Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.10.2011, 10:28   #541
Orlita
 
Zarejestrowany: 03.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z misjami

czesc
Jestem we Francji i chyba mam jakiś błąd w grze, mam misje by wejść do biblioteki Landgraaba i mam tylko jeden klucz kamienny, i od zewnątrz weszłam do chatki gajowego czy jak to tam sie nazywa, ale jest tam tylko łóżko lodówka i łazienka.
Od frontu nie moge przejść, z tyłu domu rozbroiłam pułapkę i weszłam weszłam po schodach na "wierze" po drodze była dziura na klucz ale nie mam tego klucza, na samej górze była skrzynia z kasą. jak zeszłam na dół to żadnej innej pułapki nie moge rozbroić i nie mogę nigdzie iść dalej , a i przebadałam taką dziurę pod lampą na zewnątrz domu ale nie wyskakuje mi na jej temat żaden komunikat ani że coś znalazłam ani że coś się otwiera ani że jest pusty tylko co jakiś czas robaki mnie z niej obłażą ...

no i nie mogę wejść do tej przeklętej biblioteki ...
Orlita jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.10.2011, 12:46   #542
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,169
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z misjami

W tej chatce jest jeszcze piwnica ze stogami siana. Pamiętam, że gdzieś tam coś było.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.10.2011, 13:22   #543
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Problemy z misjami

A ja ostatnio też się zawiesiłam na tej misji, ale w końcu odkryłam, że tam za tymi schodami są drzwi, na które trzeba kliknąć "Przejdź przez drzwi". Wiem, wiem ogólnikowo, ale inaczej nie potrafię wytłumaczyć. Sama tych drzwi do biblioteki długo szukałam i myślałam, że mam błąd. Ale są. Życzę cierpliwości
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.10.2011, 19:17   #544
Orlita
 
Zarejestrowany: 03.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z misjami

Spoko spoko rozgryzłam ;p
w piwnicy tej chatki był klucz do tej chatki wiec nieprzydatne, ale jedną z pułapek można rozbroić nasuwając na nią statuę...
Orlita jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2011, 09:17   #545
kateexd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z misjami

Mam problem we Francji, prawie w ogóle nie pokazują mi się misje... Nie wiem, co jest nie tak, mam drugi poziom wizy i powinnam mieć nowe misje np. z tą piwnicą, gdzie trzeba poustawiać posągi, albo u tego Laandgraba, a jak klikam, żeby simka szukała przygód, to nic się nie dzieje... Szuka i nie pokazuje się nawet komunikat, że nie ma przygód. Wcześniej pokazywały mi się czasem np. coś z łowieniem ryb, albo zbieraniem kamieni, ale tego nie chciałam. Wzięłam misję z muzeum, ale nie wiem, co robić, simka zbadała całą tą piwnicę i nic jej się nie pokazuje... Co mam zrobić z tym muzeum?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2011, 07:16   #546
Michaello
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Problemy z misjami

Jeśli chodzi o brak misji to na to nic nie poradzisz ale czasem ci się będą pokazywać misje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2011, 11:02   #547
lolowek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Problemy z misjami

Witam. Mam pytanko odnosnie misji w TS3:WP. Gram jedna rodzinka od dluzszego czasu, lecz ostatnimi czasy kiedy zaczałem podrozowac i wykonywac misje, pojawiły sie problemy z wczytywaniem miasta podczas powrotu do domu (Bridgeport). Stwierdzilem, ze jedynym rozwiazaniem, ktore umozliwi mi zachowanie rodziny, bedzie skopiowanie jej do biblioteki, utworzenie nowej gry w innym miescie, a nastepnie umieszczenie tam rodziny. Nie jestem do konca pewien czy to pomoze, ale warto sprobowac. Do rzeczy. Podczas "przeprowadzania" rodziny jeden z simow byl w trakcie wykonywania misji w chinach, dalsza czesc misji polegala na pojechaniu do francji i odnalezieniu klucza kamiennego. Po przeniesieniu rodziny wszystkie misje zostaly anulowane. Chcialbym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc przywrocenia dawnego stanu misji? Dodam tylko, ze przegladanie tablicy w chinach czy francji, w celu szukania przygod nie pomaga. Serdecznie dziekuje za pomoc oraz pozdrawiam.

Ostatnio edytowane przez lolowek : 11.11.2011 - 11:04
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.11.2011, 01:22   #548
ginsei
 
Zarejestrowany: 30.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z misjami

Wydaje mi się, że wszelkie misje jakie wykonałeś na starym zapisie, w nowym mieście będą zresetowane...
Z tego co kojarzę, to odkryte tajemnice są przypisywane do zapisu, a nie do rodziny. Możliwe więc, że to dlatego nie możesz znaleźć tamtej misji - musiałbyś ją od początku wykonywać.
ginsei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.11.2011, 09:25   #549
lolowek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: Problemy z misjami

Dziękuję za odpowiedź. Zastanawia mnie tylko, dlaczego szukając misji od początku w Chinach, wyświetlają mi się jakieś poboczne, nic nie znaczące misje, a nie coś w rodzaju "wątku głównego". Wcześniej za każdym razem misje pojawiały się mniej więcej w tej samej kolejności, teraz zaczynają się od krótkich i nic nie wartych. No nic, popróbuje zrobić wszystkie możliwe, może w końcu trafię na te, których nie udało mi się dokończyć. Dziękuję i pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.11.2011, 20:12   #550
jaja
 
Avatar jaja
 
Zarejestrowany: 14.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 185
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z misjami

lolowek, możesz spróbować przywrócić stan misji rodziny. Też o tym pisałam na forum, bo podobnie jak Ty przeniosłam rodzinkę z miasta na wieś

jeśli masz stare zapisy z Bridge przenosisz plik o nazwie Chiny do zapisu aktualnego miasta. Nie wiem na ile to działa, na chłopski rozum powinno normalnie, ja w każdym razie będę z tym kombinować, bo chcę koniecznie odzyskać posiadłość rodzinną w Chinach
jaja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dutiel francja komnata, egipt misja kłopot pomoc


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023