Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.01.2011, 17:07   #101
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,322
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

A propos upadku meteorytu, to mojej Simce zdarzyło się to podczas obserwowania nieba przez teleskop... Niestety mam tylko jedno zdjęcie, więc uzupełnię opowiadając.
Podczas przeszukiwania galaktyki moja mieszkająca w Riverview Madeline spostrzegła obiekt, który rósł i rósł... Ponieważ taka sytuacja zdarzyła się mojemu bratu i miało to dość nieprzyjemne konsekwencje, od razu kazałam jej uciekać i anulowałam każdą jej próbę reakcji na meteoryt, co uratowało jej życie. Meteor przywalił tuż koło jej domku i solidnie osmalił większość okien. Osmalił też kilkoro sąsiadów, którzy zbiegli się tuż przed uderzeniem



Oj, niezła zadyma była... Maddie oczywiście zadzwoniła po straż pożarną, pożar ugasili, sąsiedzi się trochę pokręcili i pomarudzili (szczególnie ci osmaleni), a ona po wszystkim wyzbierała odłamki tej wielkiej skały. Były sporo warte i wystarczyły z nawiązką na mały remont

Przepraszam za jakość, wiecie, słaby komp i w ogóle...
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 29.01.2011, 17:21   #102
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

ha,to ciekawa jestem jakby wyglądała dziura ze skałą w podłodze na dachu Wodnika...
rozumiem meteoryt podczas obserwacji gwiazd,ale w trakcie imprezy w klubie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2011, 17:31   #103
Saheli019
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

OoO mi się nigdy nie zdazył upadek meteoryta-i może dobrze. Jeśli chopdzi o smierć od lutownicy to dobrze mieć w plecaku przenośny prysznić( ten co za granicą mozna kupić).
Wiesz,u mnie jak Sim zmarł niechcący to zawsze zaraz pojawiał się komunikat z laboratorium,że moge go wskrzesić,więc się nie martw.

Trzymam za to kciuki bo miałam nadzieje,że zapoznasz swoją Simkę z moim Bohunem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2011, 17:35   #104
Sheila
 
Avatar Sheila
 
Zarejestrowany: 05.09.2010
Skąd: Okolice Pszczyny :)
Płeć: Kobieta
Postów: 352
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Mi też się nigdy nie zdarzył meteoryt, a nawet śmierć od lutownicy )_) Jedyne co to śmierć przez klątwę mumii. Nie powiem fajnie było - ten czarny ekran i muzyczka ...
__________________
Incredible 
Sheila jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2011, 17:38   #105
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Cytat:
Napisał Saheli019 Zobacz post
Trzymam za to kciuki bo miałam nadzieje,że zapoznasz swoją Simkę z moim Bohunem
Spokojnie,Florence żyje i pamiętam o Bohunie
zastanawiam się,czy ma być tylko przelotnym romansem czy czymś na dłużej...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2011, 17:47   #106
Połówka
 
Avatar Połówka
 
Zarejestrowany: 05.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 599
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

czymś na dłużej! ładne dzieciaki będą xd
Połówka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2011, 19:46   #107
Saheli019
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Będę dumna z Bohuna jeżeli spłodzi jakieś małe wampirki nie spod mojej reki Wszak niemogę doczekac się swoich wnuków
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2011, 20:04   #108
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

no to macie kolejną porcję fotek z życia Florence (która żyje )

Rocky czuł się nieźle w roli lekarza.Zafundował mieszkańcom Bridgeport darmowe szczepienia,które odbywały się na...cmentarzu.Tak,żeby wszyscy wyczuli powagę sytuacji



A Florence pozwoliła sobie poimprezować.Niedługo miała zakończyć szkołę i stać się dorosłą,która nie będzie musiała pilnować głupich godzin policyjnych.
Muzykowanie dla dużej publiczności stało się jej pasją.





Nadszedł upragniony dzień osiągnięcia dojrzałości.
Trzeba to uczcić - świeżo upieczona dorosła ruszyła więc w rajd po klubach,zaczynając od postawienia wszystkim darmowych drinków w Walusiu.Rzucając tu i tam zalotne spojrzenia czuła się beztrosko.







Po paru godzinach towarzystwo przeniosło się do Kujona.
Roztańczona i nieco pijana Florence zachowywała się coraz bardziej swobodnie.Pokłóciła się z Tomem Wordy,nazywając go "śmierdzącą lamą".Nie pozostał jej dłużny,orzekł że lepiej być śmierdzącą niż rudą lamą.





W roztańczonym tłumie Florence przykleiła się do rozochoconego Apollo Blooma.Biedaczek zapomniał o swojej dziewczynie,która stała tuż obok i wcale nie była zadowolona.



Niezrażeni poszli się obściskiwać w odosobnieniu,a dziewczyna Apolla upiła się z rozpaczy.





Zadowolona z siebie Florence wróciła nad ranem do domu i od razu poszła spać.Dopiero po przebudzeniu się zauważyła,że coś jest nie tak.Nie było Rocky'ego.Ani przy jego ukochanym komputerze,ani przy teleskopie.
Pijąc "poranną" plazmę przypomniała sobie,że w soboty ma wolne.A nie wspominał,by się gdzieś wybierał.



Kiedy do późna nie wracał,Florence tknięta przeczuciem poszła sprawdzić skrzynkę pocztową.Znalazła tam list od Rocky'ego,w którym oświadczał,że jego czas przy niej się zakończył i skoro już jest dorosła,to on może odejść.
Zabolało to Florence.Została sama,bez prawdziwego przyjaciela.



Z płaczem na końcu nosa pojechała wyżalić się barmanowi w Wodniku.Po paru drinkach odzyskała humor,i doszła do wniosku,że może to i dobrze że tak się stało.
W końcu była już dorosła.Mogła robić co chciała,pić na umór,bzykać się w klubach i wracać do domu nad ranem.





Ciągota do publicznych występów pozostała.Florence grywała w klubach,na przyjęciach,na ulicy.Doszła do wniosku,że mogłaby z tym związać swoją przyszłość.
W końcu musi jakoś zarobić na drogie drinki i imprezy.





BONUSY

Ja płonę!



Zezowaty bubek Matthew Hamming.Mogłoby już mu tak zostać



To musiało boleć.


Ostatnio edytowane przez Chryzantem Złocisty : 29.01.2011 - 20:08
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2011, 20:46   #109
Saheli019
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Leoni zapragneła poznac kilku miejscowych a szczególnie jakieś Osobistości. Po porządnym przejżeniu gazety wybrała się do najgorętszego klubu-Kujona. A że miała już 2 gwiazgi(dzieki korespondencji z Elvirą Slayer i Emmą Star) paparazzi zaczeli cykać jej zdjęcia,a ona chętnie pozowała.


Porwała do tańca też Rafaela Stikera


Gwiazdki bardzo szybko jej leciały i obecnie jest czterogwiazdkową Osobistością,dlatego może pozwolić sobie na szaleństwa w klubach


Poderwała też Koi 'a i coś między nimi zaiskrzyło. (Zastanawiam sie z kim zrobić jej dziecko-z Koi czy Alexem Fresco)


Grrrrr....nie ma to jak ostra muza!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.01.2011, 07:44   #110
eklera123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Może z Koi'em? Ma taką.. ciekawą urodę
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023