałam to forum, w czerwcu się zarejestrowałam. I super. Najlepsze i najwspanialsze forum o simsach. Mam tu kilku kolegów i koleżanek. Tutaj opublikowałam moje I FS. Świetne po prostu! Forum.thesims.pl Ariedale Cię Uwielbia.Pozdrawiam Ariedale
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.10.2007, 15:38   #92
~fireants
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Cytat:
o boshe weźcie przestańcie sie od razu jej czepiać, bo napisała, ze jest kontrowersyjna. Désignér ma takie zdanie i ok! Co wy ciągle musicie tak na każdego najeżdżać? ;/ jezzu...i to sadzę o tym forum. coraz więcej osób robi się na' nie chcę być fajnym , bo jestem zuy i jade po każdym, bo tak lubie'.
O boshe, o jesoo, strashne!!! x//
I na dodatek mówi to osoba, która sama próbowała być super kontrowersyjna i zgryźliwa : )
Nie zwracajcie na to uwagi i już.

-

Co do tematu, już chyba pisała, dawna atmosfera już minęła.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.10.2007, 17:52   #93
Tonetti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Ja lubię to forum. Może akmosfera nie jest taka jaką bym chciał ale jest nawet w porządku. Ale widzę że coraz więcej użytkowników popełnia błędy ort. A więc może admini może coś takiego wprowadzą, że każdy kto chce być na tym forum podczas rejestracji wykonuje taki test gdzie musi poprawić błędy ort.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.10.2007, 18:23   #94
Rainbow
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Cytat:
Napisał Tonetti
A więc może admini może coś takiego wprowadzą, że każdy kto chce być na tym forum podczas rejestracji wykonuje taki test gdzie musi poprawić błędy ort.
Yyy...sorki,ale to jest LOL.Popatrz na to tak-ktoś jest dyslektykiem i ma poważne problemy z ortografią.I co? Ma przez to siedzieć ze słownikiem w ręku i pisać dyktando,od którego zależeć będzie czy dostanie się na forum o Simsach? Sam zobacz,jak to brzmi :laugh:
Po drugie secondo,wiele osób wpadłoby na genialny pomysł i swoją niechęć do pisania usprawiedliwiało właśnie dysleksją,tzn. pisaliby Adminom np. na mejla czy gdzie tam.I nikt by nie wiedział,kto mówi prawdę,a kto nie
Jednak dyslektycy często nawet się nie starają,tylko korzystają na całego ze swojej "wady".I po trzecie to nie jest jakaś oficjalna strona w sieci i istnieją też inne fora o Simach,a nikt nie będzie pisał dyktanda bo banda z SZ ma taki kaprys,no sorry.Każdy mądry człowiek to zleje i pójdzie na inne forum

A tak BTW-wyciągnę słownik,dobrze uzupełnię taki tekt i co? W postach i tak będzie błąd na błędzie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.10.2007, 18:32   #95
Windrider
 
Avatar Windrider
 
Zarejestrowany: 27.11.2003
Skąd: Korea Północna
Wiek: 67
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

To niech tak przerobią skrypt, żeby wymuszał korzystanie z FF2, tam jest wbudowany słownik, a potem za każdy (chyba że zamierzony, różnie bywa ;]) błąd - warn, ot co, mwahahah. Dla braku błędów ortograficznych specjalnie przesiadłbym się z Opery na FF.
Windrider jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.10.2007, 12:43   #96
Fool
 
Avatar Fool
 
Zarejestrowany: 17.07.2007
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,043
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

hm, dla mnie bledy ortograficzne to zaden problem. to forum, a nie pisanie jakiegos oficjalnego listu. nie wiem jak ktos wiadomosc z bledami uznaje za nieuszanowanie kogos do kogo sie zwraca. moze w normalnych warunkach, ale nie w internecie. zwracajcie uwage na jakosc tresci w postach, a nie na ich "oprawe".
__________________
[img]http://i41.************/11rg9qp.png[/img]




