Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.03.2007, 06:31   #111
gruszka.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Już dzisiaj będę miała Seasons ;D
Jadę do Konina, obejrzeć "mój" samochód i przy okazji wstąpię do komputerowego.
A jeśli nie będzie to pozabijam wszystkich dookoła.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.03.2007, 09:16   #112
Kuba xD
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Co do pomidorasów i bakłażanasów to też tak mam i też mnie to troszke zdziwilo
A i diziwne tez mialem, bo przez calutka wiosne tylko raz spadlo kapke deszczu i walnal jeden piorun A szkoda
A co do domkow letnich, to juz o tym bylo, to plotka, na 99.99% Niestety.

Ale mi ogolnie gra sie bardzo podoba
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2007, 09:53   #113
Cocodrilo Martita
Guest
 
Postów: n/a
Excl

O.. jak kupiłam wczoraj po szkole! Calkiem fajnie, chociaż czas wyjatkowo wolno mi mija. Sama nie wiem dlaczego!
1.A co do lapania tych świetlikow i motylków, to jak można to zrobić. Gdzie przycisnąć, żeby on w ogole zaczął łapac? Bo ja nie mogę znaleźć tej opcji.

2.Co do grabienia ja tam raz zagrabiłam troche liścia a ze na parceli mialam swoją nieruchomosc, to ludzie przylazili i sie bawili w tych stertach-rozsypując of course. I co? I nikt jakoś nie przychodził. Chociąz wyszłam po jakimś czasie z praceli nie dochodząc do zimy i nową rodzinkę stworzyłam.

3.Termometr jest troche do bani bo ja specjalnei chciala zeby jej bylo za cieplo to tez sie nic nie dzieje a jak niebiskie jest juz tylko na tej 'kuleczce' (dol termometra) to też nic. Wcale sim nie zamarznął mi. Fajnie sie przy kominku ogrzewa.. hehe. wystawia pupę i odrazu mu ciepło xDDD

4.A jak sie zajmiesz już tym ogrodnictwem to na nic innego czasu nie ma tylko gadac z roslinkami xDDD A w ogole szkoda, ze jak sie zbierze te zbiory to od nowa rosline trzeba sadzić. Mogłoby dalej rosnąć.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2007, 10:14   #114
Nati
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja uwielbiam sim roślinki klikasz dorosłym osobnikiem na ziemi klikasz wychoduj sim rośline czy coś takiego no i jest simroślina ale już jako małe dziecko tylko szkoda że nie można im zmieniać fryzur tylko ubrania
no ale uwielbiam łowić ryby i sadzić pomidory(rzeby mieć inne nasionka niż pomidory trzeba wpierw posadzić pomidory zebrać je i wtedy dostajesz inne nasionka nigdzie nie możne ich kupić szkoda)

EDIT:ja mam proble z tymi simsami kiedy je zainstalowałam zapomniałam skopiować folder downlads nigdy nie kopowałam bo zawsze wszystkie obiekty były ale nie teraz domy które miały meble z sieci znikneły zostały wykasowane(meble) i teraz wszystko mi miga na niebiesko czy jest jakiś sposób aby bez ponownego ściągania odzyskać te rzeczy??

Ostatnio edytowane przez Nati : 03.03.2007 - 10:20
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2007, 10:51   #115
Cannabis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cocodrilo Martita
1.A co do lapania tych świetlikow i motylków, to jak można to zrobić. Gdzie przycisnąć, żeby on w ogole zaczął łapac? Bo ja nie mogę znaleźć tej opcji.
Świetliki łapiesz klikając simem na ziemi. (wieczorem)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2007, 11:08   #116
Bajdzio
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie :d

Ja też już mam...dopiero je będe instalować ale powiedzcie : podobają wam się.? Bo moja koleżanka powiedziała że są do bani xP
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2007, 13:40   #117
Kuba xD
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bez obrazy, ale czy nie wolicie sami, własna praca dojsc do np. zlotej rangi ogrodnictwa (ja juz doszedlem xD) ?? Niektore kody naprawde mnie wkurzaja, bo po co w ogole grac, jak tylko wpisujesz kod i wszystko masz, zero przyjemnosci...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2007, 19:04   #118
Todd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a da sie zmusic simorosl do spania w lozku? albo moze insimenatorem sie da/ :wacko:

Ostatnio edytowane przez Eámanë : 05.03.2007 - 20:00
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2007, 20:00   #119
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,010
Reputacja: 10
Domyślnie

Nie wiem, jak to się stało, ale czasie oczyszczania tematu niechcący usunęły mi się najnowsze posty. Przepraszam i proszę osoby, które zamieszczały w ostatnich dwóch dniach jakieś przydatne informacje o napisanie ich jeszcze raz, jeśli nie sprawi to kłopotu.

edit: zamieszczam jeszcze raz informację o sokach, niestety nie pamiętam, kto był autorem poprzedniego posta o tej treści.

SKUTKI PICIA SOKÓW :
1. sok jabłkowy ( jabłka ) - szybsze wykonywanie prac domowych
2. koktajl piękności ( pomarańcze / ogórki ) - napój miłosny
3. lemoniada ( cytryny ) - ochładza SIMY
4. sok pomarańczowy ( pomarańcze ) - łagodzi skutki mrozu
5. oranżada ( cytryny / pomarańcze ) - zwiększa liczbę punktów umiejętności
6. poncz paprykowy ( papryka / fasola / jabłka ) - napój energetyczny
7. sok truskawkowy ( truskawki ) - zmniejsza złość
8. lemoniada truskawkowa ( truskawki / cytrynu ) - poprawi nastrój
9. sok pomidorowy ( pomidory ) - działa rozgrzewająco
10. koktajl jarzynowy ( pomidory / ogórki / fasola / papryka ) - szybsze uzyskiwanie punktów umiejętności
11. sok bakłażanowy (bakłażany) - losowy punkt umiejętności
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett

Ostatnio edytowane przez Eámanë : 05.03.2007 - 20:05
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2007, 20:45   #120
Justa95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Autorem tego posta o sokach byłam ja.
Ja jeszcze do tych soków dodałam:
Sok z buta którego "efekt" możecie tutaj podziwiać (na końcu filmiku) http://www.youtube.com/watch?v=xijtPjsHiFI .
A co do tego soku z bakłażanów to nie wiedziałam o nim (dzięki! przyda się).

Ostatnio edytowane przez Justa95 : 05.03.2007 - 20:52
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023