Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.09.2012, 20:27   #11
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,140
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

Ja tak od siebie tylko dodam, a może poproszę, abyście pisali taką konkretną, prosto z mostu, szczerą opinię na temat artykułu, który np. nie przypadł wam do gustu, albo coś jest w nim do poprawy, albo wręcz przeciwnie- wypadł świetnie. Myślę, że nie tylko ja się nie pogniewam czytając tego typu komentarze, a raczej można wziąć sobie rady czytelników do serca, bo w końcu piszemy dla was nie dla siebie i dlatego liczymy na sporą ilość opini. Nie pozwólcie nam tkwić w przekonaniu, że nasza praca idzie na marne!
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.
Meggie jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.09.2012, 20:31   #12
Chewbacca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

Zgadzam się, nie pisać 'podobała mi się większość artykułów' <sory don xD> tylko który nie, który tak i dlaczego. Pisanie po raz enty tych samych formułek jest nudne. ;p
 
stare 27.09.2012, 20:35   #13
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

Wiem, ze zalezy wam na konstruktywej opini. Gdybym mial jakies wieksze uwagi, na pewno bym o nich wspomnial.
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 27.09.2012 - 20:39
Malfurion jest offline  
stare 27.09.2012, 21:08   #14
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

Skoro chcecie konstruktywnie, pozwolę sobie ocenić po kolei każdy artykuł, chyba się nie pogniewacie
1. Wiadomości z forum - jak pisałem wcześniej, spodziewałem się czegoś nowego, jakichś gorących ploteczek, hitów i niesamowitych informacji, a nie czegoś, o czym każdy wie od miesiąca
2. Horoskop - nie czytałem, bo, szczerze mówiąc, nigdy mnie to nie jarało. Dobry pomysł z tym wydaniem szkolnym
3. Świat w pigułce - pisałem już Fallence, że wyszło jej świetnie - jedynie za mało informacji, ciekawostek. Ogólnie za mały ten artykuł
4. Trudne Sprawy - bardzo mi się podoba, takie artykuły są ciekawe i czytelnie, nie mam zastrzeżeń
5. TSP On Top - nie podoba mi się, znów wszystko obraca się wokół Gali, FS i OJSG, o których pełno w całym numerze. A o np. petycji do Administracji nie ma ani słowa. Naprawdę nic innego się u nas nie działo? ;O
6. Forum mówi - to mi się podoba. I nawet ja się wypowiedziałem
7. Polecane - TS2 - chociaż nie gram w dwójkę, ocenię. Autor skupił się jedynie na ubraniach, na dodatek dziwnie to wygląda graficznie. Jedynym plusem jest to, że rzeczy do pobrania jest dość dużo.
8. Polecane - TS3 - to mi się za to podoba. Ładne ułożenie graficzne tekstu (niby nie ma różnicy, ale dla mnie jakoś ładniej jest :>), po trochu wszystkiego (ubrania, fryzury, meble). Tylko mało tego, za mało :/
9. M jak Mieszkanie - jak pisałem na poprzedniejs stronie, podoba mi się. Artykuł obszerny, dużo zdjęć, w tym porady, domy i pokoje innych użytkowników, a przede wszystkim - jakie kolory do siebie pasują, co cenię w tym dziale najbardziej (jako facet aranżować pod kolor nie umiem ). Na plus
10. Nowinki ze świata Simów - nie ma co oceniać, Meggie opisała wszystko, co niebawem się ukaże lub ukazało Nie wczytywałem się w treść, ale wygląda dobrze. Jednak nie lubię, kiedy wszystko jest pisane pogrubioną czcionką lub kursywą, lepiej wygląda wyróżniony jedynie tytuł.
11. Klawa Enklawa - napisane w bardzo ciekawy sposób, ale znów Gala, Gala, Gala. Już nudzi mnie to :/
12. Rankingi - jak zawsze perfekcyjnie
13. Strefa luzu - też idealnie, nawet wziąłem udział

Ogólnie wolę strefę forumową niż Simsową, więc w nią wczytuję się najbardziej

Taka opinia jest okej?
 
stare 27.09.2012, 21:12   #15
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,140
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

Tak, nawet bardzo okej PP! Niech to będzie przykład dla innych

Wezmę sobie do serca z tym pogrubieniem. Sama jak teraz się przyglądam to mi to nie pasuje
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.
Meggie jest offline  
stare 27.09.2012, 21:14   #16
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

Cytat:
Napisał Meggie Zobacz post
Wezmę sobie do serca z tym pogrubieniem. Sama jak teraz się przyglądam to mi to nie pasuje
Dobrze, że to zauważyłaś

Zapomniałem dodać jednego - w dziale "Rankingi" jest tylko ranking nicków. Nie można dodać jeszcze innych? Rankingi sygnatur, avatarów, piosenek - opcji jest z tysiąc, a myślę, że nie tylko ja chciałbym zobaczyć coś takiego za dwa miesiące
 
stare 27.09.2012, 21:35   #17
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,515
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

