Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > Forumowa Mafia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.10.2013, 20:07   #21
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Jestem Lubicz Moczypięta. Mam 20 lat. Moim marzeniem życiowym jest wyhodowanie jednorożca. Z zawodu jestem biologiem, a dokładniej zajmuje się genetyką, mutacjami etc.. Jestem bardzo infantylny, zabawny. Lubię gadać sam do siebie. Jestem też dosyć szalony.
Otwarty na nowe znajomości etc. etc..
__________________
Lubie jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.10.2013, 20:10   #22
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,743
Reputacja: 32
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Siema, jestem YoLandi Apocalypsis. Jestem po studiach biochemicznych. Przyjechałam do miasta by poszukać lepszego życia. Jednakże nigdzie nie czuję się dobrze, nie mam swojego miejsca. Lubię się przechadzać, spacerować to tu, to tam. Ludzie zwykle dziwnie na mnie patrzą... Może to dlatego, ze mam specyficzny wygląd?
__________________
Rainbow jest offline  
stare 09.10.2013, 20:19   #23
Katerina
 
Avatar Katerina
 
Zarejestrowany: 26.06.2013
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 116
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Pokój Wam, moi zieloni bracia i siostry. Nazywam się Alexandra Maria Romeo PIERCE, przez przyjaciół nazywana 'Pietruszka', tak bez powodu. Z wykształcenia jestem hipisem, ale na co dzień jestem detektywem. (Jakby ktoś chciał, abym rozwiązała dla niego jakąś sprawę, to bardzo chętnie. Nie mam żadnego doświadczenia, ale nie ważne). Zdarza się, ze rozmawiam z moim przyrodnim rodzeństwem - drzewami. Otwarta na nowe - eko znajomości.
Ps. znam karate, więc jak masz problem, to nie podłaź! Ha dźa!
__________________
Katerina jest offline  
stare 09.10.2013, 20:43   #24
motyka
Administrator Emeryt
Δ=b²-4ac
 
Avatar motyka
 
Zarejestrowany: 24.06.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,684
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Witajcie, jestem Motyka, student trzeciego roku matematyki. Ze swoją edukają wiążę wielkie nadzieje, ale coraz większą obawę budzą we mnie plotki, że spora część mieszkańców tej miejscowości są śmiertelnie niebezpiecznymi członkami mafii, moja przyszłość może nie być w różowych barwach...
__________________
NO HATRED
Strzeż się tej krainy grzybów,
choć słoneczna kusi łąka -
kto swe kroki tam skieruje,
temu jeno płacz, rozłąka.
motyka jest offline  
stare 09.10.2013, 21:23   #25
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,223
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Jestem Qwerty (to mój pseudonim artystyczny, tylko nieliczni znają moje prawdziwe imię). Jestem pisarzem i malarzem, rozwijam się wszechstronnie we wszystkich rodzajach sztuki, z różnym skutkiem. Mafia, mimo oczywistego niepokoju inspiruje mnie do tworzenia, jest moją prawdziwą muzą.
Obecnie pracuję nad czymś dużym, bardzo ważnym i mającym wiele wspólnego z mafią.
__________________

Ostatnio edytowane przez Shiver : 10.10.2013 - 18:16
Shiver jest offline  
stare 09.10.2013, 22:46   #26
Juhas
 
Avatar Juhas
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Warszawa
Wiek: 12
Płeć: Mężczyzna
Postów: 451
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Dostałem rolę, to i pora na mnie.

Witajcie, nazywam się Joseph Juhso, ale ludzie zwykli mówić na mnie Juhas, zupełnie nie wiedząc czemu.
Z wykształcenia i zawodu jestem architektem, do miasta przyjechałem pokuszony ofertą pracy nad kilkoma domami.
Jestem dość ekscentrycznym człowiekiem, lubię zaskakiwać ludzi.

Mam nadzieję że moja kreatywność zostanie doceniona w społeczeństwie i że znajdę nowych przyjaciół, gdyż życie jakie poprzednio prowadziłem nie było zbyt towarzyskie.
__________________
@mod ponownie nieregulaminowa sygnatura
Juhas jest offline  
stare 10.10.2013, 10:47   #27
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Witam, nazywam sie Donisio Genesis, lecz wszyscy zwracaja sie do mnie per Don. Jestem swiatowej slawy rezyserem, tworca takich filmow jak 'W Mroku', 'Yokuma', czy ostatniego kasowego hitu 'Podniecony Umysl'. Mieszkam w luksusowym apartamencie w centrum SF. Swoj wolny czas lubie spedzac z znajomymi, tudziez w parku sluchajac heavy metalu, ktory skutecznie odstrasza emerytowane towarzystwo. Niedawno stracilem zone, moja rudowlosa Dzoane. Zginela w niewyjasnionych okolicznosciach....
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 10.10.2013 - 10:49
Malfurion jest offline  
stare 10.10.2013, 15:10   #28
cheeba
 
Avatar cheeba
 
Zarejestrowany: 25.05.2011
Skąd: Wrocław
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 3,184
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

cześć, jestem Cheeba. mam 21 lat i właśnie przyjechałam do tego miasta. jestem podróżnikiem - lubię poznawać nowe miejsca, ludzi, kultury, obyczaje. dlatego też nigdzie nie zostaję dłużej niż pół roku. dzięki takiemu trybowi życia biegle znam język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i włoski. co mnie sprowadziło tutaj? historia miasta, ciekawa architektura, podobno też sporo się tutaj dzieje. lubię dokumentować swoje podróże, robię dużo zdjęć które publikuję później w internecie. mam nadzieję że moja decyzja o przyjeździe tutaj nie była złą.
chociaż słyszałam ze w mieście panuje mafia... mam nadzieję że nie będę miała z nią styczności, bo to mogłoby zepsuć moją wizytę a tego bym bardzo nie chciała, bo miasto dobrze się zapowiada...
__________________
[IMG]http://i57.************/2sbss35.jpg[/IMG]
cheeba jest offline  
stare 10.10.2013, 15:47   #29
Privilege
 
Avatar Privilege
 
Zarejestrowany: 18.08.2013
Skąd: Gdynia
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 224
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Jestem Karolina Przywilejska i przez 5 lat i live w JuŁesEj, so wybaczcie mój akcent. Dorastałam in Gdynia. To nad See. Jestem profesjonalną model i zarabiam miliony dolarów. Tu pracuje też jako personal shopper i to moja the best job. Mam dużo friends i czasem wychodzimy out. W free time maluje moje nails i gadam przez cellphone xoxo
__________________
'I haven't been this bored since I believed in Jesus'
~Georgina Sparks

Ostatnio edytowane przez Libby : 10.10.2013 - 16:58
Privilege jest offline  
stare 10.10.2013, 16:56   #30
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 4,017
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: Forumowa Mafia II

Wyszłam na zwiady. Miasto jest naprawdę świetne. Tylko ludzi jakby brak. Gdzie niegdzie przewinie się jakaś życzliwa duszyczka, uśmiechnie sie i idzie dalej. Czyżby szykowało się dziś coś wielkiego?

Ostatnio edytowane przez Charionette : 10.10.2013 - 16:59
Charionette jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023