Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.04.2006, 14:37   #11
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja zamówiłam łopiekunkę tylko jeden jedyny raz (akurat w domu Niny), juz bardzo dawno. Efekt był taki, że kobita nic nie robiła, tylko w kółko karmiła dziecko i usyfiła dom niezużytymi do końca butelkami :/
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.04.2006, 15:34   #12
akaj
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kira
A mi opiekunka dziecko uśmierciła, było głodne, śmierdziało a ona (ta stara baba) oglądała sobie w najlepsze telewizje a moje dziecko sobie zdychało no co za opiekunka....
Moja simka byla biedna bo nie gralam nia kodami ta simka pojechala do pracy i niania przyszla, i powyjmowala wszystki butelki z lodowki a moje dzieckobylo w innym pokoju i jak moja simka przyszla to jej dziecko spalo sobie na zewnotrz w nocy na trawie niania wyjmowala butelki, a dziecku chcialo sie spac i jesc i mi je opieka spoleczna zabrala .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.04.2006, 18:37   #13
Plotkara12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja chciałabym, żeby te opiekunki były normalne, a nie jakieś upośledzone. Niech coś z tym zrobią.

Ja nie dawno zadzwoniłam po opiekunkę, a ta zamiast zajmować się dzieckiem bez przerwy oglądała telewizję, grała w jakieś gry, czytała książki i w ogóle. A jak przyszło co do czego to tylko je karmiła, a potem stawiała na podłodze i szła dalej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2006, 19:38   #14
Sylvanna
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ▫Molly▫
Też za nimi nie przepadam! Dzieciak płacze a one mają spóźniony zapłon, ja sie denerwuje, posyłam simke i robi się zator . Często kladzie mi niemowlaka na podłodze i nic! Denerwuje mnie to!
Cytat:
Napisał Plotkara12
Ja chciałabym, żeby te opiekunki były normalne, a nie jakieś upośledzone. Niech coś z tym zrobią.

Ja nie dawno zadzwoniłam po opiekunkę, a ta zamiast zajmować się dzieckiem bez przerwy oglądała telewizję, grała w jakieś gry, czytała książki i w ogóle. A jak przyszło co do czego to tylko je karmiła, a potem stawiała na podłodze i szła dalej
Opiekunki kładą dzieci na podłodze jak się ma mebelki dla dzieci z netu ściągnięte.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.04.2006, 21:17   #15
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał SYLVANA
Opiekunki kładą dzieci na podłodze jak się ma mebelki dla dzieci z netu ściągnięte.
Niekoniecznie. Czasami wystarczy ze mebelki sa na pietrze a czasem klada tak bo tak im wygodnie. Tak samo jak i inne simy. Jakos sie nie przejmuja tym ze niemowlaki leza na podlodze.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.04.2006, 18:51   #16
chili
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Rubi słuchaj wiem że te opiekunki wanięte ale oże spróbuj przeprowdzić simów? albo zatrudnić inną opieunkę, w sumie to wątpie żeby to pomogło :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.04.2006, 14:43   #17
Lady Shadow
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

Ja zawsze ją zatrudniam na cały czas i nie ma problemu, chociaż, zawsze jak już mam małe dziecko to je uczę chodzić i mówić i wspaniałym kodem boolProp testingCheatsEnabled true przyśpieszam mu wzrost (Już wiem, czemu mleka w domu wogle nie było!)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.04.2006, 18:43   #18
Sylvanna
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lea
Niekoniecznie. Czasami wystarczy ze mebelki sa na pietrze a czasem klada tak bo tak im wygodnie. Tak samo jak i inne simy. Jakos sie nie przejmuja tym ze niemowlaki leza na podlodze.
U mnie zawsze tak jest. Jak mam maxisowe, to nawet jak są na 3 piętrze idą dzieci zanieść do łóżeczka, a jak z netu to traktują tak jakby w ogóle nie było mebli dziecięcych.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.04.2006, 19:33   #19
T42
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A moje opiekunki raczej nie robią problemów. Owszem - czasem zająć się dzieciakiem nie chcą, tylko wolą pooglądać telewizję, ale zaraz wracają do porządku. Nigdy mi się nie zdarzyło, by opiekunka zostawiła dziecko z czerwonym paskiem potrzeb.
Za to zostawiają syf z butelkami i często "nie do końca wyniesionymi" śmiećmi, ale tym już zajmuje się sprzątaczka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.04.2006, 11:46   #20
riannon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Oryginalnie dodany przez Kira
A mi opiekunka dziecko uśmierciła, było głodne, śmierdziało a ona (ta stara baba) oglądała sobie w najlepsze telewizje a moje dziecko sobie zdychało no co za opiekunka
Jak mozna uśmiercić dziecko?? Kiedys włożyłam dziecko do zamkniętego pomieszczenia i leżało tam ok. tygodnia i nie umarło..Nie da sie zabic dziecka...
Co do opiekunek to dzwonie po nie tylko wtedy, gdy są niezbędne. Gdy jakis rodzić chodzi do pracy i nie ma kto zostać z dzieckiem. Chociaż teraz już raczej przestałam wykorzystywać do tego opiekunki. Robie moim simom ragę złotą rangę robotyka i Sługus sie opiekuje dziećmi xD Opiekunki są dosyć zawodne. Zamiast opiekowac sie dziecmi to pozera wszystko z lodowki albo oglada telewizje.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023