Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.04.2014, 18:25   #1
Mr.Death
 
Avatar Mr.Death
 
Zarejestrowany: 01.08.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 9
Reputacja: 11
Domyślnie Słoneczne Wybrzeże



Wracam ponownie po nie udanym starcie w ojsg, z nowym zapałem i weną twórczą. Mój temat został ponowie otwarty, więc na nowo będę mogła dzielić się moimi opowiastkami. Za pierwszym razem już na początku znudziła mi się rodzinka, a do tego moje simsy odmówiły posłuszeństwa, więc trzeba było je zainstalować od nowa. Teraz mam już troszkę rozbudowane własne miasteczko, o nazwie Słoneczne Wybrzeże. Zanim cokolwiek zaprezentuję, poniekąd wyjaśnię co i jak. A więc simowie którzy mieszkają na wybrzeżu to w większości mieszkańcy Miłowa pobrani z internetu i całkowicie przerobieni. Zaczęłam to wszystko tak jak chciała, a nie jak już było w Miłowie. Toteż bohaterowie są w różnym wieku, np.: Don jest dorosłym, a Kasandra Ćwir dzieckiem w wieku szkolnym. Na razie w moim miasteczku mieszka 8 rodzinek, ale z czasem planuję to powiększyć. Mam nadzieję, że ktoś to w ogóle będzie czytał, także zapraszam do krótkiej lektury. Na razie będzie to tylko wstęp i przedstawienie wszystkich rodzin, a już w następnym poście wystartujemy z opowieścią wybranej przeze mnie rodziny.

1.Wstęp
__________________

Ostatnio edytowane przez Mr.Death : 16.11.2014 - 19:56
Mr.Death jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.04.2014, 19:14   #2
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Sielankowo

Fajna nazwa tematu!
Ledwo przeczytałam drugie zdanie historii i już mi się spodobała - u Ciebie Maria jest mamą Marleny, u mnie - babcią!
Haha, 32-16=... no właśnie! Młodo zaciążyła Oby jej córki nie spotkał taki sam los! Swoją drogą zastanawia mnie, skąd taka młoda (ledwo po 30.) matka ma tyle pieniędzy. Wśród ludzi to nie jest reguła, a zdążyłam zauważyć, że pomysł na tę rodzinkę zaczerpnęłaś z życia (trochę może przejaskrawione, ale "w normie" na szczęście . A, jeszcze coś - nie lubię zestawień typu "polskie imię + angielskie nazwisko". Kojarzy mi się to z poziomem podstawówki/"gimbazy" umysłowej (nie obrażając ogarniętych uczniów tychże szkół).
Masz irytujący styl stawiania przecinków. Irytujący, bo - będąc w złych miejscach - zaburzają "spójność" zdań - mówiąc inaczej, każą "pauzować" w złych miejscach. Mnie osobiście zaś wytrącają z "transu" i każą o nich wspominać w komentarzach...
Ah, no i "moja" Marlena też ma czarne włosy ^^ Porównanie.
Zdjęcia robisz print screenem i za to plus. Mój laptop zaś wyświetla je w dobrej jakości (a z moimi własnymi screenami przerobionymi na stacjonarnym ma problem) - jest OK
Chociaż nie - rozmiar. Możesz mieć max. 800x600 albo 600x800 pikseli.

Maaaaaaaaaaaaało! Baaaaaaaaaaaaaaardzo! Chciałam dowiedzieć się czegoś więcej o młodej buntowniczce!
Mam nadzieję, że w kolejnym odcinku mi to umożliwisz

Ostatnio edytowane przez Liv : 08.04.2014 - 19:17
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2014, 19:44   #3
Mr.Death
 
Avatar Mr.Death
 
Zarejestrowany: 01.08.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 9
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Sielankowo

Wracam ponownie po nie udanym starcie w ojsg, z nowym zapałem i weną twórczą. Mój temat został ponowie otwarty, więc na nowo będę mogła dzielić się moimi opowiastkami. Za pierwszym razem już na początku znudziła mi się rodzinka, a do tego moje simsy odmówiły posłuszeństwa, więc trzeba było je zainstalować od nowa. Teraz mam już troszkę rozbudowane własne miasteczko, o nazwie Słoneczne Wybrzeże. Zanim cokolwiek zaprezentuję, poniekąd wyjaśnię co i jak. A więc simowie którzy mieszkają na wybrzeżu to w większości mieszkańcy Miłowa pobrani z internetu i całkowicie przerobieni. Zaczęłam to wszystko tak jak chciała, a nie jak już było w Miłowie. Toteż bohaterowie są w różnym wieku, np.: Don jest dorosłym, a Kasandra Ćwir dzieckiem w wieku szkolnym. Na razie w moim miasteczku mieszka 8 rodzinek, ale z czasem planuję to powiększyć. Mam nadzieję, że ktoś to w ogóle będzie czytał, także zapraszam do krótkiej lektury. Na razie będzie to tylko wstęp i przedstawienie wszystkich rodzin, a już w następnym poście wystartujemy z opowieścią wybranej przeze mnie rodziny.



