Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co fajniejsze?The sims gwiazda czy abrakadabra???
the sims abrakadabra 12 75.00%
The sims gwiazda 4 25.00%
Głosujących: 16. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.07.2005, 08:51   #11
Sajmon
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown >>>( - _ - )<<<

Sprawdziliscie przynajmniej działanie tego czaru......jak niema róży......BOZE czy to dla ciebie jest takie trudne.....niema tego czaru poniewaz on jest na gwiazdy.........działanie sprawdza sie gdy rozpoczynamy kariere z gwiaztkamy PROCHE I LOGICHE!!!!!
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.07.2005, 09:43   #12
Królik
Guest
 
Postów: n/a
Mad

Cytat:
Napisał will11@vp
Aby mieć ten składnik nie trzeba mieć '' Gwiazdy '' ani czegoś ściągać z internetu , ten składnik można wygrać od aptekarza Toda...ale do tego terzeba mieć farta! Oczywiście można go kupić , ale jest pytanie : Za ile ?! Czy wystarczy 40 magimonów (NIE!) a może 80 (NIE) !!!!!!!!! Żeby kupić czarnom różę trzeba zapłacić około 1000 magimonów!!!!!!!!!!!!
Taaa jasne xP . Nabieraj sobie kogo innego, bo my ci nie uwierzymy Ja miałam o wiele więcej niż 1000 magimonów i jakoś tej czarnej róży nie dało się u nikogo kupić, a wygrać też się jej raczej nie da bo byłaby przydatna jak banan zagłady albo złote jabłko, czyli nie dałoby się nic z nią zrobić :dots: :td:
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Tajemniczy gość Nindë The Sims 1: Rozszerzenia 144 05.09.2004 18:54
Całkiem nowy składnik {całkiem inny] Ryba 2 The Sims 1: Rozszerzenia 100 09.01.2004 18:10


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023