Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.03.2012, 21:18   #31
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Skoro Ci się domek podobał, to rób go, nim zapomnisz dużo szczegółów. Gra się lubi wieszać gdy za długo się siedzi w trybie budowy\kupowania, dlatego ja często wracam do tryby życia, by zapisać grę. Dzięki temu, w wielu przypadkach, uniknęłam utraty pracy nad domkami
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.03.2012, 21:45   #32
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

A ja też jednak znalazłam plusa - kąpiel z bąbelkami, gotowanie, mycie zębów - trwa o wiele szybciej, a spanie o wiele dłużej, nawet w tych ekstra wygodnych łóżkach.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2012, 22:36   #33
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

a udało się komuś zmienić fryzurę, w stroju roboczym piosenkarki ?, gdy moja simka się ubierze w strój roboczy to już nie ma opcji zmień wygląd przy kliknięciu na lustrze.
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2012, 23:00   #34
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Beata, musisz podejść do komody, zaplanować strój roboczy. Ubierasz się w ten wybrany przez siebie i podchodzisz do lustra. Gdy będziesz przy lustrze, zmień wygląd/odblokuj kłódka fryzurę/zmieniasz na jaką chcesz (uwaga, musisz mieć włączony strój roboczy stworzony przez siebie. !!)
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2012, 09:15   #35
bubu_aa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Dodatek jest fajny, choć bardzo wymagający. Kilka simowych dni gram w profesji piosenkarki i na 4 poziomie jednego dnia miałam chyba z 20 telegramów do zagrania... Męczące jest to, tym bardziej, że moja simka ma męża i dwójkę dzieci i są zaniedbani bardzo :p Jestem za występem w kawiarni, przez trzy godziny simka wykonała tylko dwie piosenki, podczas jednej tańczyła moonwalk Śmiesznie to wyglądało. Bardzo ładne są domki, z przymusu musiałam się do takowego wprowadzić ( dorosła simka się zacięła i małe dziecko, po które po kilkunastu godzinach przyszła opieka społeczna, pomogła tylko przeprowadzka ). I chyba wcześniej simsy nie wyły pod prysznicem?
Błędów jest ciut ciut i troszkę. Rzeźbienie, gotowania, zdobywanie umiejętności i spanie trwa ekspresowo. W jeden dzień sim skoczył na 10 poziom rzeźbiarstwa. Nie mogę występować w parku, ani podczas zaplanowanych występów, ani podczas festiwalu. Simka wchodzi i narzeka że nie ma miejsca aby zrobić scenę :/ Nie wiem jak to naprawić. Kolejnym błąd, który zauważyłam, to mimo że moje simy są bardzo długo małżeństwem i taki też mają "status" to mają zaznaczone że nie mają żadnych partnerów.
Później wrzucę kilka zdjęć.

Przy okazji chciałam się przywitać, bo to mój pierwszy post, mimo że już dawno temu się zarejestrowałam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2012, 09:56   #36
ShiinaLP
 
Avatar ShiinaLP
 
Zarejestrowany: 09.04.2005
Skąd: Tam, gdzie zimują nietoperze
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 107
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Wciąż czekam na dodatek, który w moich oczach przebije pokolenia.
Co do karier- piosenkarka jest bardzo fajna, akrobata jakoś mnie nie porwał. Ciężko jest opiekować się całą rodziną, gdy jeden z członków jest np. piosenkarzem. Przez to pewnie nieczęsto bedę wybierała te profesje.

Nowe meble i ubrania są całkiem fajne, ale wciąż pozostaje niedosyt i pewne uczucie niesmaku, które towarzyszy każdej kolejnej części simsów.

Myślę jednak, że to nie jest tak, że producenci nie są w stanie zrobić lepszego dodatku. Są, ale po co mają się przemęczać, skoro nawet najbardziej kiepskie dodatki mają rewelacyjne wyniki sprzedaży? Wydaje mi się, że oni trochę nie szanują fanów serii, ale obstawiam, że wiedzą, że bardziej nie muszą się wysilać, bo i tak masa ludzi pójdzie do sklepu kupić gre.
__________________
ShiinaLP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2012, 13:20   #37
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Korzystał już ktoś z tego wysyłania simów? Na czym to polega? Jak czytałam zapowiedzi i te opcje społecznościowe, to od razu mnie odrzuciło od tego dodatku. Ale może się mylę?
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2012, 13:38   #38
Kalia
 
Avatar Kalia
 
Zarejestrowany: 04.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 94
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Cytat:
Napisał Filleable Zobacz post
Korzystał już ktoś z tego wysyłania simów? Na czym to polega? Jak czytałam zapowiedzi i te opcje społecznościowe, to od razu mnie odrzuciło od tego dodatku. Ale może się mylę?
Polega to na tym że ktoś na stronie the sims 3.com wysyła wiadomość że poszukuje np.piosenkarza od 3 poziomu w zwyż do występu w kawiarni.Oczywiście zawód,level i miejsce występu można wybrać.
Jeżeli masz takiego sima możesz go wysłać(tylko jeśli są dwa simy w domu) wtedy ten jeden sim znika i gdy wraca zdobywasz odznakę.
Kalia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2012, 14:58   #39
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 1,012
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Czytając wasze opinie byłam przekonana, że to kolejny bubel jak po zmroku. Nastawiając się na najgorsze zaczęłam grać. I jestem mile zaskoczona! Obiekty i ubrania są ładne, miasto ma swój klimat, a rozgrywka jest naprawdę ciekawa. Czekałam na właśnie taki dodatek. Świetnie wypełnia on moje rozczarowanie "zwierzakami". Jest on naprawdę dobry.
Oczywiście wiem, że to wszystko powinno być w "Po Zmroku". Szkoda też, że gra się muli.
Ale mimo wszystko daję: 8/10 i mianuję moim ulubionym dodatkiem
__________________
Forever and ever.
Aperlaxive jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2012, 15:52   #40
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Ja właśnie uważam, że to może być naprawdę dobry dodatek, karierami pobawię się krótko, to fakt, ale obiekty wyglądają super i w grze jest sporo "zabawek", jak ja to nazywam. Chodzi mi o bilard, zestaw do karaoke, gdzieś widziałam jakiś stołowy automat do gry, golf, takie coś, co wygląda trochę jak kręgle, obręcze do wirowania... To jest świetny pakiet rzeczy, które częściowo pochodzą z dwójki, a część z nich jest nowa, ale na fotach i filmikach te rzeczy wyglądają extra.

Jeśli mogę mieć jakąś prośbę, to bardzo proszę, by ktoś nagrał filmik z grą w bilard, i ogólnie coś o nim napisał, ile jest stołów itd. To właśnie głównie przez bilard kupiłam Showtime (i nie tylko, bo karaoke i obręcze też). To był mój najukochańszy obiekt rozrywkowy w jedynce i dwójce, i szalenie za nim tęsknię!
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023