Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.06.2008, 11:17   #11
Eclipse
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

Z zewnątrz: powtórze po moich poprzednikach, elewacja jest straszna ta monotonia.... . Bryła z przodu to taki kloc, chociaż z tyłu może być - podoba mi się to przeszklenie. Natomiast te okna prostokąte są okropne, przez to dom wydaje się być długi i chudy ;p .

W środku jest ok. Wnętrza rzeczywiście są przytulne. Nie mam zarzutów.

Ogródek, to nic zachwycającego, dlatego też nie będę się rozpisywać.

Ocena: 7,5/10
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.06.2008, 12:01   #12
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

Jak już kilka osób zauważyło bryła budynku jest klockowata i nieciekawa. Gdybyś dodała jakiś balkonik i pomieszała ten brązowy tynk z innym pokryciem ścian, dom prezentowałby się znacznie lepiej. W otoczeniu brakuje mi też kilku drzew bądź krzewów - wysoka, mało urozmaicona bryła w połączeniu z pustawym ogródkiem sprawia wrażenie smutnej i zimnej.

Widzę, że w dalszym ciągu budujesz pomieszczenia o bladych, jednolitych kolorach ścian. Szkoda, bo urozmaicone tapety, bądź panele dobrze skomponowane z meblami dodają uroku pomieszczeniom. Najbardziej brakuje mi tego w sypialni - szarobure ściany sprawiają, że nie wydaje się ona "przyjazna" dla mieszkańców pomimo mebli z jasnego drewna. Powinnaś tez poćwiczyć robienie zdjęć (w trybie z klawiszem Tab można powiększać/zmniejszać pole widzenia wciskając znak "-"/"+" na klawiaturze numerycznej) i rób screeny zamiast zdjęć - wychodzą one wtedy dużo lepiej.

Nie bój się eksperymentów w kolorami - obejrzyj prace Irbis lub Rainbow, może zainspirują Cię i kolejne Twoje dzieło będzie jeszcze ładniejsze.
haughton jest offline  
stare 27.06.2008, 18:49   #13
Milou
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

No hej! Napisałaś, żebym również skomentowała Twoje domki, tak też zrobię.
No więc. Począwszy od zewnątrz: ładnie, ale mogłaby być większa przesterzeń, więcej miejsca na zabawę. Bryła-tu nic nie będę mówić (raczej pisać), bo wiesz też jak to ze mną jest, jednak ciekawa, dawno nie robiłam piętrowych domków. Za to wnętrze bardzo mi się podoba, również klatka schodowa. Pokój nastolatki też jest ładny, lubie zielone kolory. Nie wiem jak inni, ale dam Ci.... 9/10 Naprawdę bardzo ładny dom, może mam "trochę" inny gust, ale cóż, każdy buduje jak umie i jak mu się podoba. Pozdr.

Edit: P.S Oglądałam Twoje poprzednie prace. Bardzo ciekawe. Najbardziej spodobał mi się ten piąty domek. Pozdr.

Ostatnio edytowane przez Milou : 27.06.2008 - 18:54 Powód: błędy ort.
 
stare 28.06.2008, 21:34   #14
maniakwiatek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

Nie chce mi się pisac. 8,5/10
 
stare 30.06.2008, 17:55   #15
anonimowa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

Ogólnie mi się podoba, ale nie chce mi się za bardzo rozpisywać. Mam tylko jedno pytanie: Skąd wzięłaś poduszki z górnej części salonu i tablicę korkową z pokoju nastolatki? Mam takie dwa domy i bardzo by mi w nich te rzeczy pasowały
 
stare 30.06.2008, 18:58   #16
kotek23
 
Avatar kotek23
 
Zarejestrowany: 22.10.2006
Skąd: Tam gdzie F. ;* x]
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 386
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

anonimowa - Wiesz, przeglądam różne strony i jak tylko coś fajniutkiego zobaczę to pobieram I nie pamiętam skąd. Ale jak mi się przypomni to napiszę

Reszcie dziękuję za oceny, ale żeby więęęcej ich było
__________________


Zapraszam do mojego ZOO. =]
mycha352.mondozoo.com
Chcesz założyć własne ZOO?.
Napisz do mnie, na pewno pomogę. : )

kotek23 jest offline  
stare 01.07.2008, 10:12   #17
Shaggy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

Super. Ładne, ciepłe kolorki fajnie grają z jasnym meblami. Bryła może nie jest najbardzie ok, ale się już nie uczepię
Nie wydaje Ci się że to... Klitka nie domek?
8/10
Za ten mały metraż

Pozdr.
 
stare 01.07.2008, 16:22   #18
Paula_16
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

Mi sie Podoba oczywiście nie jest najlepszy ani najgorszy ogródet ma tylko krzaki i basen a to si eraczej ogródkiem nie da nazwać nie ma balkonu ani żadnej szaFki z ciuchami ale ja dam 9/10
 
stare 14.07.2008, 11:16   #19
kama_kizia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

domek ładny, szkoda że ja takich robić nie umiem. ładny ogród i basen super! salon adnz, ayienka pryecitna. bardyo podoba mi si rwnie kuchnia i pokj nastolatki. to bz bzo na tzleŁ= ocena 7,5/10
 
stare 04.08.2008, 11:26   #20
Agusia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Rodziny Wakacje by kotek23

Ten Dom Jest Naprawde ładny. Moja Ocena To 9,5. Gratulacje!!!
 
 

Tagi
domek, kotek23, rodzina, siódmy, wakacje


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023