Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje fotostory?
5 gwiazdek - Odlotowe 37 66.07%
4 gwiazdki - Całkiem niezłe 11 19.64%
3 gwiazdki - Przeciętne 4 7.14%
2 gwiazdki - Zgroza 1 1.79%
1 gwiazdka - Strach się bać 3 5.36%
Głosujących: 56. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.03.2006, 19:28   #71
egi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nareszcie przeczytałam je całe. Przyznam, że ani trochę nie żałuję, bo to jest świetne. Masz bardzo bujną wyobraźnię, piszesz wspaniale i podejrzewam, że jesteś wrażliwa na wszystko, co dzieje się wokół Ciebie. Fs bardzo, ale to bardzo wciągające i interesujące, mam wielką chęć na następny odcinek. Jestem ciekawa, co się wydarzy. Pomysł wspaniały, pewnie długo nad tym myślałaś, nie można za bardzo przewidzieć, co się dalej wydarzy, a jeżeli już to pewnie będzie to mało trafne ;]. Bardzo rozpieszczasz (chyba nielicznych...) czytelników, robisz dodatkowo bardzo ciekawe rzeczy, a wszelaka grafika jest śliczna. I bardzo pomysłowo zastąpiłaś "***". Od czasu do czasu (najwyżej raz na odcinek) zdarza się jakieś małe coś, ale zbytnio nie przeszkadza w czytaniu. Po przeczytaniu informacji, że piszesz już 12. odcinek stwierdziłam w duchu, że chyba jesteś uzależniona ;].

Pozdrawiam!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.03.2006, 18:31   #72
jutta
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mrau mrau ^_^
Będę musiała znowu przeczytać wszystko od początku. Ale fajnie ^_^

"na małej wyspie niedaleko Arkad Południowych" - a nie Azorów?

rok 1065 - czy to rzeczywistość alternatywna, w której Atlantyda nie została zatopiona 11 tysięcy lat temu? Czy może jest to rok 1065, ale nie Anno Domini, tylko według zupełnie innej chronologii?

"A teraz prawdziwa Dorcas spełniała jej wymagania o wiele bardziej niż ta, którą była".
W połączeniu z twoimi ostrzeżeniami to zdanie wpędza mnie w paranoję. Zaczynam podejrzewać, że Dorcas to wcale nie Dorcas, tylko jej zła siostra bliźniaczka, która udusiła ją własną pępowiną natychmiast po narodzinach :wacko:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2006, 11:07   #73
Sylvanna
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

FS-rewelacja. Bardzo przypomina mi klimatem grę Syberia. Z niecierpliwością oczekuję następnego odcinka. Najwyższa ocena ode mnie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2006, 11:24   #74
Nicto
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Właśnie skończyłam czytać... Ufff. Ujmę to tak - bardzo żałuje że dopiero teraz "dobrałam" się do tego fotostory. Napisane ładnym językiem, dobrze się czyta (no, może za wyjątkiem szóstego i kawałka piątego odcinka), treść intryguje i zmusza do myślenia. Fajne przedstawiłaś wspomnienia Dorcas.

Z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek, który (jak sądzę) przyniesie wiele odpowiedzi i jeszcze więcej pytań .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.04.2006, 19:08   #75
Maga
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Twoje FS kiedys juz zaczełam czytać ale nieskończyłam. teraz kiedy juz przeczytałam wszystkie 7 odcinków muszę powiedzieć że żałuję że przestałam czytać ;> Ostatnio dział FS zapełnił się niezbyt ambitnymi opowieściami, wszystkie o tym samym i po raz pierwszy od przeczytania Vampyre zachwycam się jakimś FS. Ogromnie podoba mi się twój styl pisania, te wspomnienia itp. Przyjemnie i lekko sie czyta, fabuła niczego sobie, błedów nie znalazłam. Jednym słowem świetnie, tak trzymaj! Czekam z niecierpliwością na następny odcinek.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.04.2006, 20:52   #76
Agata880
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie ;>

Bardzo ciekawe fotostory...ładnie oprawione, dobrze się czyta, ciekawe i wciągające daje 9/10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.06.2006, 18:02   #77
Ice-cream
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ślicze! Zadziwjająco mało błędów. Treść jest przepiękna, a i zdjęcia udane! Masz talent kobieto i chyba nie tylko ja ci to mówie!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.06.2006, 13:36   #78
Aprille
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie chciałam odświeżać temau nie dając nowego odcinka, ale skoro ktoś już to zrobił za mnie...
Nowej części nie ma już bardzo długo - wynika to po części z problemów z dodatkami z internetu oraz problemów technicznych z moim komputerem. Jak niektórzy zauważyli Voyage mam napisane kilka odcinków do przodu, także macie póki co gwarancję, że przynajmniej te odcinki się ukażą... Voyage nie porzucę, bo sprawia mi wielką satysfakcję sterowanie losami Dorcas
Odcinek ósmy postaram się zrobić przed wakacjami, żeby nie męczyło mnie poczucie winy, że zaniedbuję czytelników. Póżniej zrobię sobię przerwę na egzaminy i myślę, że potem uda mi się powrócić do regularnego pisania.


Reszta odcinków ukaże się na SimsWeb.

Pozdrawiam,
A.

Ostatnio edytowane przez Aprille : 10.06.2006 - 16:46
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2006, 09:19   #79
madzia222
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Według mnie wypadło bardzo sympatycznie. Nie potrzebnie sama krytykujesz to, co piszesz. Zdjęcia są boskie Zapraszam wszystkich do komenyowania mojego i Caro'tki FS - "Kręte ścieżki życia...- nie jakaś tam telenowela..."
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023