Wróæ   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Konkursy - Archiwum > Cztery ¯ywio³y
Zarejestruj siê FAQ Spo³eczno¶æ Kalendarz

Komunikaty

Zamkniêty Temat
 
Narzêdzia w±tku Wygl±d
stare 12.11.2013, 21:36   #21
Kjalvör
 
Avatar Kjalvör
 
Zarejestrowany: 19.06.2011
P³eæ: Kobieta
Postów: 292
Reputacja: 10
Domy¶lnie Odp: Cztery ¯ywio³y - zg³oszenia

ASDFGHJKL CZTERY ¯YWIO£Y <3

1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
£omatko, strasznie lubiê po x razy przegl±daæ prace z poprzednich edycji, ale nigdy nie mia³am okazji spróbowaæ, mimo, ¿e bardzo chcia³am! A z racji tego, ¿e nawa³ nauki siê trochê uspokoi³, my¶lê, ¿e trzeba ten wolny czas jako¶ spo¿ytkowaæ i trochê wbiæ siê w ¿ycie forum, nie? A przy okazji nawi±zaæ jakie¶ kontakty z u¿ytkownikami i zerwaæ z trybem ¿ycia u¿ytkownika-obserwatora.

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims 2 - podstawa i wszystkie dodatki
The Sims 3 - podstawa, Po Zmroku, Pokolenia, Zwierzaki, Nie z tego ¶wiata, Zostañ Gwiazd±, Studenckie ¿ycie i akcesoria "Szalone lata 70, 80 i 90"

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz*?
Well, lubiê wymy¶laæ ró¿ne historie, wiêc z pomys³ami mo¿e byæ u mnie nie¼le, z pisaniem równie¿, no my¶lê i ca³kiem nie¼le idzie mi tworzenie simów.
Mogê ewentualnie zaj±æ siê obróbk± zdjêæ, to te¿ jest fajne ^^
Absolutnie nie przydam siê w budowaniu!
Kjalvör jest offline  

PAMIÊTAJ! ¬ród³em utrzymania forum s± reklamy. Dziêkujemy za uszanowanie ich obecno¶ci.
stare 13.11.2013, 11:03   #22
Kêdziorek
Supermoderator
 
Avatar Kêdziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Sk±d: Mój pokój.
Wiek: 31
P³eæ: Kobieta
Postów: 3,268
Reputacja: 27
Domy¶lnie Odp: Cztery ¯ywio³y - zg³oszenia

1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Powodów jest kilka. Liczê przede wszystkim na ¶wietn± zabawê. Poza tym, to dobra okazja, ¿eby poznaæ lepiej innych userów, nie mówi±c o tym, ¿e chcia³abym siê przekonaæ, jak sobie poradzê, szczególnie, ¿e to gra dru¿ynowa

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
Wszystkie dodatki i akcesoria z The Sims 2

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Umiem dobrze dobieraæ s³owa (tak my¶lê), wiêc ¿adne zadanie literackie nie powinno stanowiæ dla mnie problemu. No i simy w dwójce te¿ wychodz± mi ca³kiem, ca³kiem, zreszt± lubiê bawiæ siê w metamorfozy

Je¶li chodzi o dru¿ynê to wola³abym byæ w Ziemi. G³ównie dlatego, ¿e jest tam Libby, która najlepiej zna moje mo¿liwo¶ci
__________________
Mam ³opatê.
Kêdziorek jest offline  
stare 13.11.2013, 14:20   #23
Królewicz Grudkowego Kosmosu
 
Avatar Królewicz Grudkowego Kosmosu
 
Zarejestrowany: 05.09.2013
Sk±d: Z Grudkowego Kosmosu
P³eæ: Mê¿czyzna
Postów: 282
Reputacja: 10
Domy¶lnie Odp: Cztery ¯ywio³y - zg³oszenia

1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
G³ównie dlatego, ¿e chcê siê sprawdziæ w tworzeniu czego¶ w grze wraz z innymi, bo samemu to ¿aden wyczyn. Ale by³by to tez mój pierwszy konkurs na forum.
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
Sims 3, Sims 3 Zwierzaki, Sims 3 Cztery pory roku, Sims 3 Rajska Wyspa (tylko te mam zainstalowane).
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Mam dobre oko do szczegó³ów, nawet najdrobniejszy b³±d mnie dra¿ni. Dobrze siê sprawujê w tworzeniu simów im domów. Pisanie nie jest moj± silna stron±.

