Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 3: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.05.2011, 19:41   #511
Ceasaries
 
Avatar Ceasaries
 
Zarejestrowany: 23.08.2010
Skąd: 비아우이스토크
Płeć: Kobieta
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Nightfall - coś tam się połapałam, aż tak źle nie jest...

Daję ciąg dalszy losów mojej rodzinki... (Rathev)
A więc...:
Po tygodniowych rozmyślaniach Trevor i Donau wynajęli miejsce, zaprosili gości i zaczęli szykować się do ceremonii, innym słowem zachciało im się brać ślub...
Na początku zjedli śniadanie przygotowane przez Donau:


Później robili masę innych rzeczy, których zdjęć nie posiadam..., więc przejdę do szczegółów.!
Na przyjęcie, które urządzili nad jeziorem w malej altance, (pierwsze osoby z klanu, trzeba urządzić huczne wesele) przyszło sporo osób. Donau była wystraszona i bala się że coś źle powie,, ale Trevor podtrzymywał ją na duchu i gdy przyszła upragniona chwila, wyszła i...:

... zaczął się ślub.
Było wymienienie obrączek i namiętny pocałunek:



Po przyjęciu była krótka i miła dla pary młodej noc poślubna...:



Donau była szczęśliwa, ponieważ w końcu nie zakończyło się tylko na pocałunkach:


Tak jak mówiłam noc poślubna była dosyć szybka i krótka, ponieważ na następny dzień Trevor musiał iść do pracy... - wredny szef, nie da wolnego dnia po weselu... Pan młody w garniturze:


Kiedy Donau obrobiła swój mini-ogródek postanowiła oglądać telewizję, a że od kilku godzin miała mdłości, zaczęła się delikatnie głodzić. Po paru godzinach oglądania kanału "Masz ogród?", zadzwoniła do koleżanki i zaprosiła ją do klubu "Czerwone spotkanie".:


W kubie głównie tańczyły:



I w pewnej chwili, Donau popędziła do toalety...:

(Sorki za osobę obok, inaczej nie dało się zrobić zdjęcia!)

Po wizycie w WC, postawiła wrócić do domu. W czasie powrotu, rozmyślała, co jej jest.. Wykluczyła wymioty z powodu jedzenie - bo nic nie jadła od paru godzin, również z powodu choroby - bo żadnej epidemii grypy nie ma. Wpadł jej ostatni pomysł, gdy wysiadała: Jest w ciąży, pobiegła szybko do swojej toalety, po test ciążowy, wynik był pozytywne. Donau w ciąży:


Chwilka spokoju i ponowna wycieczka do toalety:

(sorki za ściany.. bardzo mała toaleta)

Gdy tylko Trevor wrócił do domu, Donau postanowiła mu powiedzieć dobrą nowinę:


Przyjął to dosyć pozytywnie:



Później zadomowił się na komputerze i zaczął szukać większego i dosyć taniego domu... znalazł idealny... przynajmniej zdaniem Donau:


Aktualnie to wszystko.. C.D.N.
Ceasaries jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.05.2011, 10:14   #512
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Jako, ze moje rodzinki wcielo T.T...stworzylam nowa rodzine z nowa historia.

Do miasta Sunset przybywa mloda dziewczyna, swiezo po studiach - Maria Kopec. Nie ma zbyt wiele pieniedzy dlatego za namowa swojej prababki wynajmuje razem z innym wspollokatorem - Andrzejem Niven - sredniej wielkosci domek.


Wspolna kapeil w jaccuzi Marii i Andrzeja.


Andrzej chcac dostac sie do wojska juz teraz trenuje przed wzieciem udzialu w egzaminie sprawnosciowym.



Pierwszy ugotowany przez Marie posilek - gofry


A takze pierwszy wspolny posilek wspollokatorow.


Maria musi sie niec na bacznosci ;D Kiedy Andrzej chcial posprzatac dom z brudnych ubrac wlazl przez przypadek do lazienki, gdzie kapala sie Maria - ale byla zla ^^"


Andrzej karmi swoje rybki, ktore wylowil z dziecinstwa.


Wspolna bitwa na poduszki - Andrzej zawsze przegrywa z Maria.


Wypad do parku - Maria kupuje od dziewczynki ciasteczko czekoladowe. <dobre bylo>


Swietna zabawa na slizgawce - cali mokrzy, ale radosni ^^


Kiedy Andrzej myje zeby lekko usypiajac z rana...


