Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Biznes w domu czy na parceli publicznej?
W domu! - Mogę mieć zawsze wszytko na oku 167 66.27%
Na Parceli Publicznej - Bardziej realistycznie 85 33.73%
Głosujących: 252. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.06.2006, 19:30   #31
Konpon96
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja raczej na parceli mieszkalnej. Nie trzeba jeździć codziennie taksówką i jest wygodniej. Ma tylko jedną wadę:
Cytat:
Napisał Konpon96
Nie mogą go odwiedzić inni simowie z innych parcel mieszkalnych(lub publicznych).
Chodzi o to, że jak zadzwoni z telefonu to nie może pojechać na mieszkalną parcelę.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.06.2006, 16:55   #32
Justine
Guest
 
Postów: n/a
Grin

To zalezy od tego jaki biznes chce otworzyc. Bo chyba nie zrobie ogromnego centrum handlowego koło domu. Chociarz to jest możliwe. Ale jak mam sklep na parceli publicznej to zatrudniam kierownika i przyjezdzam tam raz na jakis czas.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2006, 11:05   #33
Patra11
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Heyah!
Ja kupiłam sobie na dzień dziecka simsy wb(dostałam kase ,nie?) i sądze,że w domu jest fajniej ,bo masz wszystko na oku,nie musisz się spieszyć do roboty,sklep na dole dom na pietrze,ale na parceli publicznej też jest wporzo,bo tak prawdziwie.Zanaczam ,ze w domu jest lepiej.
Pozdro.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.11.2006, 10:46   #34
AmazonkAA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

przepraszam za odswiezenie tematu ale mam jedno pytanie adekwatnie przedsiebiorstwa w domu:
moj komp ma minimalne wymagania, wiec jesli zaloze firme w domu i nagle beda do mnie przychodzic klienci itd to czy gra duzo spowolni?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.11.2006, 21:24   #35
Słodka_mandarynka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja wolę poprostu na parceli publicznej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2007, 18:23   #36
francuskie_ciasteczko
Guest
 
Postów: n/a
Wink

U mnie to zależy od ilości domowników

Bo jak mam ich więcej niż jednego to wole w domu , a jeśli jest to samotnik to wtedy na parceli publicznej , bo jest więcej opcji
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2007, 15:28   #37
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał AmazonkAA
przepraszam za odswiezenie tematu ale mam jedno pytanie adekwatnie przedsiebiorstwa w domu:
moj komp ma minimalne wymagania, wiec jesli zaloze firme w domu i nagle beda do mnie przychodzic klienci itd to czy gra duzo spowolni?
gra napewno spowolni, ale nie duzo. tylko pamietaj - przed wyjsciem z gry zamknij przedsiebiorstwo^_^. bo potem sie do domu nie dostaniesz - tak bedzie zamulac-_-".

a co do pytania to wole przed. domowe. dlaczego? otoz mam wszystko na oku, widze jak sprawuja sie pracownicy, w kazdej chwili moge je zamnac i kazac sie simowi np. polozyc.

dlaczego nie na parceli pub.?
bo gra muli-_-"
trza czekac, az sim dojedzie-_-"
nie wiem czy zauwazyliscie, ale gdy sim jest na parceli pub, to zarabia duuuuzo wieciej, niz gdy go nie ma <przynajmniej u mnie>.
przklad:
mialam simke ze sklepem elektronicznym. przyjechala na parcele. otworzylam i zamknelam sklep o tych godzinach, w ktorych jest otwarty gdy nie ma mojej simki. zarobki? 30tys. potem wracam do domu. zarobki? ledwo ponad tysiac:/.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2007, 17:11   #38
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

Dla mnie lepiej jest otworzyć biznes w domu, bo tak jest po prostu wygodniej. Nie chce mi się jeździć na parcele publiczne, bo zanim to wszystko się załaduje to upływa trochę czasu i potem po kilku simowych godzinach znów trzeba wracać do domu i też trzeba czekać.
Z drugiej strony na parceli publicznej też jest fajnie, bo jest oczywiście więcej opcji i więcej tych sklepowych i restaurcayjnych rzeczy. No, ale dla mnie liczy się wygoda xd.
rosex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.01.2007, 16:34   #39
Lorette
 
Avatar Lorette
 
Zarejestrowany: 27.07.2006
Skąd: ąbruje
Płeć: Kobieta
Postów: 1,151
Reputacja: 11
Domyślnie

Zdecydowanie w domu! The sims 2 taaaaaaaaak wolno się wczytują więc wolę w domu!!
__________________
Lorette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.01.2007, 17:00   #40
fone
Guest
 
Postów: n/a
Arrow

asasasaqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqq aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwasasasaqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq qqqqqqqqqqqqqqqqqqqq aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww wwwwwwwww
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023