Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.06.2013, 22:43   #31
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,343
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

okej , dziękuję.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.06.2013, 05:32   #32
Zielona Herbata
 
Avatar Zielona Herbata
 
Zarejestrowany: 02.11.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 506
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

Mam dwa pytania- czy jak nawiążemy bardzo dobre relacje z syreną, to jest interakcja "poproś o przemianę w syrenę", czy jak to? I drugie pytanie, dochodzą jakieś nowe cechy, umiejętności? Bardzo mnie to ciekawi...
__________________

Zapraszam na mojego bloga: Herbal Sims

Ostatnio edytowane przez Zielona Herbata : 26.06.2013 - 05:35
Zielona Herbata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2013, 06:03   #33
Poskacper
 
Avatar Poskacper
 
Zarejestrowany: 23.05.2013
Skąd: Oasis Landing
Płeć: Mężczyzna
Postów: 172
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

Było mówione , że syrena może dać Ci syrenią algę (można też ją kupić za pkt szczęścia życiowego) i jak zjesz tą algę to się przemienisz w syrenę. A cechy to o ile dobrze pamiętam płetwonurek , kocha pływać , coś takiego. A umiejętność to nurkowanie.
__________________
Moje życie , moja bajka.
http://mypage.thesims3.com/mypage/poskris
Poskacper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2013, 09:13   #34
anizali
 
Avatar anizali
 
Zarejestrowany: 19.01.2013
Skąd: Polska :)
Płeć: Kobieta
Postów: 396
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

A czy jest opcja dodawania tych tratw/pomostów czy jak im tam, żeby potem dodać te pływające fundamenty?
Mam wybudowane i rozplanowane miasto, i nie chce mi się zaczynać wszystkiego od nowa w nowym otoczeniu

(Gram w otoczeniu, co dochodzi w NZTŚ, Hiden Spring, czy jakoś tak )
__________________
...Czym że jest nazwa?
To co zwiemy różą pod inną nazwą równie pięknie by pachniało...
anizali jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2013, 09:18   #35
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,690
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

anizali - da się, ja sobie skopiowałem port z tego nowego miasta i ustawiłem w Sunset Valley. Możesz też znaleźć tą kładkę w buydebugu.

I z tym wiąże się też moje pytanie: ustawiłem ten port, postawiłem jeden z gotowych pływających domków i kiedy każę płynąć simom gdzieś tym domem to machają rekami i pojawia się ten dymek, że nie mogą przejść. Teleportowałem ten dom w inne miejsce na morzu, to samo, przestawiłem ster, udało im się gdzieś popłynąć, ale teraz znowu machają ktoś wie o co chodzi?

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
A mnie ciekawi taka jedna rzecz, w jaki sposób kupuje się te pływające fundamenty (łodzie, na których buduje się dom)? Mamy do wyboru jakiś nowy typ parceli w pustych parcelach, czy może telefonem\komputerem? Jak będę miała dodatek i sprawnego kompa to zaraz wypływam na pełne morze!
Wstawia się port (tylko, że oczywiście nie ma dobrego rozmiaru, więc trzeba użyć moda na dodanie wielkości parceli), później klika na niego tak jakby się chciało go np. przebudowywać i jest nowa ikonka, kiedy się na nią kliknie to wyświetla się lista parcel jakie mogą cumować przy tym porcie (niestety nie ma większych i mniejszych portów), wybiera się parcelę i ona się pojawia. Później można ją kupić przez telefon normalnie. I gotowe domy ustawia się tak jak na normalnych parcelach (jest chyba 5 do wyboru, jeśli dobrze pamiętam) lub buduje się coś własnego.