Maria robi te nieszczesne pranie


Andrzej nie chcac nakladac na Marii zbyt wiele obowiazkow, pomaga jej w codziennych czynnosciach <przed jej przyjazdem wyczyscil dom na blysk, bo mial chlew xD>


Wieczorem udali sie do pobliskiego klubu, chcac sie troche rozerwac - puszczanie baniek


A tutaj potancowka


Maria nie mogla sobie odmowic drinka, jak na studentke przystalo xD


Po jakims czasie Andrzej wreczyl Marii kwiaty dziekujac jej za zajmowanie sie domem ....majac tez pretekst by sie z nia umowic na randke


W parku spedzaja wspolnie czas, podczas randki, hustajac sie na hustawkach...


..nawet tam Andrzej wreczyl jej kwiaty, ktore baaardzo lubila...


...pozniej zas wybrali sie na kolacje do pobliskiej restauracji.


Na koniec pojechali obydwoje do domu.


Andrzej w sekrecie zrobil sobie tatuaz w ksztalcie serca...ciekawe co to oznacza

Ostatnio edytowane przez eyvee : 31.05.2011 - 10:29
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.05.2011, 17:16   #513
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,082
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Tak oglądam i oglądam te wasze rodziny, zachwycam się każdą z nich, więc teraz kiedy mam w posiadaniu Pokolenia też opublikują życie swojej nowej rodziny, mam nadzieje, że mimo tego, że moje simy nie są takie ładne jak wasze to jednak i moją historię będziecie śledzić

Przedstawiam wam Olivię i Jack'a Smith.
Jack pochodzi z "lekarskiej" rodziny, sam też poszedł w te ślady, z takim nazwiskiem nie ciężko mu wspinać się po szczeblach kariery medycznej. Niestety, jego rodzice byli przeciwni małżeństwu z Olivią, która wychowała się w domu dziecka na buntowniczą nastolatkę. Jednak kiedy dorosła uspokoiła się i szaleńczo zakochana w Jack'u, wyszła za niego za mąż. Zamieszkali w przytulnym domku na obrzeżach miasta.

Mąż lubi zaskakiwać swoją ukochaną kwiatami


Olivia jest bezrobotna, bez wykształcenia, ale nie przeszkadza to jej mężowi. Zajmuje się domem i rozwija swoją pasję - sport. Kiedy tylko ma chwilę ćwiczy, biega, chodzi na siłownię.


Jack musiał jak prawdziwy mężczyzna nauczyć się czynności typu naprawa toalety czy kranu, a to wcale nie jest takie łatwe!


Olivia jest dobrą żoną, przygotowuje obiad dla spracowanego męża


Zawsze znajdują czas dla siebie.


Nagle nastał piękny dzień, kiedy Olivia oznajmiła, że jest w ciąży! Byli bardzo szczęśliwi.


Rano Jakc przygotowując się do pracy odbywa poranną toaletę...


...a następnie schodzi na dół, aby zjeść śniadanie wspólnie z Olivią.


I nastał dzień porodu! (akurat w momencie kiedy chciałam ich wysłać do restauracji, jeszcze nie zdązyli wejść i Olivia zaczęła rodzić xd) Urodził się im syn- Oliver


To by było narazie na tyle

EDIT:
Tutaj mamy Oliviera już starszego na spacerku z mamą i w trakcie śniadania:



A tu rodzice podczas snu maluszka postanowili spędzić trochę czasu razem w ogródku
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.

Ostatnio edytowane przez Meggie : 31.05.2011 - 20:09
Meggie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.06.2011, 11:56   #514
Ceasaries
 
Avatar Ceasaries
 
Zarejestrowany: 23.08.2010
Skąd: 비아우이스토크
Płeć: Kobieta
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Coś patrze, produkcja historii się wstrzymała.. codziennie tutaj wchodzę i zawsze coś jest, a uwierzcie ok. co 1h wchodzę, a dzisiaj... Nic. Od rana zaglądam i żadnej nowej/dalszej historii rodzin nie ma... mam nadzieje że to tak tylko dzisiaj, (bo dzień dziecka). A ja daje dalsze losy, mojej rodziny: Rathev.

