Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.11.2008, 18:15   #61
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wiedźmy!

Wiedźma neutralna nie będzie miała, jak Ty to ujęłaś, "charakteru". Na tym właśnie polega jej neutralność - nie jest ani dobra, ani zła. Pewnie zauważyłaś, że pomiędzy paskiem charakteru dobrego a złego widnieje kropka. Właśnie ona określa neutralność Twojej wiedźmy.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.11.2008, 14:45   #62
Córka jacka
Guest
 
Postów: n/a
Post Czrownica

Chce bardzo zmienić mojego sima szybko w czarownice.Bardzo szybko.Próbuje wszystkie sposoby ale one nie są szybkie.Musi działać w 100%.Proszę o pomoc.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2008, 14:57   #63
zelkam
 
Avatar zelkam
 
Zarejestrowany: 20.10.2007
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta
Postów: 2,069
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czrownica

No więc tak. Wpisujesz przy wyborze otoczenia kod: "boolProp testingCheatsEnabled true". Wchodzisz do domu, gdzie mieszka sim, który ma zostać zamieniony w czarownika/czarownicę. następnie przytrzymujesz klawisz Shift i dalej przytrzymując klikasz na skrzynkę pocztową. Jest tam opcja make NPC...ale są teraz dwie takie opcje. Więc wybierasz tą, gdzie są tylko 2 opcje; god witch i bad witch. Wybierasz, którą wiedźmę chcesz przywołać. God- dobra, bad-zła. Gdy już pojawi sie wiedźma, klikasz na nią z wciśniętym Shift-em i na ostatniej "stronie" opcji jest opcja "make my sim contact" wybierasz ją, wtedy twoje stosunki z wiedźmą się poprawią, robisz taki kilka razy, aż do momentu, gdy na wiedźmie pojawi sie opcja; "naucz mnie sztuki światła/ciemości.
Wtedy czarownica zamienia twojego sima w czarownika.
zelkam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2008, 16:57   #64
Córka jacka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czrownica

U mnie tego nie ma.Umiem tylko ją przemienić w zła na początku ale potem zmieniam ją na lepszą.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2008, 17:08   #65
Callineck
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czrownica

Nie wiem czy działa, bo sama niedawno znalazłam
http://nene.modthesims2.com/download.php?t=305916 - dobra czarownica
http://nene.modthesims2.com/download.php?t=305553 - zła czarownica
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2008, 20:27   #66
Nieznana
Guest
 
Postów: n/a
Post Odp: Wiedźmy!

Ja byłam raz w jakiejś kawiarence i nie było wiedźm nie było aż w końcu przyszły trzy ;-o Ale mniejsza oto ! nie mogę spotkać dobrych zawsze przychodzą złe!
PS czekałam 2 razy po kilka dni. ; (
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2008, 10:26   #67
Dancia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Nauka magii

Mam nadzieję, że to pytanie do tematu. Otóż mam problem z nakłonieniem wiedźmy do nauki magi. Znam 2 wiedźmy: są najlepszymi przyjaciółkami na zawsze, wprowadziły się do mnie. Ale nadal nie ma tej opcji poproś o nauczenie magii (dokładnie brzmi to inaczej).
Dodam, że mam wszystkie dodatki oryginalne, żadnych modyfikacji do gry. Wcześniej dobra wiedźma nauczyła magii jedną z tych sióstr, które stworzył Maxis. A mojej za nic w świecie nie chce. Ktoś może mi powiedzieć dlaczego? Czy to jakiś błąd w grze?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2008, 10:33   #68
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,152
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Wiedźmy!

Nie do końca zrozumiałam, ale skoro grasz jedną wiedźą i jedną normalną simką na jednej parceli to ta opcja jest niedostępna
Jeżeli chcesz z tej drugiej simki uczynić czarownicę, to Wiedźma musi mieć w wyposażeniu potrzebne składniki i dość umiejętności magicznych, by rzucić na tą simkę czar Magus Mutatio.
O to chodziło?
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2008, 11:18   #69
Córka jacka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czrownica

To nie działa ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2008, 22:32   #70
Dancia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wiedźmy!

Cytat:
Napisał bjork Zobacz post
Nie do końca zrozumiałam, ale skoro grasz jedną wiedźą i jedną normalną simką na jednej parceli to ta opcja jest niedostępna
Jeżeli chcesz z tej drugiej simki uczynić czarownicę, to Wiedźma musi mieć w wyposażeniu potrzebne składniki i dość umiejętności magicznych, by rzucić na tą simkę czar Magus Mutatio.
O to chodziło?
Dziękuję za odpowiedź. Nie wiedziałam, że ta funkcja jest niedostępna. Już sobie poradziłam i mam wiedźmę. Chodziło mi o to, że wcześniej w ogóle jakiekolwiek zaklęcie było zablokowane. Dzięki za odpowiedź.

Swoją drogą nie odkryłam całego magicznego świata, szkoda że nie ma możliwości pojedynkowania się jak w 1. To mogłoby być efektowne

I na koniec pytanko: czy są tu również jakieś ukryte zaklęcia, czary np. jak w 1, że można było łączyć produkty z lodówki albo ogródka i wychodziło coś magicznego?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023