Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.08.2007, 16:23   #31
..::Nefretka::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odbicie w lustrze

Nio... narezcie się doczekałam ... super!!! tylko jedna mała uwaga - za krótki
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.08.2007, 12:36   #32
Seraphin
Guest
 
Postów: n/a
Cool Odp: Odbicie w lustrze

W sumie to może być podoba mi się postać tej Nelly ale...kilka rzeczy mi nie pasuje..ja wiem, że to tylko fotostory a nie prawdziwe życie, ale chyba te historyjki są w jakimś tam stopniu oparte na prawdziwym życiu...przede wszystkim moim zdaniem to troche głupie przedstawiać postać w formie wpisu do jej pamiętnika bo po co sie przedstawiać swojemu pamiętnikowi "jestem studentką Akademii klasycznej"... :wacko: a poza tym to trochę dziwne żeby bogate rodzeństwo zaprosiło biedaczkę do mieszkania w 8 pokojowym akademiku..takie nieżyciowe ale ok nie czepiam się szczegółów... czekamy na następny odcinek!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.09.2007, 14:48   #33
psujka
 
Avatar psujka
 
Zarejestrowany: 19.03.2007
Skąd: Wrocław
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 125
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Odbicie w lustrze

Przykro mi ,że tak długo ,ale zaczął się rok szkolny i jestem prawie cały czas u babci i nie mam za bardzo jak napisać ale dzisiaj wzięła się w garść i napisałam. Miłego czytania
Odbicie w lustrze
Odcinek 5
Wypad do siłowni

Taksówka przyjechała i zabrała nas na dworzec Kasia szybko poleciała po gazety a ja miałam zadzwonić po taksówkę, bo się ściemniało i Kasia trochę się bała. Wróciła z 4 gazetami , ale nie pamiętam tytułów. Przyjechała taksówka. Wsiadłyśmy i pojechałyśmy z powrotem do akademika. W akademiku była cisza, gdy weszłyśmy wszyscy ziewali po kontach. Kasia zdenerwowana powiedziała :
-Pojechałam tylko po gazety. Pięć minut mnie nie było i co ?! Siedzicie i gapicie się w telewizor. Złapała pilota i wyłączyła facetom telewizje, włączyła muzyki i zaczęła tańczyć taniec połamaniec , zapraszając przy tym mnie i Adriana. Chwile potem wszyscy tańczyli, świetnie przy tym się bawiąc.

Adrian podczas tańczenia robił głupie miny.

Potem poprosił mnie do tańca

Świetnie się z nim tańczyło. Postać zaczęła opowiadać o piłce nożnej .
-Prawda ,że SimoRonaldio jest świetnym piłkarzem. W naszej drużynie są same patała.....Myślisz że tak poderwał bym jakąś dziewczynę...
-Jak ty chcesz poderwać jakąś dziewczynę na ten tekst. Idź pogadaj ze swoją siostrą żeby Ci udzieliła lekcji, bo narazie to ty możesz ją co najwyżej uśpić.
-Nelly poczekaj zawołał znasz ten kawał : Idzie Simsuw przez las i spotyka Since i mówi :
-Sims wejdź na drzewko.......
-Hahaha- zaczęła się rechotać jak głupia kiedy skończył-Dobre cukrzycy!! Hahaha

Potem tańczyłam jeszcze chwile i postanowiłam się umyć. Usłyszałam jakąś rozmowę stanęłam przy przejściu i nie wiem czemu, ale zaczęłam podsłuchiwać o czym rozmawiają [jak się potem okazało Kasia i Adrian]:
-Byłaś u lekarza..-słyszałam skrawki rozmowy-Musisz pójść koniecznie ... co może się stać.
-Oj, nic się nie stanie czuje się dobrze .
-Ale obiecaj zadzwonisz do niego ?!
-No , dobrze
Odczekałam dłuższą chwilę i poszłam do łazienki na górę.
wzięła długi ciepły prysznic zresztą nie tylko ja .

