Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.12.2010, 17:07   #371
MaTi14191
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

anie_1981 a może dałabyś zdjęcia swojego domu <prosi> bo ja mieszkam w takim samym i nie wiem jak ty ich wszystkich tam pomieściłaś ; )
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.12.2010, 09:11   #372
Saheli019
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Z OKAZJI ŚWIĄT WSZYSTKIM SIMMANIAKOM ŻYCZE WIELE RADOSCI,SPOKOJU,DUZO PREZENTÓW I KASY NA KOLEJNE DODATKI THE SIMS

A żeby spamu nie było,wtsawiam świąteczne zdjęcie mojej rodzinki:



I kilka fotek z życia mojej Jasminy Fresco







Ostatnio edytowane przez Saheli019 : 23.12.2010 - 09:24
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.12.2010, 12:11   #373
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Re: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Cytat:
Napisał MaTi14191 Zobacz post
anie_1981 a może dałabyś zdjęcia swojego domu <prosi> bo ja mieszkam w takim samym i nie wiem jak ty ich wszystkich tam pomieściłaś ; )
To była mozolna praca. Musiałam solidnie przebudować chatę, bo oryginalnie, to pomimo tego, że dom jest duży, to jest też niepraktyczny. Ma tylko jedną sypialnię i chyba dwie łazienki. Gdy rodzina zaczęła się rozrastać musiałam przeprowadzić remont. Dobudowałam mu piętro. Ma teraz też piwnicę. Urządziłam sypialnię Matiki i Fenga na parterze, między garażem a ścianą basenu. Zbudowałam więc też im dodatkową łazienkę. Rodzina ma też stawek z rybkami. Zdjęcia są od dachu do piwnicy











anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.12.2010, 14:43   #374
Dejavu
 
Avatar Dejavu
 
Zarejestrowany: 04.03.2009
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Nie moge sie doczekać kiedy ja sobie zagram .
__________________
[IMG]http://oi57.************/o94zz9.jpg[/IMG]
Dejavu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.12.2010, 16:03   #375
Horsez
 
Avatar Horsez
 
Zarejestrowany: 22.07.2008
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 959
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

dejavu jeszcze tylko 24 h. ;>
__________________
Horsez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.12.2010, 20:48   #376
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Ostatnia, jak na razie, fota mojej rodziny w komplecie. Bardów jest za dużo. Muszę ich podzielić. Matika wraz z mężem (Feng) i synem (Jin), muszą się wyprowadzić. Niestety ale 8 osób ciężko jest kontrolować. W tej chwili mam 6 dorosłych, jakoś sobie radzę, ale Elvis i Jin wkrótce dorosną i będzie ich 8. Póki chłopcy byli mali to była sielanka. Albo w łóżeczku, albo na dywaniku z zabawkami. Szło przeżyć. Teraz Elvis jest już dzieckiem z podstawówki. Musi chodzić do szkoły, odrabiać lekcje, trzeba mu poświęcać więcej czasu. Jin wkrótce też pójdzie do szkoły. Anastazji i Jasona zabijać nie chcę, za bardzo ich lubię. No i oni są najmniej kłopotliwi. Mają te nagrody szczęścia życiowego, rzadko głodny, stalowy pęcherz i czyścioszek, czy tak jakoś. W zasadzie to gdyby nie to, że tak lubię Jasona i Anastazję, to ich dzieci i wnuki powinni ich już odwiedzać na cmentarzu... Oni nadal są dorośli, a powinni być emerytami u kresu życia lub martwi.



Sorry, że Jin jest odwrócony plecami, ale już mi się nie chciało go poprawiać. Szkoda mi ich dzielić, ale nie da się już tak dalej grać. Zatrzymam sobie zapis sprzed podziału rodziny, na wypadek, gdyby potem gra znowu zaczęła się psuć i musiałabym znowu zaczynać od nowa.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.12.2010, 21:12   #377
Dejavu
 
Avatar Dejavu
 
Zarejestrowany: 04.03.2009
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Cytat:
Napisał Horsez Zobacz post
dejavu jeszcze tylko 24 h. ;>
Nieee , ja musze czekać do lutego . :<
Ale na te święta nie wiem co dostane , i nie moge sie doczekać , nigdy simsów na święta żadne nie dostaje , kupuje je sobie sam z kieszonkowego , tak wygodniej .
__________________
[IMG]http://oi57.************/o94zz9.jpg[/IMG]
Dejavu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2010, 20:48   #378
Połówka
 
Avatar Połówka
 
Zarejestrowany: 05.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 599
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

No to ja przedstawię moją rodzinkę ;D

Danny Hamming podczas relaksu w jacuzzi ;d


Jego żona, Terra


Poród (urodziły się bliźniaczki. to już jej 3 para bliźniaczek , "zwykłych" nigdy nie urodziła ). Żona się męczy, a Danny się raduje xd



aktualny wygląd jednej z bliźniaczek - Rachael



i druga bliźniaczka - Rachel . Nie miałam pomysłu na imię dla bliźniaczek, i uznałam że Rachel i Rachael to inne imiona, Rachael z jakiegoś innego państwa i że to sie inaczej czyta



Później edytuję i dodam zdjęcia najstarszych córek Terry - Peggy i Meggy . Aktualnie Terra i Danny mieszkają ze swoimi synami, oczywiście bliźniakami xD Louisem i Gagem. Peggy i Meggy są młodo-dorosłe i wyprowadziłam je razem ze swoimi siostrami (Rachel i Rachael) do domu obok. Obydwie mają chłopaków, jednak mieszkają oddzielnie (już niedługo ) a Meggy niedługo będzie w ciąży, już wymiotuje ;d . Trudno mi było rozdzielić rodzinkę, ale musiałam. Dziewczyny dorosły i muszą prowadzić swoje życie, ze swoimi chłopakami. Ale ciężko mi się było rozstać, i zabrałam ze sobą ich 2 siostry . Braci też chciałam, ale uznałam że to już przesada będzie ...
Ehhh.. Rozpisałam się ;D
Połówka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2010, 21:44   #379
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Biedaczka rodzi, facet się raduje, a w oknie jakaś kolesiówa. Ciekawe kto to.
Ogółem ta Twoja Terra ma ładną fryzurę. Gdzie ją ściągnęłaś? Jak możesz to podaj linka. Będę Ci ogromnie wdzięczny.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2010, 11:08   #380
Połówka
 
Avatar Połówka
 
Zarejestrowany: 05.08.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 599
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Chrzan to jest ta http://www.xmsims.com/sims3/ehtm/fhair/fhair013.html . O ile dobrze pamiętam :p . A w oknie stoi Peggy, najstarsza córka (jeszcze jako nastolatka) i gra w lotki xD nawet jej nie zauważyłam :p
Połówka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023