Donau regularnie chodzi do ginekologa, a w wolnych chwilach przesiaduje w publicznej bibliotece, sama z książkami i innymi simami tylko że na czacie... Biblioteka do godziny 12 jest pusta. Donau czatuje z przyjaciółką i czyta książkę o ciąży:



Jako że Donau ma ogródek, a w nim spryskiwacz, bardzo często gdy jej nudno, bawi się nim. Zabawa była wspaniała, a w drodze do łazienki, Trevor zaczepił swoją żonę, aby po pracy przywitać się z swoim "coś-em". Trevor mówi do brzucha:


Ciężarne kobiety mają zachcianki... Donau bardzo często jada... tutaj robi sobie spaghetti:


Donau po swojej ulubionej zabawie ze spryskiwaczem...
... zaczęła rodzić. Na szczęście Trevor był w pracy,, nie panikował, jak większość młodych ojców:


Młoda mama, popędziła do szpitala. Gdzie urodziła swoje pierwsze dziecko. Tutaj już powrót:


Oto mała Marselinka:


Dzień po narodzinach Merseliny, Donau zmieniła swój wiek na dorosły. Urodzinki były ciche wśród domowników. Już w nowym domu:


No i nadeszły dni zwykłe, tylko że z nowym członkiem rodziny. Donau robi pranie:


Minęło dni.. i Marselina również miała swoje urodziny:


Oto jak wygląda, dziewczynka po zmianie garderoby i fryzury:


Jak na razie to wszystko.. C.D.N! Liczę na wpisy innych osób!

Ostatnio edytowane przez Ceasaries : 01.06.2011 - 11:58
Ceasaries jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.06.2011, 13:09   #515
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Ja jak mi się aktualka ściągnie i wszystko będzie ok, to też coś wstawię z mojej aktualnej rozgrywki. Miejmy nadzieję, że nic się nie rozwali.
Co do fot - macie interesujące rodziny i ich historie, miło poczytać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.06.2011, 15:48   #516
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,082
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Olivia uczy synka chodzić.



Tatuś nie jest gorszy, bawi się w Oliverem w "zaatakuj pazurem".


Sobotni wypad do parku


Olivia starała się wrócić do formy po ciąży.


A Jack stara się wygrać pojedynek szachowy (niestety przegrał ;/)


Podczas gdy maluszek się bawi...


...w drugim pokoju rodzice też się bawią! ;D
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.
Meggie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.06.2011, 16:17   #517
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Ok, to troche zdjec ja dodam z mojej rodzinki

Andrzej stara sie naprawic zepsuta pralke


Czas na masaz - Chlopak lubi sie przychlebiac Marii ^^


No i wkoncu! Pierwszy pocalunek na ktory sie odwazyl Andrzej <nawet nie wie jak Maria dlugo na to czekala >


Andrzej nie chcac czekac zaproponowal wspolne chodzenie i tak zostali para.< ale wczas O.o>


Wspolne ogladanie gwiazd podczas randki.


Elegancka kolacja we dwoje w restauracji w miescie.


Na romantycznej randce nie moze zabraknac bukietu roz <3 (ach jak ja bym tak chciala, zeby moje randki tak wygladaly :"< ...)


No i czas spac...przytuleni do siebie spia jak zakochane aniolki


Krotko po "pierwszym" pocalunku Andrej zaprosil poznym wieczorem Marie nad ocean...i oswiadczyl sie jej


Nie mogac juz wytrzymac po oswiadczynach zaglebili sie w sypialni figlujac przez pol nocy ^^"
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2011, 10:20   #518
Horsez
 
Avatar Horsez
 
Zarejestrowany: 22.07.2008
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 796
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

No to ja przedstawie wam moją nową rodzinę Kostka.

Joasia i Remigiusz Kostka, to młode kochające sie małżeństwo. On pracuje w wojsku a ona zajmuje sie domem i spędza czas z przyjaciółkami które bardzo ceni. Małżeństwo znało się od czasów liceum i kiedy wzięli ślub i zamieszkali we wspólnym domu nie zapominali o romantycznych randkach. W ich związku nie brakowało ani czułości ani dobrej zabawy we dwoje



Jakże wiele zaskoczenie nastąpiło gdy Joasia obwieściła Remkowi iż jest w ciąży. Remek bardzo się ucieszył, a Joasia bardzo pragnęła mieć dzieciątko . Zawsze marzyła o małej córeczce Jzabelce.


Mąż bardzo wspierał swoją ukochaną kobietę podczas okresu ciąży.


