Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.04.2011, 15:45   #141
patryk916
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Ja to miałem kiedyś połączenie.UFO z WILKOŁAKIEM

Czasami buduje max wysoki budynek,na dachu stawiam simkę i ją zagradzam.Kiedyś zrobiłem sobie dom na dachu,a właściwy dom służył do wejścia na dach.To dopiero było jak sim brał prysznic na dachu

Ostatnio edytowane przez patryk916 : 16.04.2011 - 15:58
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.04.2011, 15:48   #142
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

ja raz zrobiłam tak że simka rozwiodła sie z simem i wzięła ślub ze swoim kochankiem a jej mąż ze swoją kochanką i zamieszkali w jednym domu. w domu było o ile sie nie mylę 8 simów.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2011, 16:20   #143
Snerta
 
Avatar Snerta
 
Zarejestrowany: 23.12.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 81
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Bardzo często robiłam "domy śmierci" dla moich simów. Usunięcie drzwi, kominek i masa drewnianych mebli. Kiedy przychodził Kostucha - swego czasu nieziemsko mnie rajcował - próbowałam ubłagać go, żeby nie zabierał sima. Wszystkie inne spalone postacie miały ogromny cmentarz na zewnątrz domu.
Rytuał spalania simów wyszedł u mnie z mody, kiedy to jeden Randoll pokazał mi się z lepszego profilu i nie miałam serca doprowadzać do jego śmierci.
__________________

Kobieta daje, żeby brać; mężczyzna bierze, by dawać - oto i cała różnica, zwana różnicą płci.
Snerta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2011, 16:27   #144
PatrycjaG
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Ja jak zaczynałam grać w dwójkę to byłam mała, więc nie znałam żadnych kodów, a kasy brakowało. Zapytałam się mojej siostry o kod na kasę, a ona znała tylko na 1,000 , a ja potrafiłam tak wytrwale to wpisywać, że miałam nawet 100,000. Albo już w trójce miałam takiego faceta co miał dzieci z 4 babami i urodziły się jakoś w tym samym czasie Teraz o jedynce. W jedynkę byłam beznadziejna, moi simowie byli brudni, odrażający, ale cóż mała byłam... Moje starsze siostry też grały i miały bogaczów z wypasionymi chatami, doskonałą pracą, więc raz im weszłam i zniszczyłam wszystko tak, że stali się brudni jak moi simowie i stracili pracę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2011, 20:44   #145
Liftek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Ja w jedynce jestem świetny xd. Kiedyć miałem "wujków" którzy mają kibel, prysznic, tv, kanape, lodówę i mikrofalówkę w jednym pokoju :p albo jak nie lubiłem pewnego sima, to zapraszałem go w innej rodzinie, wywołałem pożar, zgasiłem go a po tamtym simie ani widu, ani słychu (miałem spory cmentarz :d)
Robiłem wielkie domy, co mają po 2 jacuzzi w łazience. Nie wiedziałem jak wyprowadzić simów(właściwie nadal nie wiem, kto mi powie? ) a w dwójce robiłem testy na Donie Lotario i przez moją bezmyślność(pierwsze/drugie uruchomienie) on miał 200.000 simoleonów i jedną kochankę. :p Albo jak się bawiłem boolpropem postarzałem Bellę tak że była emerytem i sobie mówiłem "ale ma brzydkie białe włosy ja chce czerwone". xd
Albo robiłem niepotrzebne rodzinki, czyli tworzyłem simów, wprowadzałem ich, pograłem najwyżej godzinę i wyszedłem i nigdy nią nie grałem.
Woow ale się rozpisałem :>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.05.2011, 17:35   #146
Wiktoria__07
 
Avatar Wiktoria__07
 
Zarejestrowany: 09.05.2010
Skąd: Oświęcim
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 135
Reputacja: 10
Arrow Odp: Głupie pomysły

