Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Forumowa Mafia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.07.2013, 19:36   #11
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,862
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Fajnie podchwyciliście temat
Czy wszyscy dostali pw z rolą?
__________________
Libby jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.07.2013, 19:36   #12
Meryam
Archeolog Renesansu
 
Zarejestrowany: 15.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 2,259
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Jestem Meryam Trollovic, dziennikarka z wykształcenia, podróżnik z zamiłowania. Na wyprawę zostałam wysłana z misją, by przywieźć do domu niesamowity materiał, który zmieniłby życie wszystkich ziemian. Moim zadaniem jest opisywanie pracy naukowców, lecz obowiązuje mnie klauzula tajności.
Obawiam się jednak, że ta wyprawa zdążyła już obrócić moje życie o sto osiemdziesiąt stopni. Mimo tego, że wymagane jest ode mnie opanowanie, gdy jestem przed kamerą, to poza nią, jestem pełna obaw... Nie spodziewałam się, że to wszystko tak się potoczy.
Dodam jeszcze, że współpracuję z Deanem nad materiałami, które chcemy zawieźć do domu. Zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia
Ah, czy wspominałam już, że mam również historię z innym uczestnikiem tej wyprawy? Cóż, niezbyt miło go wspominam...
__________________


Ostatnio edytowane przez Meryam : 30.07.2013 - 20:18
Meryam jest offline  
stare 30.07.2013, 19:38   #13
Everlasting
 
Avatar Everlasting
 
Zarejestrowany: 16.09.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Nazywam się Dean Everlasting, lecz większość osób zwraca się do mnie po nazwisku. Pracuję w gazecie "Atlantyda Times" i mam tam swoje własne dwa kąciki. Mieszkam w małym mieszkanku na szczycie jednego z wieżowców
W międzyczasie jestem mechanikiem i byłem jednym z tych, którzy wrota zbudowali.
Moi ziemscy znajomi zawsze określali mnie kilkoma słowami: wiecznie poważny, brak poczucia humoru (jest jedynie jedna osoba, przy której jestem w stanie się rozluźnić), żyjący w pośpiechu, uważający jedzenie bądź spanie jako zbędne, pracoholik.
Do moich głównych cech wyglądu należą: bardzo wysoki, dwukolorowe oczy, brązowe włosy wiecznie w chaosie, ciemna, lecz wyblakła cera.
Dodam jeszcze, że miłością mojego życia jest Meryam. Razem współpracujemy przy materiałach prasowych
__________________

Ostatnio edytowane przez Everlasting : 30.07.2013 - 20:10
Everlasting jest offline  
stare 30.07.2013, 19:41   #14
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Nie nazywam sie. Jestem samotnikiem, ktory stracil milosc swojego zycia (dzieki meryam) dwa lata temu w wypadku. od tego czasu popadlem w alkocholizm i dlugi, po czym mnie wyslali na ta cala akcje. mieszkam sam w szopie za miastem.
(to by bylo na tyle, sory za brak polskich znakow)

EDIT DLA LIBBY: ok, to kiedys (kieeedystam) bylem tajnym agentem FBI
__________________

Ostatnio edytowane przez Lubie : 30.07.2013 - 19:50
Lubie jest offline  
stare 30.07.2013, 19:42   #15
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,846
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Dostałem się tutaj przypadkowo - uciekając przed ojcem dziewczyny, której ponoć zrobiłem dziecko, wpadłem na jakąś grupę ludzi przechodzących przez dziwne wrota i znalazłem się tutaj. Dopiero zaczynam orientować się w nowej rzeczywistości.

Ach, byłbym zapomniał: nazywam się Chrupencjusz Mroczny. Zajmuję się opracowywaniem nowych receptur, które pomagają przetrwać poza naszą planetą. Obawiam się, że moja kariera szybko się zakończy. Ten ojciec dziewczyny to, niestety,mój przełożony... Na szczęście dla mnie, pozostał on na Ziemi.

