Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.11.2009, 22:30   #41
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

Pytanie 1 - w jednym z egipskich grobowców jest wielki głaz, zastawiający dostęp do skrzyni, po kliknięciu na niego pokazuje się, że potrzebne jest coś z Chin, żeby się tego pozbyć. Nie zwróciłam uwagi na nazwę, co to jest i gdzie to znaleźć w Chinach? A może ktoś dostał się już do tej skrzyni i wie, czy jest w niej coś godnego uwagi?

Pytanie 2 - utknęłam w Chinach w jaskini w paszczy smoka... W sali, w której są takie czerwone dywaniki, są zablokowane drzwi, trzeba mieć klucz - kojarzy ktoś, gdzie go znajdę?

Pytanie 3 - moja Simka zbiera w podróży wszystko, co wpadnie jej w ręce, z kolekcji ma pojedyncze lub nieliczne sztuki, i zastanawiam się, czy te wszystkie relikty, misy, figurki, nie wspominając o kamieniach, mogę tak po prostu sprzedać, czy mogą być jeszcze potrzebne? Nie ma pragnienia dotyczącego kolekcji, a wyciągnęłaby już z tego niemałą sumkę, bo pieniędzy to ona dużo nie ma, i nie wiem, czy opychać jak leci, czy warto zebrać całość danej kolekcji. Są za to jakieś premie?
I czy te wszystkie obiekty odstawione do piwnicy (kochamy wszyscy zmianę aktywnej rodziny, kochamy...) będą z czasem tracić na wartości jak zwykłe meble?

Ostatnio edytowane przez nmin : 23.11.2009 - 22:43
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.11.2009, 22:42   #42
agnieszka130187
 
Avatar agnieszka130187
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: Góra Czarownic :)
Płeć: Kobieta
Postów: 512
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

Dzięki. Myślałam, że można go kupić normalnie w trybie budowania.
Takie pytanko jeszcze co do hacka na cenzurę, w tej części nie działa.... mimo, iż jest wgrany, gra działa poprawnie cenzura jest. Jakiś hack, który działa w WP ? Ktoś kiedyś podał linka do hacka na cenzurę, ale nie mogę go znaleźć i nie wiem czy działa.
__________________
Nie oceniaj mnie ani dobrze ani źle.
agnieszka130187 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.11.2009, 22:43   #43
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

Cytat:
Napisał agnieszka130187 Zobacz post
Gdzie można kupić skuter ? Na okładce jest, koleżanka też napisała na forum, że jej się podoba, bo skuterek jest w grze, a u mnie w pojazdach nie widzę go.
skuter kupisz we Francji w sklepie gdzie sa namioty,mozna go trzymac tylko w plecaku


a jezeli chodzi o budowanie na terenach wakacyjnych,to wystarczy kod testingcheatsenabled true nastepnie z shift klikamy na ziemie i pojawia sie opcje czy chcemy budowac,kupowac lub teloportowac tutaj naszego sima-przydatne,jak nie mozna znalezc przejscia i tym sposobem z pola biwakowego mozna zrobic piecio gwiazdkowy hotel

Ostatnio edytowane przez Ilona : 23.11.2009 - 22:51
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2009, 00:03   #44
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 793
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

Cytat:
Napisał dj_mafiozo Zobacz post
@Bindi
Musisz znaleźć dzirę w ścianie przy schodach na dół, które są zastawione barierką, obok tabliczki, na której można przeczytać o powodzie zastawienia schodów, wtedy otworzą się ukryte drzwi prowadzące na taras, którym musisz iść do samego końca, tam będą kolejne drzwi, a za nimi schody na dół. Musisz znaleść tabliczkę na której pisze, że kustosz się zatrzasnął w krypcie czy coś w ten deseń. Będzie to w okolicy tych schodów, które są zablokowane przez barierkę na górze.
Dzięki ale właśnie w tym miejscu utkwiłam, w podziemiu nie ma żadnej tabliczki, jedynie ruchome posążki i skrzynia i nie wiem gdzie przejść dalej. Próbowałam poustawiać te posążki w różne kombinacje ale nic to nie dało.


@nmin zawsze można zakupić u kupca uniwersalny klucz kamienny albo złowić.

Ostatnio edytowane przez Chloé : 24.11.2009 - 00:07
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2009, 00:12   #45
dj_mafiozo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

Cytat:
Napisał Bindi Zobacz post
Dzięki ale właśnie w tym miejscu utkwiłam, w podziemiu nie ma żadnej tabliczki, jedynie ruchome posążki i skrzynia i nie wiem gdzie przejść dalej. Próbowałam poustawiać te posążki w różne kombinacje ale nic to nie dało.


@nmim zawsze można zakupić u kupca uniwersalny klucz kamienny albo złowić.
Musisz dobrze tam poszukać. Ja też się nad tym chwilę męczyłem. Jest albo tabliczka, albo jakiś grób (już dokładnie nie pamiętam), potem pojawiają się drzwi i za nimi schody na dół, gdzie jest ciało. Jest to w tym pomieszczeniu, gdzie masz te schody zablokowane barierką na górze. Jak nie spróbuj poszukać tych drzwi (są od strony boku budynku, mniej więcej na przeciwko schodów).

@nmim albo użyć kodu TestingCheatsEnabled true i BuyDebug on, kupić jakikolwiek przedmiot (polecam dziurę w ścianie), kliknąć ją z CTRL+SHIFT w trybie kupowania i znaleźć w menu opcje aby po użyciu otrzymać rzeczony (konkretny klucz)... zdobywałem w ten sposób czasem Antyczne Monety...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2009, 00:19   #46
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 793
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

Dzięki, udało się znaleźć jak się teraz okazuje banalne rozwiązanie jakim było pociągnięcie za świecę na ścianie - to jakby ktoś miał kiedyś problem z tym samym.
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2009, 06:48   #47
Merve
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

A czy jest w końcu zrobiona animacja podczas wsiadania do samochodu, na rower?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2009, 10:20   #48
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

Cytat:
Napisał Naroa Zobacz post
A czy jest w końcu zrobiona animacja podczas wsiadania do samochodu, na rower?
nie jest tak,jak bylo,ale doszly nowe nagrody szczescia zyciowego jak np.nigdy wiecej rachunkow
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2009, 10:25   #49
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

nie mam jeszcze dodatku, stad glupie pytanie: te domy wakacyjne jak sie kupi to sa one tylko do spedzania tam wakacji czy mozna w nich normalnie mieszkac, tak jak np. w sv?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2009, 13:19   #50
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i Odpowiedzi

Cytat:
Napisał Bindi Zobacz post
@nmin zawsze można zakupić u kupca uniwersalny klucz kamienny albo złowić.
O, dzięki Muszę zobaczyć, co on tam ma - raz babkę zaczepiłam w Egipcie, ale nie miałam jeszcze żadnego poziomu wizy i nic nie mogłam kupić, a potem jakoś zawsze o tych kupcach zapominałam. Ten klucz jest pewnie jednorazowy?

dj_mafiozo, dziękuję, gram bez kodów - ale komuś się ten sposób na pewno przyda


EDIT: Mam jeszcze pytanie w pewnym sensie techniczne... W dwójce w trybie kupowania wybierało się po prostu odpowiednią kolekcję, żeby obejrzeć zebrane wszystko to, co dochodziło w danym dodatku. Tu tego nie widzę, co prawda obiekty z dodatku mają ikonkę WP, ale jednak trzeba lecieć kategoriami, żeby je zobaczyć. Przegapiłam coś?

Ostatnio edytowane przez nmin : 24.11.2009 - 13:50
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023