Cytat:
Napisał Liftek Zobacz post
(właściwie nadal nie wiem, kto mi powie? )
Dajesz simem na telefon albo komputer i jest opcja "poszukaj domu dla siebie> a jak chcesz całą rodzinkę to wchodzisz na otoczenie i dajesz ten znaczek z rodzinką i strzałką a potem klikasz którą chcesz rodzinę ;p
__________________
Wróciłam

Wiktoria__07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.05.2011, 18:01   #147
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Ja ostatnio wpadłam w jakiś dziwny trans i w trakcie pstrykania zdjęć do jednego z moich Foto Story, utworzyłam na parceli mały pokoik z szeroką kanapą, telewizorem oraz jednym oknem () potem włączyłam sobie kod MoveObjects On i łapałam wszystkie przechodzące simy, po czym wkładałam je do tego "pokoju bez klamek"
No i w efekcie końcowym, wyszło tylko tyle, że zamiast robić te foty, to patrzyłam na tych nieszczęsnych simów, którzy kręcili się po pokoju i wymachiwali rękami jakby faktycznie ześwirowali
Dobrze, że to był tylko jednorazowy wyskok haha
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.05.2011, 13:24   #148
Wiktoria__07
 
Avatar Wiktoria__07
 
Zarejestrowany: 09.05.2010
Skąd: Oświęcim
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 135
Reputacja: 10
ThumbsUp Odp: Głupie pomysły

Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
Ja ostatnio wpadłam w jakiś dziwny trans i w trakcie pstrykania zdjęć do jednego z moich Foto Story, utworzyłam na parceli mały pokoik z szeroką kanapą, telewizorem oraz jednym oknem () potem włączyłam sobie kod MoveObjects On i łapałam wszystkie przechodzące simy, po czym wkładałam je do tego "pokoju bez klamek"
No i w efekcie końcowym, wyszło tylko tyle, że zamiast robić te foty, to patrzyłam na tych nieszczęsnych simów, którzy kręcili się po pokoju i wymachiwali rękami jakby faktycznie ześwirowali
Dobrze, że to był tylko jednorazowy wyskok haha
Mam to samo Mnie jedna babka wkurzyła to jej zrobiłam "domek" z kanapą,lodówką,kuchenką i innymi meblami niezbędnymi do życia a wszystko było oczywiście najtańsze ;p Przeniosłam ją do tego domku moveobjects'em a ona zamiast se żyć to łaziła w te i wewte i co jakiś czas szlochała xd wkurzyłam się na nią i zburzyłam tą chaułpkę ;p Przeniosłam ją do pokoiku 4x4 w wiadomym celu ;p Od tegoż czasu mój cmentarzyk posiada jeden nagrobek osoby, która nie należy do rodziny
__________________
Wróciłam

Wiktoria__07 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.08.2011, 21:26   #149
hare_krishna
 
Avatar hare_krishna
 
Zarejestrowany: 06.08.2011
Skąd: ,,,
Płeć: Mężczyzna
Postów: 65
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Wiem że to temat dla Sims 2, ale opiszę sytuacje z jedynki, bo w dwójkę to już umiałem grać :tongue: Ja zawsze budowałem rudery z najtańszymi meblami. To wyglądało tak: wielki kwadrat na całą parcelę, a w srodku było pusto i ciemno bo nie stac mnie było na okna jak już zakupiłem meble, a zazwyczaj kupowałem najtańsze lodówki itp. przy tym najdroższym telewizorze :biggrin:
A tak na marginesie to witam, jestem nowy - to mój pierwszy post :biggrin:
__________________
hare_krishna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.09.2011, 12:52   #150
Arisane
 
Avatar Arisane
 
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 442
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Ja pamięram chwile z jedynki... Gdy nie umiałam z siostrą budować ścian i stawiałyśmy sprzęty do domu na... podwórze pod gołym niebem. Toalet nie było, więc simowie sikali na podłogę. Albo kiedyś chciałam zrobć (2 2) obóz śmierci Pamiętam również, jak sama (gdy nie było siostry) nasyłałam sobie złodzieja na dom, a potem go łapałam

Tylko tyle z mojej strony.
Arisane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
gafy, omyłki


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023