Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.12.2004, 16:44   #41
Ula1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Mam...

Mam nvidia. I sobie jakieś ściągnęłam. Na tamtym kompie też ściągnęłam i było wszystko oki. Ale podaj, może jakieś złe...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.12.2004, 16:55   #42
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ula1992
Nie wiem czy ktoś miał już taki problem, ale szukałam i nic nie znalazłam (ale jak jest to sorry).
Wcześniej gdy miałam windows milenium grafika działała mi bez zarzutu (w the sims2). Teraz mam xp i niektóre obiekty są białe. Nagrywałam już 2 razy simsy 2 i jest nadal tak samo.
A i wszystkie rzeczy w kompie mam takie same, nic nie zmieniałam (chodzi o części komputerowe).
Czego to wina? Proszę o szybką pomoc.
Cytat:
Napisał Ula1992
Mam nvidia. I sobie jakieś ściągnęłam. Na tamtym kompie też ściągnęłam i było wszystko oki. Ale podaj, może jakieś złe...
Najnowsze sterowniki powinny załatwić sprawę. Jeśli NIE, to ściągnij program EVEREST (dawałem link na forum) i sprawdż co dokładnie masz w kompie. Chodzi mi o płytę główną oraz kartę graficzną i zainstalowane sterowniki do nich (albo i nie zainstalowane).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.12.2004, 16:59   #43
Szynszyl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

tylko jeszcze powiedz dokladniej jaka masz karte bo sama nVidia nie wiele mówi
jak to sprawdzić? click prawym na Moj Komputer i Właściwości, poźniej zakladka Sprzęt, następnie Menedzer urządzen tam 2-click na karty graficzne i juz wszystko wiesz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.12.2004, 17:52   #44
Ula1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Mam...

karta graficzna-NVIDIA GeForce 2 Ti, sterowniki ściągnięte ze strony www.nvidia.pl i sterowniki już dane do tej karty.

Płyta główna- ECS k7vza, sterowinki od tej płyty, już dane (czyli nie z neta)

A gdzie mam znaleźć ten link do tego programu Everest??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.12.2004, 18:19   #45
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ula1992
karta graficzna-NVIDIA GeForce 2 Ti, sterowniki ściągnięte ze strony www.nvidia.pl i sterowniki już dane do tej karty.

Płyta główna- ECS k7vza, sterowinki od tej płyty, już dane (czyli nie z neta)

A gdzie mam znaleźć ten link do tego programu Everest??
EVEREST już nie będzie potrzebny, na przyszlość używaj "szukaj" (taki napis u góry ekranu widoczny po wejściu na forum) albo www.google.pl (link był akurat drugi w wynikach http://www.lavalys.com/products/over...?pid=1&lang=en )

Sprawdź czy ponowna instalacja sterowników ViA 4-in-1 (teraz nazywają się ViA Hyperion) nie pomoże. Link:
http://www.viaarena.com/default.aspx?PageID=2&Type=1
(najnowsza wersja 4.55vp1)
Po ich zainstalowaniu sterowników plyty głównej musisz ponownie zainstalować sterowniki karty graficznej, ale może się okazać że te "uniwersalne" (ze strony nVidia) nie pasują do twojej karty. GeForce 2Ti miały często problemy z "typowymi" sterownikami, trzeba zobaczyć jak się zachowa na jakichś innych (nie najnowszych).
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023