Cytat:
Napisał Pink Panther Zobacz post

Zapomniałem dodać jednego - w dziale "Rankingi" jest tylko ranking nicków. Nie można dodać jeszcze innych? Rankingi sygnatur, avatarów, piosenek - opcji jest z tysiąc, a myślę, że nie tylko ja chciałbym zobaczyć coś takiego za dwa miesiące
Obiecuję, że pomyślimy nad tą propozycją Jeśli tylko znajdę czas, z przyjemnością się tego podejmę.
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline  
stare 27.09.2012, 21:40   #18
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,500
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

Dziękuję za tak miłe przyjęcie do grona redaktorów
Gratuluję również innym redaktorom - świetne artykuły, bardzo podoba mi się ten numer
Co do PP - taka opinia jest świetna, o każdym artykule z osobna - idealnie ^^
Szkoda tylko, że nie ma artykułu od Rosemarie...
__________________

Ostatnio edytowane przez Fallen : 28.09.2012 - 12:45
Fallen jest offline  
stare 27.09.2012, 22:50   #19
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

Moim zdaniem prawie połowa artykułów w gazetce jest zbędna, nie ma nic wspólnego ani z forum, ani z grą. Po co mi wiedzieć o Czarnobylu, okej rozumiem mają być ciekawostki, tylko właściwie po co i tak większość użytkowników przewija ten post, zatrzymując swój wzrok jedynie na zdjęciach. Ponadto uważam że jak dobrze zepnie się poślady gazetkę w takiej postaci można przygotować w MAX. 3 tygodnie, a nie 2 miesiące. Z tego co mi się podobało : Jin. i jego m jak mieszkanie, oraz polecane dodatki. I to są chyba jedyne działy warte obejrzenia i przeczytania. Zawsze lubiłem czytać wywiady z użytkownikami forum, ale pytanie typu "Do jakiej szkoły teraz idziesz" jest śmieszne, po co mi wiedzieć gdzie teraz idzie x albo y. Zamiast tego wolałbym przeczytać wywiad z użytkownikiem który spędził tu dużo czasu, jakie są jego spostrzeżenia i wgl np Bjork, nie wiem czy był z nią wywiad, w każdym razie szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego.
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline  
stare 28.09.2012, 10:46   #20
Kicaj
 
Avatar Kicaj
 
Zarejestrowany: 09.01.2012
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 657
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 15[17]- Komentarze

1. Świat w pigułce.
Uważam, że temat z takim potencjałem został potraktowany po macoszemu. Historię Prypeci można było na tyle sposobów opisać, jednak mamy tu tylko mały zarys. Niedobrze jak na "Świat w pigułce".
2. Horoskop - super sprawa, lubię się pośmiać z "mego losu"
3. Nowinki...
Podoba mi się artykuł, nie tylko ze względu na to, że trzymam z Meg Fajnie, lekko napisany, dużo ładnych zdjęć i przede wszystkim - nie ma miliona suchych faktów, a fajnie przeplatana w tekście informacja.
4. Trudne sprawy - omijam wszelkie nawiązujące do polsatowskich programów artykuły. Gdyby była inna nazwa pewnie nie zniechęcałoby mnie to aż tak bardzo.
5. Wiadomości z forum - fajnie podsumowane życie forum. Nie zawsze jestem na bieżąco ze wszystkim, więc miła opcja. Dziękuję za umieszczenie informacji na temat Gali i wszystkich jej zwycięzców.
6. Klawa enklawa - chrupku, podziwiam Cię. Polityczna analogia, która blisko jest memu sercu z racji obranego kierunku studiów, podoba mi się nieziemsko. Sam tekst też niezły.
7. Ranking przydatny, wiadomo kto jest kim
8. Forum mówi - trochę bez sensu. Jak wyżej uważam, że średnio obchodzi mnie kto zaczyna jaki stopień edukacji. Ale to moja prywatna opinia
9. Polecane TS3 - wszystko fajnie ale czcionka maława. Mam monitor 22 cale, a ledwo się mogę rozczytać
10. M jak mieszkanie - ostatnie zdjęcia powinny być ciut większe
11. Polecane TS2 - bardzo fajne, aż żal, że nie mam dwójki
Gazetkę oceniam pozytywnie i mam nadzieję, że mój nick następnym razem nie będzie znajdował się w prawie każdym artykule Bynajmniej nie będę aktywnie o to zabiegać



Cytat:
Napisał Pink Panther Zobacz post
Według mnie trochę mało hot ploteczek i newsów umieściliście, liczyłem na coś więcej - ile razy można czytać o Gali OJSG? Ciągle o tym...
Lepiej byłoby się rozwodzić nad Twoją hiper aktywnością w kwestii ulepszania forum?
Kicaj jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023