Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.09.2011, 13:44   #4391
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Mnie już Demo znudziło, ale tylko jeśli chodzi o ten sztuczny świat, bo jest bardzo niedorobiony. Wypróbowałam chyba wszystko, co tylko mogłam. Grafika zwierząt i obiektów w małym światku testowym jest okropna. Jakoś prezentują się tylko rzeczy z podstawki. Ale grafika to nie problem. Problemem jest brak interakcji pomiędzy czymkolwiek a czymkolwiek. Jedynie picie wody ze stawku i zjadanie pojawiających się warzyw przez konie działa. Przynoszenie gazety i takie tam drobiazgi. Ileż można patrzeć na biegające konie, z którymi nie da się nic zrobić... Co więcej, gdy wprowadza się do domu konie, to są one osiodłane. Nie da się ich rozsiodłać, a one po godzinie czy dwóch dostają negatywny nastrójnik, Mam to siodło za długo na sobie. Jest nowe pokrycie terenu, pastwisko. Wygląda nawet nie najgorzej, jak na to demo, konie chcą się paść, ale interakcja nie działa. Nic więc dziwnego, że gdy tylko któryś wykopie warzywo z ziemi, wszystkie konie się na to rzucają. Dobrze chociaż, że działają kody, można wtedy klikać z SHIFTEM na skrzynkę pocztową i wiadomo... Wszyscy szczęśliwi. A jeszcze co do warzyw, pojawiają się głównie cebula i czosnek, jeśli czasem pojawi się marchewka i koń ją zje, dostaje pozytywny nastrójnik. Co do rozsiewaczy drobnych zwierzątek, to "działają i nie". Po jakimś czasie faktycznie pojawia się zwierzę, ja miałam kakadu żółtoczube, papużkę (pewnie falistą), szczura, jakiegoś węża i jakiegoś żółwia. Była opcja [i]schwytaj[/] i Oglądaj. Jakiś kot bezpański chciał schwytać szczura, ale mu nie wyszło. Tyle tylko, że... zamiast zwierzątka na ziemi leżała malutka, srebrna kulka. Czekałam na skunksa, ale się ani razu nie pojawił. Miałam za to jednorożca, spłoszył mi klacz. Nie zdążyłam go zobaczyć, widziałam tylko tęczowym poświatę, gdy znikał.

Wrażenia z samego dema nie są może pozytywne, ale biorąc po uwagę ilość interakcji i zachowanie zwierząt, uważam, że ten dodatek będzie najlepszy z dotychczasowych.

EDIT:

Ejak są małe i duże psy, wybiera się to. Nie wiem tylko, czy dobrze Cię rozumiem. Chcesz zrobić jakąś rasę małą, a potem ją powiększyć? Nie wiem tego. Co do drugiego pytania, to klikasz na zapisane Simy, ten taki kwadratowy przycisk. Tam wybierasz sobie zwierze dowolnego gatunku, a potem je sobie dowolnie zmieniasz, ja tak robię

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 27.09.2011 - 13:49
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.09.2011, 14:03   #4392
distractme
 
Avatar distractme
 
Zarejestrowany: 15.09.2011
Skąd: Dusseldorf / Nordrhein-Westfalen
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 373
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

wg mnie wrazenia z dema tez nie sa pozytywne, zwlaszcza jesli chodzi o grafike i brak interakcji pomiedzy simami a zwierzakami itp. ale mimo wszystko zgadzam sie z anie- ten dodatek bedzie najlepszy
distractme jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2011, 14:08   #4393
TheSimka3
 
Avatar TheSimka3
 
Zarejestrowany: 21.08.2011
Skąd: Nie trafisz :D
Płeć: Kobieta
Postów: 133
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Super kocham husky .
Wiem, że zrobię w grze bernardyna (na wzór mojego psiaka) będzie tylko jadł, pił i spał . No dobra i jeszcze będzie zalizywał wszystkich na śmierć .
TheSimka3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2011, 14:25   #4394
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

No to będzie wiódł raczej nudne życie Jak ja się tego dodatku doczekać nie mogę!
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2011, 14:26   #4395
distractme
 
