Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.07.2007, 19:33   #11
Camerio
 
Zarejestrowany: 06.02.2006
Skąd: -
Płeć: Mężczyzna
Postów: 418
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Spotkania Forumowiczów

Pomysł fajny, ale myślałem że o zjazd chodzi
Camerio jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.07.2007, 20:12   #12
Sensiqúe
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Spotkania Forumowiczów (nie chodzi o zjazd!)

No tak, jeszcze z 20 osób napisze że myślało o zjeździe, a potem że nawet jeśli nie to i tak się podoba. A potem się dziwią, że forum się śmieci (tak, bywam czepialska, ale to pod wpływem pewnego artykułu odnośnie forum jako forum) ;> Nevermind.

Bardzo dobry pomysł. I uwaga, wyróżnię się, bo dopowiem że z doświadczenia wiem, że średnio wypali ze względu na kaprysy każdego. zaraz będzie masa problemów, że "blah blah, a czemu nie godzinę później, mi nie pasuje, bleh bleh...". Jesli macie siłę przez to przebrnąć, to jak najbardziej pochwalam ;>


edit: do zjazdu to przesada dla tego Forum. Było by kilka osób, na zapowiadanych dużo więcej, mam tego pewność. Gdybyśmy byli bardziej zgrani i jakoś tak inaczej, wspólne czaty, konferencje, to inaczej.

Ostatnio edytowane przez Sensiqúe : 13.07.2007 - 20:15
 
stare 13.07.2007, 20:16   #13
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Spotkania Forumowiczów (nie chodzi o zjazd!)

szkoda, bo pomysł fajny a mnie nie będzie (przeprowadzka) ;c a w sumie chciałabym z paroma osobami 'zacieśnić' kontakt... no trudno. ale pomysł jak najbardziej na plus
 
stare 13.07.2007, 20:35   #14
incognito
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Spotkania Forumowiczów (nie chodzi o zjazd!)

Co do prawdziwego zjazdu - na World of Tomb Raider corocznie spotykają się (najczęściej w Poznaniu lub w Warszawie) grupki 10-20 osób. W tym niepełnoletni. Nigdy nie ma żadnych problemów
Z tym że oni mają zapewnioną kwaterę - działkę jednego z userów.
 
stare 13.07.2007, 21:12   #15
uno
Admin Emeryt
 
Zarejestrowany: 24.09.2003
Wiek: 33
Płeć: Mężczyzna
Postów: 303
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Spotkania Forumowiczów (nie chodzi o zjazd!)

wg statystyk z tego miesiąca ponad 380 (ok. 8-9%) naszych użytkowników jest z Warszawy. Myślę, że dałoby się zorganizować jakąś większą imprezę w Warszawie. Przecież nie mówimy tylko i wyłącznie o użytkownikach naszego forum, mówimy ogólnie o fanach The Sims z Warszawy i okolic. Nie wiem, czy nie trzeba by było wprowadzić jakiejś opłaty. Bo organizacja takiej imprezy to dość duży wydatek, poza tym mamy pewność że jak ktoś zapłaci to prawie na pewno będzie To nie byłby typowy zlot, że spotykamy się w jakimś miejscu i idziemy do baru lub coś takiego tylko jakaś zorganizowana impreza. Tak przynajmniej ja to sobie wyobrażam.

Cytat:
Bardzo dobry pomysł. I uwaga, wyróżnię się, bo dopowiem że z doświadczenia wiem, że średnio wypali ze względu na kaprysy każdego. zaraz będzie masa problemów, że "blah blah, a czemu nie godzinę później, mi nie pasuje, bleh bleh...". Jesli macie siłę przez to przebrnąć, to jak najbardziej pochwalam ;>
Spotkanie trwałoby cały dzień z finałem koło godziny 19-20. Podejrzewam, że niedziela to będzie najdogodniejszy dzień.

Cytat:
W tym niepełnoletni. Nigdy nie ma żadnych problemów
Nie chodzi o to że my mamy problem z niepełnoletnimi. Chodzi o to, że rodzice mogą nie zezwolić na jakiś dalszy wyjazd (np. jeżeli osoba jest spoza Warszawy) lub po prostu jest za mała, aby podróżować samodzielnie (nawet jak mieszka w Warszawie).

Cytat:
Z tym że oni mają zapewnioną kwaterę - działkę jednego z userów.
W naszym przypadku to nie byłby typowy zlot.

Ostatnio edytowane przez uno : 13.07.2007 - 21:18
uno jest offline  
stare 13.07.2007, 21:36   #16
vivien
Administrator emerytka
 
Avatar vivien
 
Zarejestrowany: 16.06.2003
Płeć: Kobieta
Postów: 2,279
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Spotkania Forumowiczów (nie chodzi o zjazd!)

marudzicie XD
unoo :C

zrób spotkanie na forum <33
z nagrodami i w ogólee.. :C
prosze :c
vivien jest offline  
stare 14.07.2007, 00:02   #17
Misia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Spotkania Forumowiczów (nie chodzi o zjazd!)

Widzicie, stolyca rządzi
 
stare 14.07.2007, 00:42   #18
nossace
 
Avatar nossace
 
Zarejestrowany: 14.09.2003
Skąd: mars landing party
Płeć: Kobieta
Postów: 684
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Spotkania Forumowiczów (nie chodzi o zjazd!)

jak warszawa to podziekuje =p

z takiego forum (sad but true, ale to forum jest zdeka podupadłe) watpie czy sie zbierze jakies ciekawe towarzystwo, a taki ogolnie simowy jest troszke bez sensu X___X. wogole ciekawi mnie czy to wogóle wypali...

A co do tego smisznego dnia to zawsze jakies urozmaicenia =DD
__________________


last summer you asked me if i loved you enough to give up writing.

now i can finally call myself a poet.

nossace jest offline  
stare 14.07.2007, 01:09   #19
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Spotkania Forumowiczów (nie chodzi o zjazd!)

Pomysł z takim dniem z atrakcjami bardzo mi się podoba i z chęcią wezmę jakiś udział, o ile będę miała taką możliwość (jeśli to miałoby być w niedzielę, to możliwe, że mnie nie będzie i na to nie mam wpływu . W każdym razie z tego co widzę ci bardziej aktywni userzy i tak udzielają się co dzień lub prawie co dzień na forum i forum nigdy nie jest puste, a jakby dodać do tego jeszcze atrakcje typu turnieje itp., to raczej nie będzie można narzekać na brak zainteresowanych.

A jeśli chodzi o zlot to nie wypowiadam się, bo nie biorę pod uwagę wybrania się na taki, obojętnie gdzie by nie był.
Isi jest offline  
stare 14.07.2007, 11:25   #20
shezza
 
Avatar shezza
 
Zarejestrowany: 24.03.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 833
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Spotkania Forumowiczów (nie chodzi o zjazd!)

Mi się pomysł podoba bardzo, ale myślę, że jeżeli byłoby w Wawie to ja się nie piszę. Mieszkam w Słupsku ( 18 km od morza ) i bardzo trudno byłoby mi dojechać, zwłaszcza na jeden dzień zabawy...
shezza jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023