Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.03.2005, 11:38   #11
karolina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

może to jest bardzo głupie pytanie, ale jestem ciekawa:Jesli mam rodzinę i jeden sim chce isc na studia to kieruje nim, a co z pozostałymi osobami? Czy on od razu jest bez rodziny?
ps.nie mam jeszcze TSNS
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.03.2005, 16:45   #12
Karro
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To teraz może ja...
Zaopatrzyłam się dzisiaj w TheSims:Uniwersytet i mam zasadniczo ważne pytanie...
W mojej okolicy, którą stworzyłam zanim kupiłam dodatek, wybrałam sobie Akademię Klasyczną. Wprowadziłam trzech moich simów do jednego z akademików i uradowana zaczęłam grać. Zapisałam ich na odpowiednie wydziały studiów, i tak dalej, a tu jakąś godzinę przed wykładem umiera mi simka. Nie zdążyłam jej niestety uratować. Potem, sim numer dwa umiera godzinę przed swoim wykładem i simka trzy także... Zdziwiona jestem, bo tak nie powinno raczej być. Czy to wina dodatków, które ściągnęłam sobie do gry-bazy? Czy może coś innego...?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.03.2005, 16:51   #13
Mesmerize
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Karro
To teraz może ja...
Zaopatrzyłam się dzisiaj w TheSims:Uniwersytet i mam zasadniczo ważne pytanie...
W mojej okolicy, którą stworzyłam zanim kupiłam dodatek, wybrałam sobie Akademię Klasyczną. Wprowadziłam trzech moich simów do jednego z akademików i uradowana zaczęłam grać. Zapisałam ich na odpowiednie wydziały studiów, i tak dalej, a tu jakąś godzinę przed wykładem umiera mi simka. Nie zdążyłam jej niestety uratować. Potem, sim numer dwa umiera godzinę przed swoim wykładem i simka trzy także... Zdziwiona jestem, bo tak nie powinno raczej być. Czy to wina dodatków, które ściągnęłam sobie do gry-bazy? Czy może coś innego...?
wlasnie bardzo prawdopodobne ze to dodatki.. zerknij tu http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=15426 i tu http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=15388
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2005, 10:08   #14
MoNiSiA71
Guest
 
Postów: n/a
Post

Moje pytanie : Czy można założyć własne bractwo ?? jak to trzeba zrobic :>
pomocy;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2005, 10:17   #15
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bractwa tez nie umiem założyć ale mam inne pyanie . Jak mam uchronić wszystko co osiągnołewm w TS2Ns przed formatem dysku ?? wiem co trzeba zrobić przy TS2 ale nie wiem czy teraz to samo prosze o szybką odpowiedź
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2005, 17:02   #16
Kokolino123
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a ktoś by mi powiedział coś o celach życiowych
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2005, 18:44   #17
foxglove
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał no_name
Mam pytanie, czy może wiecie mniejwięcej jakie przedmioty i inne rzeczy do the sims 2 na studiach nie działają i przez nie źle chodzi gra? znacie jakieś mniejwięcej? będę wdzięczna, pozdrawiam
Tutaj masz listę http://forums.modthesims2.com/showthread.php?t=47692
Ale nawet po zastosowaniu się do zaleceń musiałam pozbyć się całego folderu downloads żeby wszystko działało, trzeba dodawać obiekt po obiekcie i sprawdzać czy działa :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2005, 19:28   #18
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Większość błędów w grze powodują dodatki (folder Download)! Przed zadaniem pytania najpierw go wykasujcie (ewentualnie przenieście na chwilę w inne miejsce) i zobaczcie, czy nie pomogło! Jeśli nie, wtedy pomyślimy Pojawiało się pytanie, "kiedy się usunie Download i wszystko zacznie działać, to jesli się go wgra z powrotem czy nadal będzie dobrze?" Oczywiście, że NIE. Przecież to powrót do stanu poprzedniego! Tu http://forum.thesims.pl/showthread.p...8&page=1&pp=10 jest lista stron z dodatkami działającymi w TS2 Ns. Radzę sobie powymieniać. Uprzedzając narzekania "stracę wszystkie dodatki :1smutny: " Na co Ci masa dodatków, skoro nie możesz normalnie grać?? Nie lepiej nie mieć nic (na początek, później i tak się uzbiera ) ale za to grać bez problemów?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2005, 08:07   #19
Kapa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ale czy o tego bractwa mozna przylaczyc kogos sterowanego przez komputer?????
Plx odpowiedzcie!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.03.2005, 08:11   #20
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kapa
Ale czy o tego bractwa mozna przylaczyc kogos sterowanego przez komputer?????
Plx odpowiedzcie!!!
Chyba nie, bo żeby się przyłączyć do bractwa trzeba sie zaprzyjaźnić z chyba 3 jego członkami, więc....
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Wielkie pytanie SimOla The Sims 1: Rozszerzenia 20 22.12.2003 13:28


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023