Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.02.2008, 21:13   #21
Caroliiine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom "Wspomnienie wieków" by Tiunivell

napisze tylko, że prześliczny kominek i podłoga w salonie oh, ah. zakochałam się ;]
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.02.2008, 22:29   #22
Tiunivell
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom "Wspomnienie wieków" by Tiunivell

Dzięki za opinie ^^ Jutro wstawiam nowy, też rodzinny, ale nieco bardziej nowoczesny
 
stare 13.02.2008, 00:32   #23
haughton
 
Avatar haughton
 
Zarejestrowany: 15.09.2007
Skąd: Kraków
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,102
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom "Wspomnienie wieków" by Tiunivell

Może na początek plusy:

- Piękny ogród. Kolorowe rośliny, sadzawka, dużo przestrzeni... Podoba mi się.
- Kącik do gry w szachy. Bardzo oryginalny pomysł, podoba mi się zwłaszcza połączenie murku z żywopłotem.
- Ładna bryła. Co prawda na zdjęciach nie widać jej w całości, ale wyobrażam ją sobie na podstawie rzutów.
- Generalnie przyjemny dobór kolorów w pomieszczeniach, pasuje to do charakteru domu.

Minusy:
- Łazienka. Zdecydowanie za dużo tej zieleni, nie pasuje do reszty domu.
- Lakierowana podłoga w salonie i na zewnątrz, w kąciku wypoczynkowym. Nie mam absolutnie nic przeciwko tej lustrzanej nakładce - wprost przeciwnie - dodaje ona elegancji pomieszczeniom, ale moim zdaniem nie pasuje do klasycznych wnętrz (za wyjątkiem np. muzeum).
- Stylistyczny misz-masz: modernistyczne lampy ścienne i telewizor plazmowy z indiańskim łapaczem snów w sypialni urządzonej w klasycznym stylu, figurka kota w jadalni, czy klasyczny kominek w połączeniu z quasi-modernistyczną, białą kanapą i wiejską makatką z kogutem na ścianie w salonie.
- Lodówka zasłaniająca okno w kuchni.

Przy kupowaniu dodatków i dekoracji powinnaś zwracać uwagę nie tylko na dopasowanie kolorystyczne, ale i stylistyczne pomieszczeń. Ogólnie postawiłbym 6/10.

Ostatnio edytowane przez haughton : 13.02.2008 - 00:35
haughton jest offline  
stare 13.02.2008, 07:11   #24
Tiunivell
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom "Wspomnienie wieków" by Tiunivell

Co do misz-maszu to sie niezgodzę Jeśli ogółem pasuje, to nie rozumiem dlaczego nie stylistycznie nie mogą być w jednym domu, czy pomieszczeniu. Widziałam wiele przeszklonych, nowoczesnych (na żywo- we Włoszech) domów, które miały orientalne dodatki, stare wazy, kanapy i były napradwę śliczne
Dziękuję za opinię
 
 

Tagi
dom, domy, downloads, tiunivell, upload


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023