Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.08.2012, 15:17   #11
mucha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

Kanon faktycznie opóźnia trochę akcję, ale osobiście wolę nieco opóźnić akcję (stąd czas trwania kolejki, powiedzmy ten najkrótszy, do 3 godzin, byłby w miarę okej), niż próbować się połapać, kto, kiedy, do kogo i po co. (:

Ot, taka drobna sugestia. c:

e;
Cytat:
Napisał Nightfall Zobacz post
Był. Jest już coś takiego, gdzie userzy z naszego forum bawią się w to, tylko że pod innym adresem, którego nie jestem w stanie wskazać Nie zmienia to faktu, że takie coś już istnieje i moim zdaniem tworzenie drugiego takiego miejsca jest bez sensu.
Jeśli jest "pod patronatem forum", tak to nazwijmy, to warto byłoby gdzieś wrzucić linka do takiego miejsca. Osobiście uważam, że gdyby było to tutaj, wszystko w jednym miejscu, bez konieczności rejestracji na innym forum przyciągnęłoby to więcej użytkowników.

Ostatnio edytowane przez mucha : 04.08.2012 - 15:19
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.08.2012, 15:20   #12
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

Cytat:
Napisał Nightfall Zobacz post
Był. Jest już coś takiego, gdzie userzy z naszego forum bawią się w to, tylko że pod innym adresem, którego nie jestem w stanie wskazać Nie zmienia to faktu, że takie coś już istnieje i moim zdaniem tworzenie drugiego takiego miejsca jest bez sensu.
Nightfall, chyba lepiej stworzyć takie miejsce bezpośrednio na forum i dać możliwość gry każdeej zainteresowanej osobie, niż tworzyć to pod jakimś innym adresem, którego nikt nie zna. Spójrz, ile osób mnie poparło. To chyba świadczy o tym, jak mało popularne jest tamto PBF

ie., według mojego pomysłu użytkownicy owszem, spotykaliby się, ale ciągle prowadząc własne życie z GM. Nie zmienia to jednak faktu, że Twój pomysł mi się wyjątkowo podoba. Nie pasuje mi jedynie ta kolejka :/

e: ie. dobrze gada - PBF w tym samym miejscu, co forum przyciągnąłby więcej graczy.
 
stare 04.08.2012, 15:23   #13
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

Pomysł bardzo ciekawy! Intryguje mnie to. Pierwszy raz o tym słyszę, ale chętnie bym w to zagrała.
ie. ma rację. gra jeden na jednego mogłaby być z czasem nużąca.
Gdyby PBF zaakceptowano, powstałby regulamin i wyjaśnienie poszczególnych rzeczy?

Rozumiem, ze tworzymy postać. Tak więc czy będziemy musieli wrzucić zdjęcia 'naszego' wyglądu? Albo gdy zostanie zmieniony, zaktualizować go?
__________________
Myrtek jest offline  
stare 04.08.2012, 15:25   #14
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

Cytat:
Napisał myrtek Zobacz post
Gdyby PBF zaakceptowano, powstałby regulamin i wyjaśnienie poszczególnych rzeczy?
Oczywiście, że tak!

Cytat:
Napisał myrtek Zobacz post
Rozumiem, ze tworzymy postać. Tak więc czy będziemy musieli wrzucić zdjęcia 'naszego' wyglądu? Albo gdy zostanie zmieniony, zaktualizować go?
Nie. W ogóle nie tworzymy postaci graficznie, jedynie ją opisujemy (cechy, historia, hobby, umiejętności, biografia, zawód itd.), a więc nic nie trzeba aktualizować. Oczywiście można napisać, jak postać wygląda, np. "ma ciemną, długą brodę" lub "jest osobą otyłą" itp.
 
stare 04.08.2012, 15:28   #15
neville
 
Avatar neville
 
Zarejestrowany: 12.03.2011
Skąd: łóżko
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

jest takie coś, ale to nie jest PBF, tylko RPG, które niedawno zostało zamknięte :/
ale zawsze można zrobić nowe

rpg są ciekawsze od pbf'ów
neville jest offline  
stare 04.08.2012, 15:29   #16
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

Bluszczu, a czym ono się różni? Wybacz, wiem, że głupie pytanie, ale miałem styczność jedynie z PBF
 
stare 04.08.2012, 15:29   #17
mucha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

Cytat:
Napisał Pink Panther Zobacz post
Nie. W ogóle nie tworzymy postaci graficznie, jedynie ją opisujemy (cechy, historia, hobby, umiejętności, biografia, zawód itd.), a więc nic nie trzeba aktualizować. Oczywiście można napisać, jak postać wygląda, np. "ma ciemną, długą brodę" lub "jest osobą otyłą" itp.
A może to byłoby właśnie urozmaicenie? "Zdjęcie profilowe" do Karty Postaci byłoby zdjęciem Sima stworzonego przez nas, specjalnie na potrzeby gry? (:
 
stare 04.08.2012, 15:30   #18
alpherainn
 
Zarejestrowany: 16.07.2012
Skąd: gdzie diabeł mówi dobranoc
Płeć: Mężczyzna
Postów: 161
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

Cytat:
Napisał Bluszczyk Zobacz post

rpg są ciekawsze od pbf'ów
Buahaha

Mi się pomysł bardzo podoba, fajnie jest zrobić coś takiego.
__________________
Det brinner i bröstet, varje gång, varje gång du ser på mig.
Det brister i rösten varje gång, varje gång jag säger ditt namn.
alpherainn jest offline  
stare 04.08.2012, 15:31   #19
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

@ie. W sumie masz rację, można tak to urozmaicić. Ale to już są rzeczy, które można ustalić nawet dzień przed rozpoczęciem 1 edycji gry. Teraz najważniejsze jest przyjęcie propozycji przez Administrację i rozpoczęcie prac. No i wybranie SGM i GM'ów
 
stare 04.08.2012, 15:34   #20
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: PBF na TheSims.pl

Cytat:
Napisał Bluszczyk Zobacz post
jest takie coś, ale to nie jest PBF, tylko RPG, które niedawno zostało zamknięte :/
ale zawsze można zrobić nowe
Skoro zostało zamknięte (to się bodajże nazywało Ellicott City? Jakoś tak chyba), to w sumie czemu nie ;d
 
 

Tagi
gra przez forum, online, pbf, play by forum, the sims online


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023