Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.06.2004, 20:05   #21
XenoN
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie spotkałem sie z tym, ale jeżeli nawet to każdy mój sim ma przy sobie nóż i karabin którym mogą zabijać
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.06.2004, 20:17   #22
Zong
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mnie zastawia drogę Paparazzi i Gwiazdy. Nie ruszą się za nic-z samochodu już nie można wysiążć, nie można nawet 'move_objects on' użyć.
 
stare 03.07.2004, 17:54   #23
Magi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

XenoN jak cie to podnieca że masz nóż i karabin i że twój sim zabija to jesteś płytki jak kałuża...
 
stare 04.07.2004, 10:59   #24
Still
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie wiem czy już taki temat był ale chcę się dowiedzieć od tych,którzy mają gwiazdę i randkę czy jak jadą do centrum (szczególnie na plażę) to czy barmar stojący za takim iebieskim barem ma nad głową gwiazdkę??
Jest z tym problem gdyż ten Wojciech,czy jak mu tam,pojawia się (widać tylko ręce i głowę) w Studio Town i nie rusza się z miejsca.Blokuje to przejady autobusów i limuzyn.Jeśli wam też to się przydarzyło to napiszcie o tym.Uprzedzam że najpierw trzeba pojechać do centrum i zamówić u niego drinka (albo i nie) a następnie pojechać do Studio Town i poczekać trochę.

Mi on na cale szczescie nie przeszkadze ale jest nad nim gwiazdka tez sie zastanawialem dlaczego
 
stare 04.07.2004, 13:46   #25
gromaniakm
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mi ten kołek blokuje drogę na wakacjach
 
stare 04.07.2004, 19:00   #26
Magi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi CZASAMI blokuje droge...
 
stare 11.07.2004, 00:09   #27
zelda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mi kiedys zablokowala sprzataczka.albo gienia nie pamietam jej nazwiska.do gieni
wystarczylo zrobic tak wyjsc na chodnik i ja przywolac.potem znowu wsiadlam do limuzyny i juz.ale z barmanem to ja niewiem
 
stare 16.07.2004, 14:11   #28
Harimatris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ten debil to mnie najnormalniej do grobu kiedyś doprowadzi! Jak chcę wrócić do domu to się nie da, bo ten dupek cały czas stoi na środku jezdni! Wtedy zostaje tylko jedno... KARABIN I KAŁUŻA KRWi! :lol:
 
stare 17.07.2004, 10:46   #29
ashon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zawsze go napotykam w dzielnicy showbiznesu. Stoi na krawędzi drogi, dlatego niczego mi nie zatyka, choć bardzo mnie ten gostek denerwuje.
 
stare 17.07.2004, 21:21   #30
Zong
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi nie zatyka drogi(i dobrze), bo nie mam randki
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023