Ostatnio edytowane przez Vanitas : 26.06.2013 - 09:23
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2013, 12:42   #36
Chwalisława
 
Avatar Chwalisława
 
Zarejestrowany: 16.05.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 464
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

A jak otworzyć własny kurort i jak sprawić, aby miał coraz więcej gwiazdek?
Chwalisława jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2013, 13:20   #37
ShiinaLP
 
Avatar ShiinaLP
 
Zarejestrowany: 09.04.2005
Skąd: Tam, gdzie zimują nietoperze
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 107
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał Sectumsempra Zobacz post
A jak otworzyć własny kurort i jak sprawić, aby miał coraz więcej gwiazdek?
Jak dopiero zaczynasz, to możesz albo na parceli stworzyć nowy kurort, albo za 0 simoleonów 'przejąć' już istniejący (tzn. możesz kupić już te istniejące, ale jak chcesz zacząć od początku, to radziłabym ten za zero). Kurort nazywa się bodajże Ustronie Hobarta i znajduje się na tej drugiej wyspie. Gdy kurort już nalezy do Ciebie, mozesz sobie przeczytać w samouczku kilka informacji na temat prowadzenia kurortu, ale ogólnie cała rzecz polega na tym, aby pilnować finansów i codziennie czytać opinie gości. Jak klikniesz na recepcję, to tam bodajże w opcji 'zarządzanie kurortem' (czy coś w ten deseń) możesz przeczytać komentarze gości na temat kurortu (codziennie ok. 7 rano dostajesz pieniądze i aktualizują się opinie). No i goście różnie piszą- a to ktoś chce jacuzzi, a to narzekają, że woda nie chlorowana, że słabe jedzenie.

Ogólnie, jeśli będziesz każdego dnia usprawniać kurort o te życzenia klientów (lepsze jedzenie, więcej miejsc noclegowych, dodatkowe atrakcje) to następnego dnia kurort zyska np. pół gwiazdki więcej. Nie jest to bardzo skomplikowane, właściwie w troszkę ponad simowy tydzień można spokojnie dobić do piątej gwiazdki, a jak się troszkę zainwestuje na początku to już w ogóle.

Na początku to troszkę nie byłam pewna czy wszystko jest ok, ale później z kolejnymi dniami wszystko robi się jasne i zrozumiałe. Jak np. goście narzekają na sprzątaczy, to trzeba zatrudnić ich więcej, albo lepszej jakości. Tak samo z jedzeniem, usługami w pokojach itp.
__________________

Ostatnio edytowane przez ShiinaLP : 26.06.2013 - 13:39
ShiinaLP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2013, 15:18   #38
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

Nie wiedziałam w jakim temacie to napisać, ale wyszperałam coś ciekawego o nowym dodatku. Weszłam na forum NRaas'a, bo często tam chodzę, i trafiłam tutaj:

http://nraas.wikispaces.com/share/view/62964610

Są tam dwa linki do oficjalnego forum, oczywiście najpierw przestawiamy się na angielski\amerykański język:

http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/689246.page
http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/689285.page

Już tłumaczę o co mi chodzi, da się oszukać grę i wstawić parcele do nurkowania do innych miast niż Isla Paradiso... Trzeba tylko wiedzieć jak. Teraz nie mam czasu tłumaczyć z angielskiego, poza tym to nie w moim stylu by tłumaczyć poradnik, którego najpierw nie sprawdziłam u siebie, a gry jeszcze nie mam... W każdym razie poradniki są tu dwa, jeden na skopiowanie gotowych stref nurkowania z IP, a drugi na budowanie własnych...

A tu efekt (czyjś, nie mój):

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=hsZ8ogD5jwo
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2013, 15:37   #39
octavessens
 
Avatar octavessens
 
Zarejestrowany: 29.06.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 553
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

wpierw kod : testingcheatsenabled true, nastepnie kod buydebug a nastepnie enablelotlocking true

potem w skrócie - kopiujemy parcele do nurkowania, w wybranym miescie stawiamy pusty slot o wielkosci 64x64 i ustawiasz typ parceli na : parcela do nurkowania i umieszczasz tam skopiowana parcele.
Może wyskoczyć jakiś syf, ale sie nie przejmujemy, potem sprawdzamy czy parcela wciaz ma typ ustawiony jako parcela do nurkowania. zapisujemy gre i wychodzimy do glownego menu by miasto zaladowalo sie od nowa. Po powrocie mamy funkcjonalna parcele do nurkowania
__________________
Everybody need somebody. I'm somebody, need your body.
octavessens jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2013, 17:11   #40
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,169
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

O, kurcze, to wspaniała wiadomość! Na pewno to przetestuję
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023