Siostry Zielonka


Od lewej Barbara i Ernestyna Zielonka. Jedyne na wybrzeżu, pochodzące z Dziwnowa. Przerobione z sióstr Loli i Celiny Jedynak. Wprowadziły się do miasta zaledwie 3 dni temu.


Rodzina Koralik


Od lewej Julka (z panieńskiego Kapulet) i Rober Koralik.Jak można zauważyć Julka jest jeszcze nastolatką, poznali się w Weronie, gdzie Robert pojechał na wakacje. Nawiązali gorący romans, czego owocem był brzuch dziewczyny. Przeprowadzili się na Słoneczne Wybrzeże i tam wzięli szybki ślub.


Rodzina Hak



Od lewej mała Lucynka, Esmeralda i Jan Hak. Rodzina w większości wszystkim znana z Miłowa. Przeprowadzili się na wybrzeże, w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. Jak widzimy na zdjęciu rodzinnym Esmeralda jest w ciąży (jak się później okaże w bliźniaczej). Lucynka zdążyła już się blisko zaprzyjaźnić z jej rówieśniczką Kasandrą Ćwir.


Rodzina Lotario



Od lewej Don, ich malutka córeczka Flora i żona Dona Faustyna Lotario. Don po studiach postanowił wyprowadzić się ze spokojnych czterech kątów Miłowa, do Słonecznego Wybrzeża. Tam poznał widniejącą na zdjęciu Faustynę, szybko wzięli ślub i zaraz po tym dziewczyna zaszła w ciążę.


Rodzina Marzyciel



Od lewej Dariusz, Szczepan i Marlena Marzyciel. Chyba każdy z was przynajmniej kojarzy rodzinę Marzycieli. Żona Dariusza Marlena, u mnie jest ciągle żywa i ma się doskonale. Już na zdjęciu jest w niewidocznej ciąży, która zamiast złagodzić jeszcze powiększy kryzys nad małżonkami.


Rodzina Ćwir



Od lewej Florencja, druga żona Mortimera, Mortimer, a w środku ich pierwsze dziecko Jaś (drugie już widoczne na zdjęciu w brzuchu u mamusi) i córka z pierwszego małżeństwa z Bellą Kasandra Ćwir. Po stracie Belli, Mortimer bardzo cierpiał ale z biegiem czasu jego smutek odchodził w zapomnienie, a kiedy poznał swoją drugą żonę, całkowicie zapomniał o przeszłości. Jak widzimy Florencja jest już w drugiej ciąży (mam defaulty stąd ta sukienka). Ćwirowie żyją sobie sielanką ale kto wie czy tak będzie już na zawsze ?


Rodzina Biedak



Od lewej Wincenty, ich córeczka Jagoda, Balbina, a w środku syn Balbiny z pierwszego małżeństwa Damian. Jak widać kobieta wyszła za mąż drugi raz, tak się przyjęło, że przejął nazwisko po swojej żonie (tak naprawdę to ja nawaliłam i klikłam na łuk nie tą osobą, co trzeba ). Damian jest przeciwny temu związkowi, nieznosi Wincetego i na każdym kroku stara mu się to pokazywać.


Rodzina Przyjemniak



Od lewej Daniel, jego żona Maria i bliżniaczki Andżelika i Liliana. Jednym zdaniem moja ulubiona rodzinka z Miłowa. Przyjemniakowie wprowadzili się na wybrzeże stosunkowo nie dawno. Sprowadzili się tutaj z poważnego kryzysu i wiecznych zdrad Daniela z pokojówką Kasią myśląc, że to pomoże im załagodzić spór między sobą. Tak naprawdę to był punkt kulminacyjny burzy która miała nastąpić.


Mam nadzieję, że jak na razie wam się podoba. To tylko wstęp ale i tak wyszedł dłuższy niż przewidywałam. Liczę na to, że ktoś tu od czasu do czasu zerknie i pozostawi po sobie ślad – było by mi niezmiernie miło.
PS. Prawdopodobnie pierwszy odcinek będzie o Ćwirach, podzielę go jakoś na 2 części
PS2. Przepraszam za to, że na niektórych zdjęciach widać kratki, zauważyłam dopiero przy obróbce
__________________

Ostatnio edytowane przez Mr.Death : 16.11.2014 - 19:59
Mr.Death jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2014, 19:58   #4
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,086
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Sielankowo

Przez to Słoneczne Wybrzeże myślałam, że będziesz robić OJSG z TS3.
Cóż mogę na początek powiedzieć - gdyby nie podpisy, nigdy nie wpadłabym na to, że wszyscy ci simowie to dobrze znane mi postacie z gry (niektórzy, choć przerobieni, to jednak trochę są do siebie podobni - chociażby Don). Ciekawy pomysł z połączeniem wszystkich w jednym otoczeniu. Najbardziej cieszę się, że postanowiłaś umieścić w OJSG kosmitki z Dziwnowa - ach, jak ja kiedyś lubiłam grać rodziną Jedynak! No i Don prezentuje się naprawdę świetnie.
Zdjęcia ładne, tylko na tych robionych poza domem widać kratki z trybu budowy.

Czekam na pierwszą część, postaram się znaleźć trochę czasu na przeczytanie.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023