Jakież było zdziwienie gdy zamiast jednej małej Izy urodziły się trzy dziewczynki. Rodzice bardzo ucieszyli sie z tak licznego potomstwa( i ja również to pierwszy raz w simsach trojaki). Joasia musiała oczywiście udokumentować i uwiecznić małe ślicznotki ; Marcelinkę, Konstancję, i jakże upragnioną Izulkę. Mama dobrze opiekowała się dziewczynkami , cżesto sie z nimi bawiła i wychodziła na spacerki. Szczególnie Marcelinka uwielbiała te długie nocne spacery, po których spała jak susełek




Niedługo potem dziewczynki podrosły i stały się małymi pataszonkami, takie anioły z różkami ech.. ile nie przespanych nocy, ile kłótni wrzasku, ale jak tu sie gniewać na takie słodkie berbecie?
Izulka na swoim różowym pegazie

Zabawa z Konsią.

Dziewczynki bawią się pod okiem mamusi


Żyli sobie tak beztrosko aż w końcu przyszedł czas poważniejszych dni w życiu dziewczynek zaczynały szkołę, mama była z nich bardzo dumna. Marcelina powiedziała rodzicom że chciałbym dostać się do szkoły z internatem ale Remigiusz powiedział jej że musi to przemyślec i przedyskutować z mamusią
Więc tak;

Marcelina


Konstancja


Izabelka




To na tyle jak pogram Kostkami to wrzucę dalej i jak myślicie dać ją do szkoły z internatem czy się zgorszy?
na drugi raz dam duże zdjęcia , bo nie wiedziałam.. że sie dodadzą w takim rozmiarze, a jak bedą takie jak te dwa ostatnie to bedzie okej ( rada na przyszłość)
__________________
Horsez jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2011, 13:08   #519
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Nowy dodatek nowym dodatkiem, ale show must go on... Jeszcze będziecie mieli więcej ludu, niż ja...

Danny na starość postanowił zostać pisarzem... Jego książka, dramat obyczajowy, o tytule "Podarta Pończoszka", świetnie się sprzedaje...

Natomiast Jeanette nadal maluje obrazy, ten powiesiłam nad schodami, oczywiście "spiralnymi"...

Młodość... Ale już niedługo, bo Johnny i Patty wkrótce będą dorośli... Ciekawe, czy będą mieli kryzys wieku średniego.

Kwiatki...

Johnny "pakuje"... Owłosiony się zrobił staasznie. No dobra, pomogłam mu.

Betty nieco starsza. Nie dostała WP.

Ojciec straszy dziecko.


W ogóle, to ostatnio stwierdziłam, że Twallan'owi wypadałoby postawić skrzynkę piwa za jego NRaas'y. Odkryłam, że DebugEnabler potrafi dodać do plecaka Sima wszystkie owoce\warzywa i nasiona drzewa pieniężnego, ominorośli. Potrafi też dodać wszystkie gatunki ryb. Ale to co zauważyłam wczoraj w MasterControllerze... Ta opcja była od dawna, ale jej nie sprawdzałam... Chodzi mi o drzewo genealogiczne. Można kliknąć na Sima i w podstawowych opcjach jest "Drzewo Genealogiczne". Myślałam, że ono wygląda tak jak to od EA, ale tam się mieści znacznie więcej ludzi! Zobaczcie sami....

http://www.youtube.com/watch?v=HJ7rfFjZ764
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2011, 14:54   #520
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,082
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Ciąg dalszy życia rodziny Smith

Jack bardzo zaprzyjaźnił się ze swoją szefową Morganą Wolf, co oczywiście niekoniecznie spodobało się Olivii, jednak starała się tego nie okazywać. Pewnego dnia Morgana odwiedziła przyjaciela i zaczęli się bić poduszkami.


Natknęła się na to Olivia i nie wytrzymała, kazała Morganie wyjść i wytknęła Jack'owi, że nie podoba jej się ta przyjaźń.


Nie odzywali się do siebie przez caly wieczór. Następnego dnia po pracy Jack przyniósł żonie kwiaty i czule ją przeprosił.



W między czasie mamusia uczyła swojego synka mówić...


...a tatuś czytał "szpitalną lekturę".


Oliver dorósł. Bardzo spodobała mu się zabawa w tyranozaura...


...i w domku na drzewie, który zafundowali mu rodzice z okazji urodzin.


Olivia wreszcie może znaleźć chwilę dla siebie po odchowaniu malca, dla relaksu postanowiła popływać.
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.
Meggie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023