Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.11.2009, 15:42   #221
sephora
 
Avatar sephora
 
Zarejestrowany: 26.05.2003
Skąd: warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,175
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Wakacyjne przygody - pierwszym dodatkiem do gry?

To nawet spoko jak dla mnie, ze gdy jest czas na powrot to od razu wskakuje ekran ladowania, pamietam ile mialam czasem problemow, zeby wrocic z wakacji do domu..
sephora jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.11.2009, 15:24   #222
Wikki
 
Avatar Wikki
 
Zarejestrowany: 16.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 277
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Wakacyjne przygody - pierwszym dodatkiem do gry?

Znalazłam kod, który umożliwi budowę na zablokowanych parcelach, np. piramidach w Egipcie.
Wpisujemy testingcheatsenabled true, a następnie EnableLotLocking true/false
i możemy budować na parcelach, które były zablokowane Może się komuś przyda
Wikki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.11.2009, 18:25   #223
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Wakacyjne przygody - pierwszym dodatkiem do gry?

Dzisiaj mam wreszcie czas przyjrzeć się grze, na początek stworzyłam nową rodzinę (małżeństwo + córka, on poszukiwacz przygód i fotograf, do tego odważny i takie tam, żeby jak najwięcej zwiedził) i wysłałam ich do Egiptu, fajny jest Jak na razie Simka była w Sfinksie i doszła dość daleko, ale kawałek za mumiami nie miała klucza, zresztą padła ze zmęczenia i bała się mumii Postanowiłam jednak wyjść z tej rodziny i stworzyć sobie odpowiednik tego odważnego ojca, ale jako samotnego Sima. Trzy osoby to dla mnie na początek za dużo, gdy Simka badała te podziemia, reszta rodziny plątała się przy namiotach, a ja chcę jak najbardziej skupić się na przygodach, na relaksacyjne podróże przyjdzie czas potem
W każdym razie Egipt mi się podoba, co do Francji nie mam zdania, bo myślałam że będzie inna (spodziewałam się miasta, a tu francuska prowincja, chyba ta wieża Eiffela mnie zmyliła), ale nie znaczy, że gorsza, po prostu muszę ją lepiej zbadać i wtedy ocenię. A Chiny wyglądają super, do nich w ogóle podchodziłam bez zapału, a okazały się bardzo ładne, jeśli będą chociaż w połowie tak ciekawe jak ładne, to będę je uwielbiała

Ciekawy ten dodatek, myślałam, że to będzie coś jak Podróże i jedynkowe Wakacje, czyli Sim siedzi i pachnie, a tu zadania, zagadki, nieźle.
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.11.2009, 12:08   #224
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3: Wakacyjne przygody - pierwszym dodatkiem do gry?

Zrobiłam na początek simkę podróżniczkę z nowymi cechami chrakteru i nowym celem życiowym związanym z fotografią.
Bardzo fajna jest opcja fotografowania i mnogość tematów do kolekcji i można nareszcie przełączać utwory na wierzy stereo.
Ubrania są niezłe, najbardziej spasowały mi te francuskie.

Ponadto tempo czasowe działa jak należy ale... tylko w loakacjach wakacyjnych, po powrocie do domu znów masakryczne spowolnienie. Też tak macie?

Ostatnio edytowane przez Chloé : 23.11.2009 - 21:27
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2009, 20:08   #225
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Wakacyjne przygody - pierwszym dodatkiem do gry?

Bindi, u mnie czas działa dobrze, więc chyba masz jakiś bug. A co do dodatku to bardzo fajny, twórcy mieli świetny pomysł na to, żeby nie przypominał kolejnego dodatku o wakacjach. A raczej o przygodach, bo WP nastawiony jest bardziej na przeżywanie przygód niż na wakacyjne wypoczywanie - zamiast hoteli mamy bazy wypadowe i zamiast skupiać się na zwiedzaniu i prawdziwym wypoczywaniu skupiamy się na wykonywaniu zadań, badaniu świątyń i grobów, szkoleniu nowych umiejętności czy archeologii . Co prawda żałuję, że nie ma hoteli, poza tym to czego mi w nowym dodatku brakuje to pór roku i jeszcze jakiś dwóch miejscowości - tropikalnej wyspy w stylu Twikii i górskiej miejscowości pełnej górali i drewnianych chatek w stylu Bawarii (wyobrażacie sobie jodłujących simów w zielonych gatkach na szelki i czapeczkach z piórkiem ) Ale ogólnie dodatek jest świetny, każdy kraj ma swój charakter, imiona, style architektoniczny, przyrodę, a nawet ubiory, jest ogromna ilość artefaktów, pamiątek i przedmiotów z podróży. Ogólnie to najlepszy dodatek typu "wakacje" według mnie.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2009, 08:25   #226
rocktechnika
 
Avatar rocktechnika
 
Zarejestrowany: 01.12.2008
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Wakacyjne przygody - pierwszym dodatkiem do gry?

Cytat:
Napisał Mamełe Zobacz post
Pasują, pasują, tylko sa uszkodzone. Musiały coś źle sie ściągnąć. Potraktuj je tym: http://www.moreawesomethanyou.com/sm...c,15129.0.html Po rozpakowaniu programu, po prostu łapiesz myszką niedziałający plik i upuszczasz na ikonke tego programu.
Chciałam tylko powiedzieć, że ten program działa i bardzo dziękuję
__________________
Nauka latania w trakcie spadania...
rocktechnika jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023