Ostatnio edytowane przez Mroczny Pan Skromności : 30.07.2013 - 19:49
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 30.07.2013, 19:43   #16
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,223
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Hej hoł! Jestem Qwerty, w skrócie Qwert. Jeszcze na Ziemi próbowałem dowiedzieć się jak najwięcej i zweryfikować krążące plotki o cywilizacji za Gwiezdnymi Wrotami. Wyprawa za nie była dla mnie świetną okazją do zobaczenia jej w rzeczywistości. Obecnie studiuję historię rasy Wraith, mając nadzieję, że uda mi się znaleźć sposób na ich pokonanie. Mieszkam w niewielkim mieszkaniu na obrzeżach miasta.
__________________

Ostatnio edytowane przez Shiver : 31.07.2013 - 11:58
Shiver jest offline  
stare 30.07.2013, 19:46   #17
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,862
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Prosiłabym o zawody związane z wojskiem, nauką, medycyną itp. Projekt jest tajny, więc zwykły człowiek nie mógł się tam znaleźć .
Czy wszyscy dostali pw z rolą?

Ogarnęłam pw. Jeśli ktoś ma pytania do mnie (nie ogólne), to możecie pisać na priv.

Czemu nagle chcecie mieszkać w hangarze? Hangar to... hangar
__________________
Libby jest offline  
stare 30.07.2013, 19:49   #18
Morgana
 
Avatar Morgana
 
Zarejestrowany: 13.12.2011
Skąd: Pieklo <333
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 233
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Mam na imie Morgana Rains. Jestem studentka medycyny, jedna z najlepszych i najbardziej cenionych. A raczej bylam, dopoki nie zdarzyl mi sie wypadek, w ktorym stracilam pamiec. Znalazlam sie wsrod ludzi ktorych absolutnie nie kojarzylam, sama i zagubiona. Osoby,ktore podaja sie za moich rodzicow wydaja sie nie miec ze mna nic wspolnego, nie jestem do nich podobna. Kazdy w rodzinie zachowuje sie dziwnie wobec mnie, tak jakby cos przede mna usilnie chcial ukryc... Jaka jest moja prawdziwa tozsamosc, dlaczego cala historia ze studiami wydaje mi sie taka naciagana i chwilami nielogiczna? Ta wyprawa ma mi pomoc w odnalezieniu siebie, tej prawdziwej. Gdy dotarlam do Atlantydy poczulam sie z tym miejscem mocno zwiazana. Co dziwne, poruszalam sie po miescie swobodnie, jakbym znala je jak wlasna kieszen. Nie czuje wiezi z reszta tych, ktorzy tu ze mna przybyli w wyprawie. Odlacze sie od nich i zrobie wszystko, by odkryc moja przeszlosc, bo wiem, ze wskazowki znajduja sie wlasnie w bazie... Projekt jest tajny, ale zostalam przydzielona do wyprawy bez najmniejszego problemu, tak jakbym byla kims waznym dla rzadu i reszty dowodzacych. to wszystko jest takie dziwne...


Ostatnio edytowane przez Morgana : 30.07.2013 - 19:51
Morgana jest offline  
stare 30.07.2013, 20:11   #19
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,223
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Zwą mnie Dżoana Sheppard Jestem pilotem marynarki wojennej, jednym z najlepszych stąpających po ziemi. O projekcie dowiedziałam się od przełożonych, którzy wysłali mnie na wyprawę wraz z innymi dziwnymi ludźmi, których nie znam. Mieszkam w jednej z wież tej niesamowitej budowli jaką jest Atlantyda. Słyszałam już o skoczku i mam zamiar ujarzmić tę fascynującą maszynę i dopaść Wraith.

jeszcze się nie boję... xd
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline  
stare 30.07.2013, 20:11   #20
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,268
Reputacja: 27
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia

Ja jestem Kędziorek Kędzierzawy, pseudonim Wiewióra, ale cechuje mnie prosta prostota. Wzięłam udział w wyprawie, ponieważ dawno temu Wraith mnie porwali (właściwie to wciąż to robią - nagminnie) i chcę się teraz zemścić. Niestety, jedyne, co potrafię, to zabijanie śmiechem, więc mogę mieć tylko nadzieję, że Wraith mają poczucie humoru, czyli jednym słowem: jestem trupem. Jak widać, nie umiem nawet liczyć, dlatego mam nadzieję, że ktoś będzie ratować mój tyłek, kiedy się będę pakować w kłopoty. Mam jeszcze inny powód, dla którego tu jestem, ale to ściśle tajne (i z pewnością nie ma nic wspólnego z gadką mamy, że tylko w innej galaktyce mam szansę znaleźć faceta!)
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023