Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o tym FS ?
super Fs- ocena 5 81 60.00%
dość fajne FS- ocena 4 27 20.00%
takie sobie Fs- ocena 3 13 9.63%
nie zbyt udane FS- 2 5 3.70%
okropne FS- 1 9 6.67%
Głosujących: 135. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.04.2006, 09:40   #111
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odcinek 17

Witam, skończyłem prace nad kolejnym, odcinkiem dość szybko, dlatego wstawiam już odcinek 17. Mam nadzieję, że się wam spodoba. Jest to najdłuższy jak na razie odcinek, oby przez tą długość nie znudził was.

Ps: Z okazji świąt, chciałbym wszystkim którzy lubią moje fotostory, lub nie, wszystkim którzy czytają ten temat lub są w nim przypadkiem życzyć wszystkiego najlepszego, zdrowych wesołych świąt oraz smacznego jajka.




















































































Ostatnio edytowane przez Toxic : 14.04.2006 - 10:57
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.04.2006, 10:02   #112
Estera
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cudeńko!!! Świetny odcinek, może Tobie wydaje się długi, ale niestety jak sie go czyta to jest strasznie krótki ;( Czekam na następny!
Wesołych Świąt!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.04.2006, 10:29   #113
misiek:)
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie wiem czy dawałam już opinię na temat tego komiksu... Ale co tam, daję jeszcze raz . A więc FS bardzo mi się podoba, nie zauważyłam błędów, jakość zdjęć też bardzo dobra. A więc pozdrawiam i z niecierpliwością wyczekuję następnego odcinka.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.04.2006, 10:41   #114
elkakub17
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wooooow jest już nowy odcinek Przed chwilką zaglądałam to nie było No świetnie, świetnie :clap2: To jeden z najlepszych odcinków! I żeczywiście jest trochę dłuższy
Cytat:
Napisał Toxic
Mike żyjesz tam? Strasznie wolno biegniesz.
Ten sam tekst pojawia się na 47 i 48 obrazku Ale to nie szkodzi Najbardziej w tym odcinku podobał mi się Nevins
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.04.2006, 10:50   #115
..::CaRmEn::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak zwykle genialny odcinek ;-)
Tak się wciągnęłam, że nawet niezauważyłam, że już koniec...
Tobie wydaje się, że on był długi, ale jak się czyta to okazuje się, że tak na prawde jest dość krótki ;-P
Ale na prawde bardzo fajne FS ;-)
Jedynym błędem jaki zauważyłam, to to (?), że alkohol pisze się przez "h" ;-D
Czekam na 18 odcinek ;-)
Wesołych Świąt!!! ;-D
Pozdrawiam, ..::CaRmEn::.. :-)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.04.2006, 10:51   #116
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał elkakub17
Wooooow jest już nowy odcinek Przed chwilką zaglądałam to nie było No świetnie, świetnie :clap2: To jeden z najlepszych odcinków! I żeczywiście jest trochę dłuższy Ten sam tekst pojawia się na 47 i 48 obrazku Ale to nie szkodzi Najbardziej w tym odcinku podobał mi się Nevins
Nie zauważyłem, że jest dwa razy ten sam tekst. Nie mam pojęcia skąd sie wziął na tym 48 zdjęciu. Już to poprawiłem Wielkie dzięki za wskazanie mi tego błędu :*
Jak już tak poprawiam, to alkohol też poprawiłem, Carmen Tobie też dziękuje za wskazanie błędu

Ostatnio edytowane przez Toxic : 14.04.2006 - 10:59
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.04.2006, 12:53   #117
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Odcinek był jak dla mnie najciekawszy i najfajniejszy ze wszystkich, cały czas coś się działo. Zdjęcia zrobiłeś bardzo ładne, 28. ma świetne ujęcie. Szybko się czytało.
A jeśli chodzi o błędy to: obrazek 17- "półkach", a nie "pułkach" i przedstawienie postaci- "nieważne" razem. A tak w ogóle to piszesz coraz lepiej i poprawiłeś się od pierwszego odcinka.
Również życzę wesołych Świąt Wielkanocnywch i czekam na następną część.
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.04.2006, 12:54   #118
akaj
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Toxic, slowami nie da sie wyrazic jak bardzo kochan to FS. A jak juz napisze ze jest super to takie emocje dlamnie niewiem dlaczego. Ocena taka jak zawsze SUPER!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2006, 12:02   #119
Twain
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Ee..

Zamurowalo mnbie jak to czytalm to jest normalne BOMBA XD ale naprwde mi si to podoba kocha mto FS swoja miloscia zarazilam nawet przyjaciolke ktora teraz czeka zeby wreszcie byl nastepny odcinek poczekam z przyjciolka i nieciepliwoscia

Pozdrowionka :* :* :*


=******
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.04.2006, 18:25   #120
kluseczka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Odcinek jest świetny. W następnym odcinku pewno zabiją urzędnika, który wydawał jej dowód osobisty, i położną, która pomogła w wydaniu ją na świat, w końcu być dokładnym to być dokładnym! Lubię ten typ. Jeszcze tylko dodaj ten charakterystyczny urok złych postaci, i mogę się zakochać w takim typku...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023