Ostatnio edytowane przez Fool : 16.10.2007 - 12:46
Fool jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.10.2007, 13:52   #97
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

No, ale bez przesady. Jak ktoś naprawdę przychylnie pisze z 'bykami' to trzeba jakoś zwrócić uwagę. Ale trzeba to zrobić delikatnie, a nie z jakąś kpiną. Nie trzeba od razu wymyślać jakichś usprawnień, które wyłapią błędy... Chociaż fajny bajer. ^^

Edit: A zresztą komu to przeszkadza? Niech sobie ktoś Firefoxa zainstaluje, tam jest słownik. Mi to aż tak bardzo nie przeszkadza, że ktoś pisze z błędami.

Ostatnio edytowane przez mario : 16.10.2007 - 14:09
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.10.2007, 18:59   #98
shezza
 
Avatar shezza
 
Zarejestrowany: 24.03.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 833
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Ejj no, ok. Jakbyś gadała z Misti to może byś zrozumiała o czym mówię. Bo stwierdzenie, że ona jest kontrowersyjna, jest śmieszne. A ona sama żałosna i złośliwa. Mnie wkurza tylko jedno. Debilne stwierdzenia, że teraz userzy są do dupy i nic nie piszą. Przepraszam bardzo, jak się nie podoba, to nikt tu na siłę nie trzyma. Denerwuje mnie też trochę, że niektórzy szufladkują innych, i to po prostu chamsko. Ktoś po prostu napisze, że coś mu sie w komuś nie podoba i zaraz stwierdzenie, że on jest zuyyyyy. Ej no, chyba przeginka lekka... Ale w sumie za to właśnie kocham to forum. Każdy ma swoje zdanie i nie boi się o tym pisać.

A co do ortografii... Wy chyba już naprawdę nie macie sie czego czepić. Ale mam y Smeg, więc dobrze jest. :smirk:

@eamane: jak ja lubię, jak ktoś używa mojego starego nicka ^^

Ostatnio edytowane przez Eámanë : 16.10.2007 - 20:47
shezza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.10.2007, 09:39   #99
Tonetti
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Cytat:
Napisał Désignér
Edit: A zresztą komu to przeszkadza? Niech sobie ktoś Firefoxa zainstaluje, tam jest słownik. Mi to aż tak bardzo nie przeszkadza, że ktoś pisze z błędami.
A czasami tak piszą, że nie można się doczytać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.10.2007, 15:52   #100
KrysiekSZ
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Test na "dostanie sie" na forum? czy przez popełnianie błędów ortograficznych powinno sie zabraniać ludziom rejestracji i postowania na forum? no to już przesada xP

co do forum.. niewiele mogę powiedzieć bo właściwie jestem tu dopiero od wakacji 2007 z opowiadań i waszych wcześniejszych postów wiem jednak, że była to kiedyś prawdziwa metropolia xP szkoda, że wcześniejsi admini wszystko zaprzepaścili.. od niedawna forum powoli wstaje na nogi, ale na razie jesteśmy dalej niż bliżej do tego aby wszystko odbudować. stronę tego forum udało się odbudować - to było już przecież dno (sorry że to mówię, nie chce nikogo urazić, ale to prawda) - a teraz, jesteśmy w pierwszej trójce polskich stron o simach i w ścisłej czołówce stron na całym świecie!! co z tego wynika? to, że jeśli się naprawdę coś chce, zrobić można wszystko

co do atmosfery na forum, powiem tylko tyle, że nigdy nie będzie ona już taka jaka była kiedyś. i to nie wina ludzi, userów i tego że jak może niektórzy uważają ich głupoty, tylko wina czasów. czasy się zmieniają i wraz z nimi ludzie. każdy myśli teraz zupełnie innymi kategoriami, niż jeszcze kilka lat temu. do czego nawiązuję: chodzi o to, że sami musimy dać coś pozytywnego od siebie żeby było fajnie a może nawet idealnie
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023