Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.03.2012, 13:03   #21
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
A ja robię tak... Kasuję działkę 40 x milion, i na jej miejsce wstawiam dwie 20x30...
Też próbowałam "Nie można umieścić działki na drodze"
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.03.2012, 13:11   #22
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Rozbawiła mnie nazwa szpitala - im. Świętej Krowy
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2012, 13:30   #23
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Cytat:
Napisał Björk Zobacz post
Też próbowałam "Nie można umieścić działki na drodze"
To typowy błąd gry, spowodowany tym, że działki w miastach nakładane są edytorem światów (lub czymś takim), a nie grą, dlatego do gry nie do końca dociera to, że tej działki już nie ma... Można to obejść

Zapisuje się mimo wszystko grę, przed kasowaniem "rdzennych" parceli... Potem na pustym terenie układasz tyle ozdóbek ile wejdzie, jakieś kamienie, rośliny itd... Jak skończysz z tym, to bierzesz najmniejsze puste działki i układasz je tam, gdzie się da, jedna obok drugiej, aż stopniowo odblokujesz cały teren. Wtedy możesz już ułożyć jaką działkę zechcesz... Ja tak usunęłam parcelę ze szkołą w SV, gdy kupiłam Miejskie Życie, i trochę czasu mi zajęło ułożenie na tym terenie nowych działek, ale w końcu jakoś się udało... Miniaturyzacja rządzi !
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2012, 16:52   #24
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

moje wrażenia z gry są takie,ze muszę powgrywac na nowo dodatki z neta...czyli zrobić selekcje tyle,ze mam ich ponad 30gb. i nigdy mi się nie chciało tego robić,a teraz jestem zmuszona jeżeli chce grac...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2012, 17:15   #25
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

ja tez dostalam wkoncu dodatek i musze robic reinstalke ponownie,ale.....za to jak simsy chodza na nowym kompie QQ ze zdjec juz wiem, ze bede grala w nowym miescie podobaja mi sie ulice i domki !
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2012, 17:49   #26
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

ja jednak też mam już dodatek, dzięki mojej kochanej mamie. nie grałam jeszcze, ale zobaczyłam nowe miasto i powiem tak: mnie się podoba, oczekiwałam czegoś lepszego, ale nie jest źle. na razie muszę zrobić reinstalkę i usunąć zbędne dodatki, więc zapewne pogram później...
__________________
Rosemarie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2012, 17:52   #27
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Awwww. :>
Już za mną instalowanie dodatków. xd
Wszystkie CC odinstalowane, gra się zainstalowała, tylko teraz mi się aktualizuje na 1.32
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2012, 18:01   #28
Clever369
 
Zarejestrowany: 03.09.2011
Płeć: Mężczyzna
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Ech... po mieście oczekiwałem czegoś lepszego. No ale...

Co do samego dodatku, to jeśli dokładnie tak zrobiłoby go Maxis, to bym powiedział "oczekiwałem czegoś lepszego", ale tu mamy przykład grupy, która więcej zrobić nie potrafi, ani mnie czymś zaskoczyć. Fajnie kariera piosenkarska - na razie grałem tylko nią, dużo zarabia się na koncertach. No i najgorsze - błędy. Gram 2 dni a już mogę powiedzieć że jest to dodatek, który posiada najwięcej błędów w rozgrywce. Nie będę wymienił, bo po prostu jest ich zbyt wiele. Głównie to koncerty, a raczej ich brak mimo zapisania się.
Dodatek jest ciekawy, jednak powinien się już znaleźć w Karierze bądź w Po Zmroku.
Oceniam na 4/10 jako jeden z gorszych dodatków.

EDIT: Sprawdziłem karierę magika i akrobaty na ostatnim poziomie z Lokalu Wielkich Występów, magik nie szczególnie mnie zaskoczył, jednak akrobata sprawił na mnie duże wrażenie. Rozbawił mnie mim.