Avatar distractme
 
Zarejestrowany: 15.09.2011
Skąd: Dusseldorf / Nordrhein-Westfalen
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 373
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

no troche nudne ale jak kto lubi do dodatku jeszcze tylko 3,5 tygodnia
distractme jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2011, 16:23   #4396
TheSimka3
 
Avatar TheSimka3
 
Zarejestrowany: 21.08.2011
Skąd: Nie trafisz :D
Płeć: Kobieta
Postów: 133
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Heh, ale nie będzie sam. Będzie mu towarzyszyła wielka paczka przyjaciół. (Mój bernardyn taką ma ) I będzie tak pewien głupi, mały, czarny piesek, który szczeka nawet na właściciela 5 razy dziennie (historia oparta na faktach).
TheSimka3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2011, 16:41   #4397
Maszka
 
Avatar Maszka
 
Zarejestrowany: 08.05.2011
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 359
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Hehe... TheSimka3 ale masz pomysły Ja robię kocura, który będzie wszystkich atakował i przychał, ale nie na swoją nastoletnioą właścicielkę, którą kocha. Do jej rodziców będzie miał szacunek. Kotek będzie rudy z białym brzuszkiem i niebieskimi oczkami. Wygląd oparty na faktach, ale reszta zmyślona Zrobie też przyjacielską Norę - hasky.
A co do tych operacji plastychnych - szczęście (a byc może i pech) chciał żebym umiała rosyjski więc z łatwościa przeczytałam napisy na screenach. Nie zrozumiałam jednego - czym będzie się różniła niedroga operacja ciała, od drogiej?
__________________
Maszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2011, 16:52   #4398
distractme
 
Avatar distractme
 
Zarejestrowany: 15.09.2011
Skąd: Dusseldorf / Nordrhein-Westfalen
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 373
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

Maszka ale wiesz ze naprawde kot z niebieskimi oczami jest gluchy? Wiem co mowie moja ciocia ma hodowle 3 ras kotow i o ona wie wszystko nawet miala takie niebieskookie gluche koty

Co do operacji to pewnie niedroga to bedzie korekta nosa a droga to... powiekszenie umiesnienia u simow lub powiekszenie piersi u simek itd, no jak w realu

Moje zwierzaki sa rozne, jedne psy uwielbiaja zabawe, inne sa agresywne, a jeszcze inne lubia plywac, polowac.. z kotami jest podobnie, jedne lubia sie bawic inne sa agresywne a jeszcze inne lubia polowac a z konmi to wgl.. sa posluszne, szybkie, przyjacielskie i zwinne itd
distractme jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2011, 17:09   #4399
anjanka
 
Avatar anjanka
 
Zarejestrowany: 02.11.2010
Skąd: Gdzieś
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 349
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

ja sie ciesze ze bedzie mozna robić operacje bo u mnie nie dziala edytowanie sima w CAP za pomocą kodu a moda nie chce ściągać żeby nie zaszkodzić grze zawsze mi sie córki rodza umięśnione po ojcu to teraz to zmienie
__________________
Raz Dwa - Freddie już Cię ma
Trzy Cztery - Zaraz w drzwi uderzy
Pięć Sześć - Krzyż ze sobą nieś
Siedem Osiem - Myśl o swoim losie
Dziewięć Dziesięć - nie dla Ciebie sen
anjanka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2011, 17:11   #4400
Maszka
 
Avatar Maszka
 
Zarejestrowany: 08.05.2011
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 359
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Zwierzaki, przedpremierowe dyskusje.

anka91 jestes pewna, że KAŻDY kot z niebieksimi oczami jest głuchy? bo ja kiedys miałam takiego z niebiekimi oczami, ale chyba głuchy nie był... W każdym razie gdzieś mam jeszcze jego zdjęcia ^^
mozliwe jest z tymi drogimi/ nie drogimi tak, że po nie drogiej będzie jak na bodajże ostatnim screenie. Że operacja się nie powiodła, bo lekarzem był pacjent. A droga to na pewno będzie lekarz ciebie operował.
__________________
Maszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023