Najpewniej czu³bym siê w dru¿ynie wody, lub powietrza, lecz postaram siê zaadaptowaæ do ka¿dego teamu.
Królewicz Grudkowego Kosmosu jest offline  
stare 13.11.2013, 17:24   #24
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
P³eæ: Kobieta
Postów: 1,258
Reputacja: 35
Domy¶lnie Odp: Cztery ¯ywio³y - zg³oszenia

1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Przede wszystkim to lubiê takie forumowe konkursy wymagaj±ce TS, poza tym ¿a³owa³am, ¿e nie zg³osi³am siê do poprzedniej edycji.
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
Sam± podstawê The Sims 2 oraz The Sims 3 z dodatkiem Cztery pory roku.
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Lubiê robiæ zdjêcia w grze i zajmowaæ siê grafik±, chêtnie te¿ szuka³abym potrzebnych do prac dodatków w internecie. Pisaæ ewentualnie bym mog³a, ale wola³abym tylko wymy¶laæ fabu³ê, bo to zdecydowanie lepiej mi idzie

EDIT: W³a¶nie, chcia³abym byæ w grupie z Muffshelbink±, by³oby nam bardzo mi³o :3
__________________

Ostatnio edytowane przez Diana : 14.11.2013 - 18:12
Diana jest offline  
stare 14.11.2013, 18:09   #25
Muffshelbyna
 
Avatar Muffshelbyna
 
Zarejestrowany: 02.03.2013
Sk±d: Bayview <3
P³eæ: Kobieta
Postów: 631
Reputacja: 10
Domy¶lnie Odp: Cztery ¯ywio³y - zg³oszenia

1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Lubiê pracê w dru¿ynach i rywalizacjê. :3 Poza tym nigdy nie bra³am udzia³u w tym konkursie i jestem ciekawa, jak to wyjdzie.
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims 3 - Wymarzone Podró¿e, Kariera, Po Zmroku, Pokolenia, Zwierzaki, Zostañ Gwiazd±, Cztery Pory Roku, Szybka jazda - Akcesoria, - Impreza w Plenerze - Akcesoria
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Lubiê pisaæ. <3
Jestem do¶æ kreatywna i mam sporo pomys³ów.
Lubiê robiæ simy - mo¿e nie wychodz± mi ¶wietnie, ale nie jest chyba a¿ tak ¼le - no i umiem obrabiaæ fotki, mniej wiêcej na podstawowym poziomie, ale zawsze co¶.

Je¶li mog³abym prosiæ, chcia³abym byæ w jednej dru¿ynie z Dian± - mam z ni± najlepszy kontakt, tak¿e poza forum.
Muffshelbyna jest offline  
stare 15.11.2013, 15:10   #26
Merszyt
 
Avatar Merszyt
 
Zarejestrowany: 14.11.2013
Sk±d: Neverland
P³eæ: Mê¿czyzna
Postów: 46
Reputacja: 10
Domy¶lnie Odp: Cztery ¯ywio³y - zg³oszenia

1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Poniewa¿ chcia³bym wzi±c udzia³ w czym¶ ciekawym, interesuj±cym. Poza tym uwielbiam rywalizowa, szczególnie grupowo
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims 3 i dodatki: Po Zmroku, Nie Z Tego ¦wiata, Kariera, Zostañ Gwiazd±, Szybka Jazda, Wymarzone Podró¿e(nie wszystkie s± zainstalowane)
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz*?
Umiem tworzyc Simów (bez internetowych dodatków), pisac, rysowac, ew. robic zdjêcia w grze. My¶lê, ¿e to wszystko
I tak przy okazji: Witam na tym forum
Merszyt jest offline  
stare 16.11.2013, 15:38   #27
Lorette
 
Avatar Lorette
 
Zarejestrowany: 27.07.2006
Sk±d: ±bruje
P³eæ: Kobieta
Postów: 1,151
Reputacja: 11
Domy¶lnie Odp: Cztery ¯ywio³y - zg³oszenia

1. Bra³am udzia³ w, bodaj¿e 1 serii tego konkursu, dodatkowo moja dru¿yna zdoby³a zwyciêstwo, bardzo podoba³ mi siê ten okres, mia³am cel logowania siê na forum, a nie przegl±dania go raz na ruski rok, b±d¼ w momencie gdy chcia³am rozwi±zaæ swój problem z gr±.
2. Posiadam The Sims 3 Po zmroku, jednak nie jest wykluczone, ¿e w najbli¿szym czasie (przed rozpoczêciem konkursu z pewno¶ci±) nabêdê który¶ z najnowyszych dodatków tj. Rajska Wyspa lub Studenckie ¿ycie.
3. Moje umiejêtno¶ci to przede wszystkim pisanie opowiadañ, ale mog³abym równie¿ zaj±æ siê tworzeniem simów, czy robieniem zdjêæ, bo my¶lê ¿e to wychodzi mi ca³kiem zno¶nie.
3.
__________________
Lorette jest offline  
stare 18.11.2013, 10:27   #28
astoria
 
Avatar astoria
 
Zarejestrowany: 15.07.2013
P³eæ: Mê¿czyzna
Postów: 318
Reputacja: 10
Domy¶lnie Odp: Cztery ¯ywio³y - zg³oszenia

