Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.06.2006, 08:51   #41
Mania
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown ;-(( Ja chce SimS 2

Cytat:
Napisał Gwiazdka
Ja już nie gram w TS1 nudne dla mnie a one i tak były małe i nie wyrażne a TS2 są DUżE i to wszystko na ten temat

Siemka;-***
Powiem tylko tyle ,że ja GRAM W SIMS 1 BO NIEMAM SIMS 2 ;( ;( ;( :con:
Teraz moj tata sie czaji na jakas 2 ale niewiem kiedy ja dostane ja juz niemoge ;(
Tak mi brakje simsow ,ze choo choo
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.06.2006, 14:36   #42
MrMcDeSim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja garm tylko w The Sims 1. Z dwoch powodów:
- The Sims 2 ledwo chodzi na moim kompie, taki z niego staruszek.
- Jakos się przyzwyczaiłem do The Sims 1, po prostu sprawa gustu, a TS2 jakoś mi się nie za bardzo podoba, nie wiem czemu...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.06.2006, 04:51   #43
sowal100
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a ja gram dla tego że odkiedy wyszło The sims 2 to cały czas w nie grałem mam wszystkie jak narazie dodatki(czekam aż wyjdą pets) i zatęskniłem za jedynka bo nie mam co jedynka jest super moża czarować i zostać gwiazdą mam wersje 8 in 1 i odrazu we wszystkie gram
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.06.2006, 12:31   #44
mario800
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja gram w normalne The Sims
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.06.2006, 12:05   #45
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie gram w jedynke, ale zamierzam sobie zainstalowac. tylko jeden klopot - nie wiem gdzie wcieło mi swiatowe zycie... musze podzwonic po znajomych... 2 juz mi sie znudzila:/. co prawda nie tnie sie, chodzi dobrze ale... jest nudna. nie mozna zostac gwiazda i miec fanow, ani nie mozna czarowac, miec zwierzakow, wyjechac na wakacje...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2006, 19:12   #46
Okularnica94
Guest
 
Postów: n/a
Sad Ehhh

Mnie naprzykładn nie stać na dwójkęA jedynkę kocham i nigdy jej nie porzucę!Dla mnie dwójka jest przereklamowana...mój komp by tego nie wytrzymał
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2006, 20:20   #47
Emilcia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Co prawda częściej włączam TS2, ale o TS1 nie zapomniałam. Obecnie zainstalowaną mam jedynie podstawową wersję tej gry, ale zbliżają się wakacje i mam nadzieję, że znajdę czas by to zmienić.

Dlaczego nadal TS1? Za niepowtarzalny klimat i atmosferę, za to, że była to pierwsza gra, nad którą mogłabym siedzieć dzień i noc bez zmęczenia, wreszcie za każde skurcze żołądka towarzyszące instalowaniu nowych dodatków... no poprostu za to, że była pierwsza
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.07.2006, 23:45   #48
Nabi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Racja, jedynka była bardziej klimatyczna, zdecydowanie. Kocham muzyke z wakacji!!! Zainstalowałabym je sobie bo to dla mnie był najbardziej klimatyczny dodatek mimo ze dawal male mozliwosci....może mogłby mi ktos przeslac pliki z muzyką z wakacji, proszę proszę ;( Bo ja nie moge znalesc płyty ehh... Nie grałam w jedynke juz ze 2,5 i troche za nią tęsknie...chce na nowo w nią wejsc, to bedzie musialo byc dziwne uczucie XD ehh randka była super, nawet pamietam w jakiej parceli zawsze grałam...no i gwiazdka mmm *.* ALe i tak sądze ze dwojka jest lepsza do grania, mimo wszystko, czekam na nastepne dodatki, chce by byly takie jak do jedynki z wakacjami i abrakadabrą na czele XD choc to juz i tak nie bedzie to samo ehhh przyzwyczajenie hehe XD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2006, 09:06   #49
bOginka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

szczerze mowiac ja tez juz zaczynam tesknic za sims 1 te wszystkie dodatki, wakacje, abrakadabra mmMM... owszem jest pare rzeczy lepszych w ts2 ale i tak nie oddaje to klimatu 1 wersji simow... teraz sie rozmarzylam ...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2006, 12:18   #50
Nabi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No tak te wszystkie wspomnienia z podstawowki z simami, rózne skojarzenia.....ehh to był czasy XD ALe mimo wszystko sądze ze dwójka jest sto razy lepsza ma większe możliwości, jest ciekawsza no i nei zgadzam się że różni się tylko grafiką, to nieprawda
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023