Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.09.2004, 20:08   #1
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Dziwne zdarzenia :D

Piszemy o dziwnych wydarzeniach w ts2 jak i ts2 ns

Ostatnio edytowane przez Angeo : 27.03.2005 - 20:04
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.09.2004, 21:58   #2
lacoste
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mialam jedno hamskie Moja simka byla w ciazy i miala taki humor ze szok.....gloduwa iiiiiiiii takie tam...miala zero enegii i sie polozyla na podlodze bo jak poszla do lozka to od razu sie budzila bo ona "nie ma rozrywki"wielkie mi rzeczy...ok i obudzilam ja no i w pewnym momencie w pragnieniach sima bylo wygrac ze smiercia i jakies takie typu bzdury a ja sie patrze a mojej simki nie ma na panelu rodziny;No tak umarla......probowalam ja odswierzyc kodem moveobjects on ale jak ja skasowalam to jej nie bylo w panelu rodziny......
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.09.2004, 18:02   #3
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Sad Ja też miałam coś podobnego

moja simka też była w ciąży i jak to bywa była strasznie głodna pojechałam do centrum z jej mężem bo chcieli jechać więc zabrałam ich do centrum. Głód jej spadał cały czas energia też więc szybko zabrałam ich do domu. Puźniej mi zasneli na ulicy koło domu. I w końcu głód jej spadł i miała czerowny cały pasek. Nagle pokazały się pragnienia wygrania ze śmiercią prędko dałam jej puszke z żarciem bo akurat stała w kuchni i udało się śmierć pozwoliła jej na dalsze życie i dziecko się urodziło. Tak trudno jest dpać o życię simów...

Teraz gralam i skasowalam auto sprzątaczki i ogrodniczki (kodem Moveobjects on) i one u mnie teraz mieszkają sprzątaczka to od teraz kochanka mojego sima

Ostatnio edytowane przez 35C4R00N : 24.01.2005 - 22:58
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2004, 13:24   #4
Irma_Lair
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Ja miałam coś dziwnego.2 dni temu w rodzinie nire pamiętam nazwiska,straciłam prace.no i zanim przyszedł doktorek zapisałam grę,i wyszłam z niej.Następnego dnia zrobiłam bardzo bogatą rodzinę, i przeszła ta Małgorzata(straciła ona prace) i nagle usiadła i się zrobiła muzyka jak wtedy,kiedy przychodz doktorek.Najpierw myślałam,że to któryś z domowników,ale wszystko było cool.Doktorek uleczył tą banbkę i se poszła :/
Niezłe ,nie?Nie zmyślam!!! >
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2004, 13:47   #5
kylie_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hmmmm... co sie u mnie dziwneg stało......?? No np. w jednej rodzince raz dałam postaraj sie o dziecko i babka od razu była w ciąży......w innej juz z 10 raz "starali sie o dziecko" i nic!!! bezpłodnosc to chyba nie jest.......?? :\ no nie??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2004, 15:41   #6
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Blush Czy moge to odwrócić?

A więc kolejne z moich pytań
Moja simka całowała się z jakimś faciem (mając męża) akurat wrócił z pracy i w biegł do pokoju zerwał z moją simka i się wyprowadził, od tak... Nie zapisałam gry ale i tak to nie pomogło. Dalej jest w kontaktach mojej simki ale nie ma go w spisie telefonu ani na czacie komputerowym. Czy znajdę go odwiedzając parcele publiczną?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2004, 16:23   #7
vivien
Administrator emerytka
 
Avatar vivien
 
Zarejestrowany: 16.06.2003
Płeć: Kobieta
Postów: 2,279
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał kolczasta
Jak moja simka byla w ciazy to nic sie nie dzialo. Miala dobra energie, i glod i wszytsko
mojej natychmiast nastrój spadł to o nią zadbałam i teraz jest szczęsliwą matką i ma noworodka ;d (po ilu dniach noworodek się staje bobasem? )

Ostatnio edytowane przez vivien : 01.10.2004 - 16:31
vivien jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2004, 17:06   #8
Sahem
 
Avatar Sahem
 
Zarejestrowany: 29.10.2003
Skąd: Somewhere On The Ocean
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 229
Reputacja: 10
Domyślnie

Noworodek dorasta po 2 dniach. A małe dziecko 4 dni, dziecko 8, nastolatek ok.15, dorosły 28, a stary to zależy....
A teraz moja historia: Grałem taką rodzinką dwóch starych simów. I gdzieś tam już mieli do połowy długość życia i jak spełniłem aspiracje tej starej to jakby odmłodnieli o pare dni... Nie wiem jak ale wskaźnik zycia zmniejszył się...
__________________

by Puvix'L - za co wielkie dzięki

Icon made by cleopancake, THANKS xD
Sahem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2004, 17:11   #9
XenoN
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a czy przypadkiem nie piłeś eliksiru młodości?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2004, 18:59   #10
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niekoniecznie pil. Starzy ludzie moga zyc bardzo dlugo lub bardzo krotko. Wszystko zalezy od poziomu ich aspiracji. Ale tak maja tylko staruszkowie... Dorosli musza pic eliksir :-)))
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023