1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
ten konkurs mnie potrzebuje, a co! nie bede przeciez pisac ze mnie zmuszono zeby to napisac
a powaznie to nadmiar wolnego czasu, ktorym i tak nie zagospodaruje w zaden szczytny cel, wiec czemu nie 4¯? poza tym, dwa lata temu gralam i bylo milo, bylam w ogniu i przegralam, hehehe nic
2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
wlaaasciwie to aktualnie nie posiadam komputera, ale mysle ze do rozpoczecia konkursu bede go juz miec + ewentualnie moge zainstalowac podstawe do TS3 i Kariere i Zwierzaki
3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
moge pisac krotkie teksty, obrabiac zdjecia, wymyslac i takie tam *******y, kreatywna ja
+ jesli zainstaluje simsy, nie widze problemu w robieniu simow czy zdjec, to tez lubie~!

chcialabym byc z Livka i Nightem, bo tak :[ idk gdzie, to pewnie Powietrze? no ale zeby nie bylo to prosba, prosze o powazne i pozytywne rozpatrzenie jej, jak i calego mego zgloszenia >D
astoria jest offline  
stare 18.11.2013, 12:15   #29
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Sk±d: Ze Szmaragdowego Snu
P³eæ: Mê¿czyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 19
Domy¶lnie Odp: Cztery ¯ywio³y - zg³oszenia

1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Bralem udzial w poprzedniej edycji i pomimo rozych zawirowan, bawilem sie bardzo dobrze. Lubie gry zespolowe, poniewaz daja one szanse lepiej poznac innych uzytkownikow na forum

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims 3 - wersja podstawowa, The Sims 3 - Wymarzone Podró¿e, The Sims 3 - Kariera, The Sims 3 - Po Zmroku, The Sims 3 - Zwierzaki, The Sims 3 - Zostañ Gwiazd±

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?
Nie ma co ukrywac, ze moim konikiem zdecydowanie jest robienie filmikow. Oprocz tego moge zajac sie podstawowa obrobka zdjec, projektowac wnetrza. Mam tez marginalny talent literacki Ale ogolnie jestem dosc kreatywna osoba, wiec moge podrzucac rozne pomysly

Do jakiej druzyny trafie nie ma tak naprawde znaczenia, poniewaz chodzi przedewszystkim o dobra zabawe
__________________
Malfurion jest offline  
stare 18.11.2013, 12:51   #30
rawrvera
 
Avatar rawrvera
 
Zarejestrowany: 06.10.2013
Sk±d: St Claire
Wiek: 28
P³eæ: Kobieta
Postów: 192
Reputacja: 10
Domy¶lnie Odp: Cztery ¯ywio³y - zg³oszenia

1. Dlaczego chcesz wzi±æ udzia³ w konkursie?
Bo zapowiada siê ciekawie i my¶lê, ¿e mo¿e to byæ dobra zabawa. Poza tym z przyjemno¶ci± poznam innych u¿ytkowników.

2. Jakie gry z serii The Sims posiadasz?
The Sims: ¦wiatowe ¯ycie, Balanga, Randka, Wakacje, Zwierzaki, Gwiazda, Abrakadabra
The Sims 2: Na Studiach, Nocne ¯ycie, W³asny Biznes, Szyk i elegancja, Cztery pory roku, Moda z H&M, Podró¿e, Impreza, M³odzie¿owy styl, Osiedlowe ¯ycie
The Sims 3: Wymarzone Podró¿e, Kariera, Po Zmroku, Pokolenia, Zwierzaki, Zostañ Gwiazd±, Cztery Pory Roku, Studenckie ¯ycie

Aktualnie mam zainstalowane tylko The Sims 3 (+ dodatki, oczywi¶cie), ale na potrzeby konkursu mog³abym uruchomiæ The Sims lub The Sims 2.

3. Jakie umiejêtno¶ci posiadasz?

Skromnie, bo tylko dwie. Tak, jak kocham pisaæ, uwielbiam tworzyæ simów. Czujê siê jednak w tym jak ryba w wodzie, wiêc my¶lê, ¿e sprawdzê siê bardzo dobrze. Poza tym jestem na swój sposób kreatywna, wiêc zawsze podrzucê jaki¶ pomys³, doradzê w czym¶.

Nie zale¿y mi te¿ zbytnio, do jakiej dru¿yny mnie przydzielicie. Chcê po prostu wzi±æ udzia³.
__________________
rawrvera jest offline  
Zamkniêty Temat


U¿ytkownicy aktualnie czytaj±cy ten temat: 1 (0 u¿ytkownik(ów) i 1 go¶ci)
 

Zasady Postowania
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB Code jest w³±czony
Emotikonyw³±czony
[IMG] kod jest w³±czony
HTML kod jest Wy³±czony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrze¿one dla TheSims.pl 2001-2023