Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.08.2008, 12:06   #161
Dsquared
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Cytat:
Napisał Kubuss Zobacz post
A ja lubię to forum z paru powodów:
1. bo na forum jest masa przemiłych, fajnych i sympatycznych ludzi,
2. bo moderatorzy, administratorzy i inni którzy mają funkcjęna tym forum są fajni, i wreszcie wymyślili jakiś konkurs ^^
3. bo lubię bjork i kocham tinn
4. bo mam 42 znajomych których też lubię,
5. bo całe forum jest fajne ^^
aż mnie zemdliło...


ehh.
Forum, jak forum. Są gorsze. Jestem tu tylko dla paru ciekawych osób, piszących ciekawe posty. A reszta... ; )

Cytat:
Napisał beliel Zobacz post
walnij od razu prosto z mostu, ze to niejaka beliel, bez owijania w bawelne, nie obrazi sie, naprawde =/

a tak w ogole to chyba sie domyslam o kogo chodzi, heh...
nawet jak jesteś cyt" idiotką" ...wychodzi na to, że kocham idiotki o___O <3

Ostatnio edytowane przez Dsquared : 25.08.2008 - 12:09
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.08.2008, 20:56   #162
Dignity
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Cytat:
Napisał bjork Zobacz post
Niestety dostrzegłam też jedną osobę która albo jest strasznie niedojrzała emocjonalnie, albo STARA się być super prowokacyjna i kontrowersyjna, a może najzwyczajniej w świecie jest idiotą
Nie napiszę kto to, ani też nie chcę wdawać się z tą osobą w polemiki w poszczególnych tematach (inni to zrobili i jakoś tylko zostali przez nią zwyzywani - a bycie zwyzywanym wcale nie należy do przyjmności - taa kto powiedział, że jestem odważna i stanę do konfrontacji , bo jest strasznie egoistyczna i zamknięta na jakąkolwiek zdrową krytykę ze strony innych osóbka.
Ot tak miałam ochotę się podzielić informacją, że jest ktoś kogo ewidentnie nie lubię i wręcz tym kimś gardzę. No trochę mi ulżyło...
OH a ja dostrzeglam osobe, ktorej wszyscy na forum liza dupe a za chwilke znowu ja obrabiaja =0 KTO TO MOZE BYC? NIE NAPISZE KTO BO WIECIE, NIE CHCE SIE WDAWAC W KLOTNIE ALE MIMO TEGO I TAK PISZE TEGO POSTA!!!!! =)))
jak nie chcesz wdawac sie w polemiki [jak ladnie to ujelas, kudos!] to po prostu sie zamknij i nie pisz, ok? [aha, zeby nie bylo, nie kaze ci sie zamykac i nie pisac na forum, tylko jak nie masz zamiaru i ochoty sie z kimkolwiek klocic to po prostu nie odpowiadaj?!] tbh, myslalam ze po ponad 2 i pol roku na tym forum w koncu przestane byc ta wannabe prowokatorka, oh well, tak juz widocznie pozostanie :[
w ogole to super, ze znasz mnie tak dobrze jakbys byla moim ojcem. egoistyczna, idiotka, zamknieta na krytyke [prosze cie, pisalas o kims innym? bo narazie to ja nie widze zadnej krytyki z twojej strony - tylko jakies pomysly wyssane z dupy ].
jezeli juz jestesmy przy krytyce - ja znosze krytyke a nawet odpowiadam na krytyke w taki sposob na jaki mam humor =)
tak wlasciwie to nie wiem za co mna tak gardzisz i strasznie nie lubisz.
bo nie masz chyba zbyt wielu powodow, dorosla 'kobieta' a chce sie bawic w takie dziecinady typu 'powiem nie powiem hihihi'.
imo, to ty szukasz zaczepki i jak tu zrobic aferke na forum tylko cos ci nie wychodzi. za bardzo sie starasz sprowokowac?



OOOO ZEBY NIE BYLO ZE OFFTOP KTOREGO BTW NIE ZACZELAM =)

lubie to forum, ALE WIECIE SA CZASAMI OSOBY KTORYCH NIE LUBICIE I WTEDY JEST TROCHE GORZEJ (((((

a powazniej, to poznalam na sz i sw duzo fajnych osob, z niektorymi nawet pisalam kiedys obsesywnie smsy <3 ogolnie wspominam bardzo dobrze i wiele temat rozbawilo mnie do lez <3

xx

Ostatnio edytowane przez Dignity : 25.08.2008 - 20:59
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2008, 12:32   #163
Mika
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

nie sadzilem ze to powiem ale zdadzam sie z toba do polowy posta

aha a ja lubie to forum gdyz ja tu jestem i jest tutaj szi =) oprocz tego lubie ludzi z czata i w ogole

Ostatnio edytowane przez Mika : 26.08.2008 - 12:40
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2008, 20:25   #164
STAR
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Lubię to forum za przemiłych ludzi i pomoc w każdej sytuacji . No i oczywiście za bez sensowne gry na OffTopie.

A teraz bardzo chcę przeprosić wszystkich , ale mam problem i niestety nie mam gdzie go napisać... Może mi ktoś pomóc ?

Witam . Mój problem jest taki że nie mogę zmieniać kolorów czcionki , nie mogę wstawiać emotikonek i wogóle nie mogę pisać normalnie postów tylko muszę pisać ' Szybki post ' . Nie mogę się nikomu wpisać na stronę profilu bo wyskakuje : '

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters. '
Czy napisze ' Hej . ' czy długą wypowiedź , i tak nie wejdzie.
I jak normalnie nacisne POST i wszystko napiszę to i tak ciągle wyskakuje to wkurzające ; The message ... '

Może ja coś źle robie ?



P.S. Nawet gdy napisze szybkiego posta , nie mogę go edytować . Po prostu wyświetla się kolejna wiadomość taka jak powyżej .
P.S.2 Pisząc to pisałam nowy temat ... niestety , The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters. / zrobiłam ctr+c

Jeszcze raz bardzo przepraszam za offtopa ale nic nie mogę zrobić . I jeśli mi odpowiecie możecie usunąć ten post .
Z góry dziekuję .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2008, 21:07   #165
Dignity
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

byl juz temat o tym sa jakies bledy z forum i nikomu nie dziala te opcje, musisz recznie pogrubiac, pochylac, ogolnie edytowac <3
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2008, 21:11   #166
STAR
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Aa bardzo dziękuję !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2008, 10:34   #167
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

Koffam forum i was też koffam :*
__________________
cytat: " (...) Bo oczy są zwierciadłem duszy, a ona ma wielką duszę, więc musi mieć wielkie oczy, bo jakby miała małe to by się jej nie zmieściła...."

20 czerwca wyprowadzam się do Anglii. Nie kasujcie mojego konta, jeszcze wrócę :<
Vegeta jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2008, 13:16   #168
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

sOOpCiO!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2008, 13:30   #169
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

A my Ciebie nie koffamy <3333

Lubię interesujące osoby które prowadzą interesujące dyskusje na tym forum
I że kiedy masz pytanie to ktoś chociaż postara się Ci pomóc ;p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2008, 15:20   #170
tiki taki i kasztanki
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co sądzisz o tym forum ?

To forum jest Fajnie
Tyle ,że mnie nikt nie lubi
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023