Myśleliście, że będzie bez cenzury no jeszcze czego będą mi się tu gapić .
Potem wszyscy poszliśmy spać i około 7.00 rano po cichu przemieściłyśmy się do damskiej łazienki i wzięłyśmy prysznic . Gotowe zeszłyśmy na śniadanie. Jadłam powoli cały czas myśląc o tej rozmowie. Adrian poszedł spalić pierwsze liście jesienne. Jedna część poszła na wykłady. Około 13.00 Kasia zadzwoniła po taksówkę i pojechaliśmy na siłownię. Było tam sporo simów, wiec trzeba było szybko zająć miejsca. Adrian prawie wcale nie ćwiczył. Kasia ćwiczyć przy radiu z Norą, a ja na przyrządzie do ćwiczeń razem z Nerą.


Wcisnęliśmy się do ostatniej kropli potu. Potem wskoczyliśmy do basenu by nie co ochłonąć.




Potem wzięliśmy prysznic. Gdy wyszłyśmy pan Uparty siedział w kuli.

No i się skoń.... to było do przewidzenia

Panu Upartemu pani Uparta pokazać chciała jak to się robi


No i pokazała ale jej jeszcze było mało gwiazdek nad głową .
No a ja z nudów zaczęłam rapować.

Jak widać z tyłu w kuli już leżała a, chwilę później ..

Nie zarobiłam nic, mówi się trudno Musze poćwiczyć akademiku wróciliśmy do co dziennych zajęć, ja i Nera poszłyśmy na wykłady. Nora i Adrian uczyli się , a Kasia ćwiczyła przemowy. Niedługo znowu napiszę
P.S. Cieszyc się ze nie widzieliscie miny Kasi jak zobaczyla nasze stroje kąpielowe
__________________

Ostatnio edytowane przez psujka : 23.09.2007 - 14:53
psujka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.09.2007, 14:50   #34
psujka
 
Avatar psujka
 
Zarejestrowany: 19.03.2007
Skąd: Wrocław
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 125
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Odbicie w lustrze

przepraszam ale mi sie cos zrobilo z klawiatura i nie ma znakow polskich i zamiast y jest z i odwrotnie .
__________________
psujka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.10.2007, 13:48   #35
Master ciaster
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odbicie w lustrze

Tez tak mialem. Masz ustawiony uklad klawiatury ''Polski - programisty''? Pewnie nie. Jak nie, ustaw go. A jak go nie masz, to zainstaluj. Wsadz plyte z Windowsem do napedu, potem wejdz w Panel Sterowania i Klawiature. Wejdz na zakladke Jezyk i Dodaj. Potem na liscie zaznacz ''Polski - programisty'' i kliknij ''Zainstaluj''. Reszte wyjasni specjalny kreator (chyba). A fs jest SUPER!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.10.2007, 14:40   #36
Janvier
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odbicie w lustrze

Cytat:
Napisał psujka
przepraszam ale mi sie cos zrobilo z klawiatura i nie ma znakow polskich i zamiast y jest z i odwrotnie .
Naciśnij Shift + Ctrl powinno pomóc , co do fotostory podoba mi się.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2007, 08:24   #37
psujka
 
Avatar psujka
 
Zarejestrowany: 19.03.2007
Skąd: Wrocław
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 125
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Odbicie w lustrze

Czy chcecie już dzisiaj kolejny odcinek czy poczekacie ?
__________________
psujka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2007, 09:54   #38
Karima
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odbicie w lustrze

jak chcesz możesz dać dzisiaj, a fs jest git 10/10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2007, 09:13   #39
psujka
 
Avatar psujka
 
Zarejestrowany: 19.03.2007
Skąd: Wrocław
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 125
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Odbicie w lustrze

przepraszam że tak długo nie ma następnego odcinka ale mam problem z grą. Postaram się dzisiaj coś zrobić jak się uda to najpóźniej w czwartek będzie odcinek.

Natępny odcinek powinien byc w świeta lub po świętach

MegiEDIT: Uzywaj,prosze opcji Edytuj
__________________

Ostatnio edytowane przez Megi : 02.12.2007 - 12:27
psujka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.12.2007, 09:22   #40
Tuśka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Odbicie w lustrze

No szkoda. Bo wiesz to FS jest ciekawe. Tylko nie mów, że po świętach wielkanocnych!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
fotostory, lustro, odbicie w lustrze


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023