Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.04.2004, 19:38   #11
Eveline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja bym chciała więcej służby. Taka prawdziwa gwiazda to powinna mieć: kucharza, stylistkę, opiekunkę do dziecka, trenera, fryzjera i całe zastępy pokojówek. kosmetyczkę i oczywiście ochronę (o której mowa już była) A oni większośćtych funkcji dali kamerdynerowi. To nudne.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.04.2004, 19:59   #12
Kama2002
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Właśnie, co do tego wręczania nagród to powinna być jakaś gala, a nie że wyskakuje tylko komunikat... Tak samo mogłoby być z kartką przesyłaną z wakacji, ale to już inny temat...
A tak w ogóle to żaden dodatek nie jest doskonały i nie spodziewajmy się też tego po TS 2, bo się możemy niemile zaskoczyć. W każdym razie jestem pewna, że TS 2 będzie przyjemne, lecz i tak czasem sobie pogram (nawet, żeby powspominać) w "starą, dobrą jedynkę"
pozdro
Kama
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2004, 08:53   #13
mili =]
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja bym chciała żeby było takie hmm... pojedyńcze kariery... typu modelka, piosenkarka, aktor, malarz, itd. a nie wszystko w kupie <_<
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2004, 10:18   #14
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja chcialabym wicej karier i tak jak mowila wczesniej mili =] zeby nie wszystko bylo w kupie...To bezsensu..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.04.2004, 12:55   #15
Rilla
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja bym chciała aby mozna było więcej kasy zarobić ! U mnie najwiecej za scene walki dostałam 2000$ ! A ile taka prawdziwa gwiazda zarabia za takie coś ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.04.2004, 09:34   #16
Blackie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ktoś już wspomniał o opiekunce do dziecka, no ale... Ja się pod tym podpisuje rękami i nogami, bo po co matka ma siedziec w domu? W prawdziwym życiu są opiekunki... A w gwieździe by się jeszcze przydały gale filmowe i muzyczne. Ale takie wiecie... Takie 'prawdziwsze'. Żeby były SimOscary ale takie, że jest ustalona godzina, jednego dnia jakiegoś, simy gwiazdą się stroją, potem idą na WIEEEEELKĄ salę, zajmują miejsca, ludzie na widowni przyznają nagrody, pełno sław wszędzie... Mniam
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023