Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.11.2004, 09:46   #11
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Opieka zabiera jak nie dbasz o dzieciaka a nie jak nie chodzi do szkoły. Jak opuszcza szkołę to do specjalki chyba odchodzi. :]
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.11.2004, 11:55   #12
Lena15
Guest
 
Postów: n/a
Mad

Ja też kiedyś miałam synka bobasa (nie niemowlaka) i urodził mi sie jeszcze jeden synek to go sprzedałam potem mowie to sobie zaadoptuje i wzięłam córeczke to mi przywieźli taką brzydką!!! Więc córkę i niemowlaczka zamurowałam na podwórku, a tym pierwszym sie opiekowałam i po 2 dniach przyszla opieka i zabrala mi wszystkie dzieci i potem ta simka siedziala i plakala. Ale teraz mają upragnioną dziewczynkę....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.11.2004, 15:46   #13
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie

POMOCY! :gu:
Mi opieka chce zabrać bliźniaków, bo nie odrabiały prac domowych! Za wszelką cenę nie chcę ich oddać, ale już za późno, bo gra jest zapisana w takim momencie, że nie da się już odrobić chociaż jednego zaszytu, więc czy pójdą czy nie pójdą do szkoły opieka ich zabiera! Chyba można było edytować ocenę szkolną za pomocą The Sims 2 Enhancer ale już nie mi nie działa! Jest jeszcze jakiś sposób, żeby odratować dzieciaki?
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.11.2004, 15:50   #14
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał =>kl@udiaa<=
POMOCY! :gu:
Mi opieka chce zabrać bliźniaków, bo nie odrabiały prac domowych! Za wszelką cenę nie chcę ich oddać, ale już za późno, bo gra jest zapisana w takim momencie, że nie da się już odrobić chociaż jednego zaszytu, więc czy pójdą czy nie pójdą do szkoły opieka ich zabiera! Chyba można było edytować ocenę szkolną za pomocą The Sims 2 Enhancer ale już nie mi nie działa! Jest jeszcze jakiś sposób, żeby odratować dzieciaki?
1. Następny mrazem poświęcaj im więcej uwagi!
2. Spłódź jeszcze jedno bobo i wychowaj je i spróbuj adoptować. Też powinny Twoje dzieci wrócić.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.11.2004, 18:12   #15
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fizzly
2. Spłódź jeszcze jedno bobo i wychowaj je i spróbuj adoptować. Też powinny Twoje dzieci wrócić.
a mi się wydawało, że gdy rodzinie odbiera dziecko opieka społeczna, to ta rodzina więcej już adoptować nie może
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.11.2004, 18:17   #16
vana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał rainne
a mi się wydawało, że gdy rodzinie odbiera dziecko opieka społeczna, to ta rodzina więcej już adoptować nie może
Tylko przez kilka simowych dni. Potem już mogą adoptować
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.11.2004, 18:24   #17
ashley_olsen
Guest
 
Postów: n/a
Cool

a mi sie nie dalo!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.11.2004, 19:23   #18
Zaria
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

POMOCY!
Mi opieka chce zabrać bliźniaków, bo nie odrabiały prac domowych! Za wszelką cenę nie chcę ich oddać, ale już za późno, bo gra jest zapisana w takim momencie, że nie da się już odrobić chociaż jednego zaszytu, więc czy pójdą czy nie pójdą do szkoły opieka ich zabiera! Chyba można było edytować ocenę szkolną za pomocą The Sims 2 Enhancer ale już nie mi nie działa! Jest jeszcze jakiś sposób, żeby odratować dzieciaki?


-------

Przeprowadź tą rodzinę do innego domu - wtedy zyskasz dzień (o ile przyjedzie autobus szkolny)

Co do opieki - mi jeszcze nigdy nie zabrano dziecka a sporo ich miałam...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.11.2004, 20:52   #19
Shèène
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Znalazłam niezawodny sposób żeby opieka zabrała dzieci! Zatrudniasz opiekunkę oba simy idą do pracy sprzedajesz opiekunkę pojawia się komunikat że dziecko nie może zostać samo w domu i przyjeżdża opieka! Banalne, nie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2004, 22:23   #20
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie

Przeprowadź tą rodzinę do innego domu - wtedy zyskasz dzień (o ile przyjedzie autobus szkolny)

Co do opieki - mi jeszcze nigdy nie zabrano dziecka a sporo ich miałam...[/QUOTE]


Jeśli ich przeprowadze, to dzień zacznie się od 6 czy 7. O 8 przyjezdza autobus a one z takimi marnymi oceniami pojada do szkoły...i znów przyjdzie opieka ;( Jak nie pojadą to też przyjdzie, więc nie wiem czy to by coś podziałało.
Autobus przyjedzie na pewno.
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023