Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.02.2011, 12:27   #71
Savigge
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

A ja miałem 8 lat :>, choć u kuzynki grałem w 2005 roku. A u mnie było tak:

16.05.2008 Piątek Urodzinki
Raniutko, ok. 6 wstałem se jakby nigdy niby nic i stanąłem na czymś ostrym, no ja patrze a tu Simsy 2 leżą <lol>. Wstaję, instaluję <byłem chory jakby co> i się skończyło inst. Wchodzę do Miłowa, i tak sobie wyliczam do której wejść rodzinki i padło na Ćwirów, gram, gram i była noc <simowa ofk.> i tak sobie jeżdżę po parceli i były DUCHYY! Chyba Kornelia, ale nie wiedziałem co to jest i weszłem do Werony i wszedłem do Kapuletów i noc i duchyy i wtedy się skapnąłem że to duchy
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.02.2011, 13:32   #72
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Ja pamiętam jak pierwszy raz grałem w 2...
Moja siostra przyniosła pirackie Simsy od koleżanki, zainstalowaliśmy i zaczęliśmy grać. Stworzyliśmy pierwszą naszą rodzinę, była to moja mama, tata, ja, ona, kuzynka, druga kuzynka, kuzyn (wszyscy za wyjątkiem rodziców było rodzeństwem ). Chcieliśmy wybudować dom, ale crack był zdupczony i nie można było nic budować
Jak wyszło TS3, to porzuciłem Dwójkę na około 1,5 roku. Teraz znowu ją zainstalowałem, pożyczyłem sobie dwa dodatki (OŻ i CW) i jest gites majonez, w TS3 nie gram w ogóle.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.02.2011, 14:09   #73
Candle
 
Avatar Candle
 
Zarejestrowany: 19.11.2009
Skąd: <3
Płeć: Kobieta
Postów: 291
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

pamiętam jak dostałam The Sims 2 pod choinkę, później jak instalowałam zachwycałam się nie tylko pudełkiem, ale również grą podczas instalacji i ciekawostkami .
A i pamiętam jeszcze moją pierwszą rodzinkę. Była to kobieta, oraz mężczyzna. Ja uważałam ich za małżeństwo, lecz niestety przekonałam się, że są tylko lokatorami gdy kupiłam im jedno łóżko :0. No i jeszcze wpadłam w manię kupowania. Kupiłam sporo drogich i czasem nieużytecznych rzeczy zapominając o lodówce .
I jeszcze pamiętam, jak już wszystko skończyłam i chciałam, aby coś zrobili ( była pauza, której nie umiałam wyłączyć a jak się nie ruszali mało co się nie popłakałam. Wyszłam z tej rodziny i postanowiłam wejść do samouczka (mądra ja, zamiast najpierw do samouczka potem tworzyć rodzinę,to ja na odwrót )
__________________
mod edit: nieregulaminowa sygna.
Candle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.04.2011, 10:31   #74
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Ja pamiętam jak, od brata na gwiazdkę dostałam the sims 2 zwierzaki, a wcześniej miałam pożyczone od niego nocne życie i jak, zainstalowałam zwierzaki i zrobiłam sobie rodzinkę. Samotną simkę która albo zaszła z jakimś simem w ciążę albo jej adoptowałam dziecko dokładnie już, nie pamiętam. I miała 2 psy później te psy postarały się, o młode i miała więcej dokupiłam jej jeszcze jednego dorosłego psa i kota, a ten jej syn był wtedy już, dorosły mieszkali na przedmieściu w Miłowie. Długo nimi nie grałam jak, simka zbliżała się do śmierci to skasowałam rodzinkę ponieważ mi się znudziła. wiele miałam rodzinek które miło wspominam, czasem jeszcze sobie gram w the sims 2 ale, to już nie to samo. Pamiętam jak, zrobiłam simkę dorosła z nastoletnia córką i ta simka otworzyła domowe przedsiębiorstwo i sprzedawała rzeźby to też, była fajna rodzinka którą krótko grałam.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.04.2011, 11:09   #75
patryk916
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Raz(dodatek:na studiach)nie posprzątałem śmieci(ktoś wywalił) i zaplęgło się robactwo.Simka złapała chorobę a teraz w Akademii Klasycznej stoi już tylko jej nagrobek(w tym samym dniu przyszedł KOMORNIK!)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.11.2011, 17:30   #76
Marcin07
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Pierwsze uruchomienie jakieś z 7 dni temu, dziś nie mam już tej gry na kompie W ciągu tego czasu: stworzyłem czterech dorosłych współlokatorów oraz trzy psy, budowałem Miłowo wstawiając różne domy i parcele, potem wprowadziłem moją "rodzinkę" do jednego z domów w którym też zacząłem remont i kupowanie mebli itp. Gdy poznałem wszystkie mechanizmy, ruchy,reakcje i zachowania wszystko mi się znudziło, odpychało mnie też to że mimo że mi się znudziło to ciężko było odejść od tej gry - taki zabijacz czasu. Zdecydowanie zbyt długie ładowanie wszystkiego ;/ także irytowało. Granie bez celu...
Ale mimo wszytko fajnie będę wspominał pieski jakie miałem, moich simów i ładnie zmieniającą się pogodę i klimat bo pamiętam że jak byłem młodszy to zawsze chciałem pograć w tą grę, choć domyślałem się że szybko mi się znudzi.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.11.2011, 13:02   #77
Zielona Herbata
 
Avatar Zielona Herbata
 
Zarejestrowany: 02.11.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 506
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Kiedy pierwszy raz zagrałam,miałam chyba 7,8 lat <?> Strasznie lubiłam grać w dwójkę,czasem budowałam własne parcele publiczne,ale simsy miałam z internetu ściągane. To były fajne czasy...
Zielona Herbata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2011, 15:54   #78
zuzapets
 
Avatar zuzapets
 
Zarejestrowany: 11.11.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 207
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Kiedyś jak miałam chyba 10 lat to grałam z moim przyjacielem w the sims 2 i graliśmy chyba rodzinką Ćwir i w nocy powychodziły duchy ach te simowe czasy xDDDD
zuzapets jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.12.2011, 06:59   #79
Estella Sanchez
 
Avatar Estella Sanchez
 
Zarejestrowany: 07.09.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 57
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

A ja nadal gram w ts2. Pierwszy raz grałam w Simy chyba w 2007 roku, zainstalowała je na kompie mojego chłopaka i nie mogłam się odkleić wszystko było nowe, cudne, tyle możliwości ( a miałam chyba tylko podstawę i NS, nawet NŻ jeszcze nie ).

Potem kupiłam sobie własny komputer , specjalnie wybierałam taki, który spełniał wymagania do simów. I doopa. Karta graficzna się pogryzła z grą i nie miałam ścian. Tylko simy i meble. Jak można przypuszczać szybko mi się znudziło

Pamiętam za to pierwszą simkę, nie wiem jak się nazywała, ale była studentką i była prześliczna
Estella Sanchez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.12.2011, 17:34   #80
LovettBon
 
Avatar LovettBon
 
Zarejestrowany: 07.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wspominamy The Sims 2...

Miałam 10 lat To był mój pierwszy raz, gdy grałam w Simsy (pierwszej części w ogóle nie znałam). Zrobiłam rodzinkę Wróblewski i byłam wkurzona dlaczego kobieta też ma Wróblewski, a nie Wróblewska ;p Wprowadziłam ich do jakiegoś domku i nie wiedziałam co robić jak mi krzyczały że są głodne, poddałam się i włączyłam samouczek
LovettBon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023