Ostatnio edytowane przez Clever369 : 10.03.2012 - 20:49
Clever369 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2012, 19:22   #29
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Cytat:
Napisał Clever369 Zobacz post
Dodatek jest ciekawy, jednak powinien się już znaleźć w Karierze bądź w Po Zmroku.
Oceniam na 4/10 jako jeden z gorszych dodatków.
Zgadzam się, że jest to jeden z gorszych dodatków, bo bardzo niewiele wnosi do gry. I zgadzam się, że powinno znaleźć się to w jednym z poprzednich dodatków. Ilość nowości w tym dodatku nie jest adekwatna do ceny. A biorąc pod uwagę ilość obiektów, ubrań i fryzur, to wydaje mi się, że odpowiada to mini packom jakie wydawane były do The Sims 2.
Do tego dodatku byłam zniechęcona już od pierwszych zapowiedzi. Śmieszne mi się wydawało, że robią dodatek, który zaczyna się i kończy na trzech nowych karierach i śmieszne mi się to wydaje nadal. Ponad to, jakoś nie mogę oprzeć się wrażeniu, że te kariery szybko się znudzą. Ale cóż ...
Dodatek ma też swoje zalety i choć grałam krótko, udało mi się kilka z nich odkryć.
Jak już pisałam, podoba mi się miasto. Zauważyłam też, że na parcelach publicznych pojawia się więcej simów (muszę to jeszcze sprawdzić w innych miastach). Meble i inne obiekty są ładne. Zauroczyły mnie budynki mieszkalne. Domki są urocze: eleganckie a zarazem takie ... swojskie.
Grałam dziś chwilę i moja simka wybrała się na festiwal do parku. Jest tam scena i właściciel obiektu wchodzi na nią i zapowiada występujących. Przed sceną zebrało się sporo simów, jednym występ się podobał, innym nie (mojej simce akurat się nie podobał).
Odkryłam też, że w karierze piosenkarza irytujące są te śpiewane telegramy. Moja simka co chwilę dostaje zlecenie na śpiewany telegram, bo na przykład ktoś akurat skończył ćwiczenia na siłowni i trzeba mu pogratulować. Przyznaję, że bawiło mnie to, ale tylko na początku.

Ja nie oglądałam i nie czytałam zapowiedzi dodatku, wiedziałam jedynie o trzech karierach i paru obiektach, co przyjęłam zdecydowanie na "nie" i niczego więcej się po nim nie spodziewałam. Może dlatego łatwiej jest mi odnaleźć jego pozytywne strony. Jednak odkąd znam się z serią The Sims nigdy nie zastanawiałam się, tak jak teraz, czy nabyć dodatek czy nie. Dzisiaj nie jakość, a ilość się liczy i chyba nic na to nie poradzimy.
No nic to ... i tak uwielbiam tą grę
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22

Ostatnio edytowane przez Irbis : 10.03.2012 - 19:24
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2012, 19:42   #30
Juhas
 
Avatar Juhas
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Warszawa
Wiek: 12
Płeć: Mężczyzna
Postów: 451
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zostań gwiazdą - wrażenia z gry

Ja jestem wkurzony Dwie godziny renowacji budynku na nic Wywaliło mnie z gry i mimo zapisu sejwa nie ma
I trzeba wszystko robić od nowa.... Zanim to się stało pograłem trochę najbardziej interesującą mnie karierą magika. Simek fajnie się bawił wkładając mieczyki w pudło tajemnic z simem w środku Dom zrobiłem ładny, ale nim nie pogram bo program jest złośliwy i usunął mi go. Miasto może być Podoba mi się golf Święta krowa (szpital) jest rozbrajająca Wiedzieliście że na koncertach można rzucać krowo-kwiatem? Teraz myślę coby zrobić, czy od nowa robić taki sam domek, czy sobie odpuścić
__________________
@mod ponownie nieregulaminowa sygnatura
Juhas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023