Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.08.2007, 18:37   #41
Davix
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Adopcja:)

Mi raz przysłali brzydala o jasnej karnacji, sterczących włosach i WIELKICH ustach. Póżniej spróbowałem znowu i tym razem było jeszcze gorzej! Od tamtej pory nie adoptuje dzieci.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.08.2007, 19:23   #42
IgaAnne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Adopcja:)

Raz mi sie zdarzyła śliczna Simka. Dziecko w wieku szkolnym, blond włosy, karnacja ta druga, ładna twarzyczka, wyrosła na cudo. ^^
I w tej samej rodzinie dziewczyna (nie pamiętam w jakim wieku, chyba małe dziecko) brązowo włosa (chyba), gdy stała się nastolatką ujawniła się jej brzydota (wcześniej wyglądała całkiem nieźle, uszła w tłoku), jednak potem miała urodę ufoludka i taki dziwaczny nos... nawet makijaż nie pomagał. :shifty: Jeszcze w innej rodzinie trafiła mi się ruda murzynka... no coments, wyglądała strasznie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2007, 20:15   #43
Pirom@n
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Adopcja:)

Ja, kiedy adoptowałem dziecko, to zawsze to dziecko było czarne.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2007, 20:19   #44
Byczu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Adopcja:)

ja tam nie adoptuje czesto ale zawsze byli jakies downy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2007, 20:19   #45
kajacool
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Adopcja:)

ja adoptowalam dwa razy raz mialam dziewczyne o imieniu rebek byla ladna le ciuchy miala beznadziejnie potem mialam dziecko bylo czarne i nazywalo sie kamil
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2007, 20:24   #46
Janvier
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Adopcja:)

Ja nie adoptuje nigdy , raz przysłali mi dziecko o wielkim nosie , małych oczach i gigantycznych ustach.Niby chłopak a nazywał się Lucyna
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.09.2007, 19:50   #47
Natuśka____
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Adopcja:)

Ja raz adoptowałam ... dostała rudego , białego przedszolaka o imieniu Aleksander !!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.09.2007, 07:08   #48
figusia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Adopcja:)

E jak ja adoptuję to zawsze jakieś paskudy dadzą. A te imiona to poprostu cudowne.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.09.2007, 18:14   #49
P_iotrek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Adopcja:)

u mnie sie trafiły imiona...takie ze żalll...
-Jadwiga
-Tadeusz
-Bogdan
-Zygmunt
i najfajniejsze...
-Kunegónda...
Dalej ju.ż nie adoptowałem dzieci ponieważ miały zgwałcone imiona za przeproszniem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2007, 19:22   #50
Affectia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Adopcja:)

Cóż. Wiele osób pisze o wrodzonej brzydocie dzieci, niezbyt zadowalających imionach. Ale te dzieci mają też swoje zalety.
-Zawsze kiedy mój sim wraca z pracy... rzucają mi się na szyję i całują.
-Po jednym dniu w szkole potrafią mieć nawet 5+. U "normalnych" dzieciaków tak nie ma!
-Łatwiej osiągają punkty umiejętności.
-Wydaje mi się, że bardziej okazują uczucia.
-Mają na ogół ładne dzieci.
-Posiadają wianuszek przyjaciół.
-Lepiej uczą zwierzęta.
-Są bardziej schludne.
-Więcej pomagają.
-Posiadają ogólnie wiele zalet.
To są plusy dzieci jakie zaobserwowałam moimi badaniami. Jestem osobą dociekliwą więc mam swoje "studio badań nad simami". Tam właśnie testowałam dzieci adoptowane. Oprócz tego jest parę minusów...
-Imiona po prostu rozwalają na łopatki. Często chłopiec ma żeńskie imię, a dziewczynka męskie.
-Zazwyczaj są to dzieci czarne lub przesadnie białe. Nie wiele graczów to lubi. Przeprowadziłam ankietę na 30 osobach i wynik jest taki: 18 osób wybiera karnację drugą, 9 graczy trzecią, 2 ludzi typuje karnację pierwszą, a zaledwie jeden człowiek klika ostatnią karnację.
-Dzieci mają nieproporcjonalne, zniekształcone: usta, nosy, budowę twarzy, oczy. Rzadko występuje tu otyłość, choć jest szansa natrafienia na takie dziecko.

Mam prostą, sprawdzoną sztuczkę jak zaadoptować ładne dziecko z odpowiadającym gustom imieniem. W trybie tworzenia rodziny tworzymy rodzinkę. Np. mama i córka. Wprowadzamy do dowolnego mieszkania, uśmiercamy mamę. Po jakimś czasie przyjdzie opieka społeczna i zabierze nam dziecko. Wchodzimy w rodzinę, którą chcemy wzbogacić nowym, adoptowanym członkiem. Klikamy na telefon, usługi, biuro adopcyjne. Czekamy na przybycie auta opieki społecznej. Wybieramy grupę wiekową dziecka stworzonego wcześniej. Z samochodu wysiądzie nasze ukochane dziecko.

A tak na koniec... Ja osobiście lubię adoptować dzieci

Pozdrawiam
Affectia
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023