Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.03.2005, 21:02   #1
Moloko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Najbardziej szalony pomysł w grze...

Co najbardziej pokręconego, szurniętego, nowatorskiegozrobiliście w grze?
Jeśli chcecie, umieście zdjęcia
Bo jeśli chodzi o mni, to teraz wyprawiam pogrzeb . Zdjęcia wkrótce.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.03.2005, 21:09   #2
tinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja zrobilam rodzinkę o nazwisku Szit (spolściłam). Zrobilam im domek ogrodzony tym bialym plotkiem. Wszystko mieli w domku bez zadnych scian, tam byly tez kwiaty, wanna, lozka, AGD, drzewa i wszystko razem ogrodzone tym plotkiem. Jedyna byla ubikacja oddzielna. Tam sąsiedzi dzwonili do dzwi od ubikacji :laugha:.
Później pokłuciłam dwoch dorosłych (bylo 2 doroslych i 2 dzieci). Juz nie pamietam, kto sie wyprowadzil, ale fajnie bylo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2005, 21:26   #3
KubuS
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Taki temat już był...

A co szalonego? Moja simka miała 6 kochanków w jeden dzień... KOSZMAR
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2005, 22:43   #4
sim-ona
Guest
 
Postów: n/a
Grin Ho ho... czego można nie robić... :D

W tak prymitywnym dodatku jak balanga można zrobić duużo śmiesnzych rzeczy i rodzin.Ja na przykład gdy już mi się znudzi zwykła rodzina robię np. szkołe. Robi się ją w bardzo prosty sposób bo robi się kucharkę i nauczycielke a resztę dzieci. Buduje się salę gimnastyczną [z basenem, koszykówką] salę lekcyjną [z ławkami i pułkami na książki] wieeeelkie tolalety [żeby się wszyscy pomieścili] kuchnię + stołówkę [jak w polskich szkołach] i wieeele wiele innych. Jeśli już znudzi się szkoła [trzeba dużo czekac aż się znudzi] można zrobić szpital [ze starymi babami w fartuszkach i chorymi], więzienie itd. pozro
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.03.2005, 17:04   #5
Aishana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moja simka miała 6 zwierzaków (2 koty i 4 psy) Po jakimś czasie nie dała rady się nimi zajmować i pouciekały buahaha :]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.03.2005, 17:14   #6
simoleonka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

pouciekałay pierwszy raz słysze, a ja szalonego to chyba to ze jak jeszcze nie znałam kodu na kase to kupiłam wszystkie najdrozsze rzeczy a potem simy głodowały
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.03.2005, 18:10   #7
Profesor Parker
 
Avatar Profesor Parker
 
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
Domyślnie

To może nie było ani szalone, ani porywające, ale zrobiłam rodzinkę 'Test'. Tam był Jaś (dorosły), Kasia (też dorasła) i Eustachy (dziecko). Akcja toczy sie w Światowym Życiu . Co robiłam? Wszystko. Wypróbowałam każdy rodzaj śmierci, tortur, a sama rodzina mieszkała w ekstremalnych warunkach. Puste ściany, wszystko popsute. No i chciałam sprawdzić jakie będzie dziecko z połączenia kobieta - biała i facet - czarny. Chyba reaktywuje tą rodzinkę w Abrakadabrze i porobie screeny
__________________
-Sorry, I'm late.
-That's okay, time doesn't exist.
Profesor Parker jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.03.2005, 18:32   #8
Apple
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał KubuS
Taki temat już był...

A co szalonego? Moja simka miała 6 kochanków w jeden dzień... KOSZMAR
Hiehie tez miałam tak w simsach zrobiłam taka sexbomb no i miała 2 kochanki i 5 facetów (każdy na inny dzień tygodnia chociaż w zwykłych nie bylo podziału na dni :/ )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.03.2005, 20:18   #9
LindSay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja kiedyś zrobiłam szkołę i hotel dla zwierząt..!!! Coś nienormalnego? Zrobiłam w The Sims Balanga mały burdelik... . No i co tam jeszcze...dwóch simów co męczyłam-robiłam im głodówki, kazałam wstawać w środku nocy...Było niezłe!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2005, 21:06   #10
sara lee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Krematorium...

Ja z koleżanką budowałyśmy pomieszczenie, całe oszklone (jak najwięcej okien...). Zamykałyśmy tam Simów, już i tak wygłodzonych i brudnych... I paliłyśmy
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023