Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.06.2012, 15:09   #11
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Serena i Vipera są jak siostry, bardzo podobne Aż trudno uwierzyć, że Vinc jest takim troskliwym tatusiem, ja mam ciągle przed oczami dwóch świrów z bonusów, którym bym nawet zwierzaka pod opiekę nie dała, a co dopiero wychowywać dziecko Widać, ułożyło mu się w głowie. Trochę szkoda; ja bym chciała, żeby nadal był taki szalony xD
Mały Michael to czysty ojciec. Wprawdzie twarzy nie widać, ale przez tę fryzurę wydaje się wierną kopią taty. No i nie dziwię się, że tam tłumy kobiet się dobijają ^^ Leizi to w końcu mroczne ciacho :>
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.06.2012, 15:19   #12
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
[left][...] ja mam ciągle przed oczami dwóch świrów z bonusów, którym bym nawet zwierzaka pod opiekę nie dała, a co dopiero wychowywać dziecko [...]
ahaha, ja mam to samo

widze, że łóżko aż trzeszczało podczas "tworzenia" Michaela
ciekawi mnie jak będzie wyglądał kiedy dorośnie :3

czekam... czekam!!
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2012, 15:26   #13
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Ruda, Michael jest cudny <3 ja się już zakochałam!

Malin, w bonusie Vinc jest tylko aktorem W rzeczywistosci jest troskliwy, chociaż lubi poszaleć. No i też sie za jakis czas zestarzeje!


Ktoś jeszcze??




Miłość Vipery i Leizara kwitła. Codziennie rano jedli razem śniadanie, wieczorem baraszkowali w salinie, z dala od dziecięcych oczu.

Ale w ciągu dnia mały domagał się atencji, więc któryś z rodziców pędził na wezwanie, żeby Michael nie postawił na nogi całego osiedla.


Nie wiedzieć czemu, kiedy zaczął chodzić do szkoły, bardzo nie lubił spać w swoim łóżku, tylko zawsze kimał na kanapie. Dziwny chłopak


Parę lat później, w rodzinie Cold'ow, mała niegdyś Nina dorosła i całe dnie spędzała poza domem na zabawie z koleżankami. Wyrosła na piękną, młodą kobietę i coraz więcej chłopców próbowało zwrócić na siebie jej uwagę. Ona jednak uważała, że nie ma czasu na amory, bo musi ciężko pracować na przyszłą karierę. Skończyła liceum z czerwonym paskiem, a jak tylko dostała się na studia, wyfrunęła z domu, co oczywiście wykorzystali rodzice.

Vincentowi zachciało się nauczyć gotować, więc korzystając z tego, że Serena spała, stanął przy kuchence. Postawił garnek i poszedł grać na fortepianie – za długo. Kuchenka zapaliła się i smród zawładnął całym mieszkaniem. Zaniepokojona żona zbiegła do kuchni i prawie zemdlała, widząc ogromny płomień dymu. Na szczęście w porę przyjechali strażacy i nikomu nie stało się nic złego.
http://img542.imageshack.us/img542/9...6112159221.jpg (link celowy)
Chciała zrobić mężowy awanturę, że o mało nie puścił ich z dymem, jednak gdy po całej akcji weszła do łazienki, jakoś zapomniała o czym miała w ogóle mówić. No i rozeszło się po kościach!

Ale od tamtej pory, Vincent nie miał wstępu do kuchni... wyjątkiem było zjedzenie obiadu.

Tymczasem Nina świetnie radziła sobie na studiach. Wybrała kierunek; aktorstwo i uczyła się pilnie, aby w przyszłości stać się bogatą i pożądaną przez media simką.

Nie wiedziała jednak, że rodzice zrobili jej psikusa i zapisali do tego samego akademika, co Michael – w sensie, syn Leizara również poszedł na studia. Kochane mamuśki miały pomysł, ale spiknąć swoje dzieci.

Na szczęście, czy nieszczęście, młodzi zapałali do siebie uczuciem i już po niedługim czasie, w akademiku rozpętała się burza.

Błażej, kolega z akademika, zauroczył się w młodej pannie Cold i próbował swoich sił w podbojach.

Gdy Michael się o tym dowiedział, dostał białej gorączki i czym prędzej pobiegł odszukać podrywacza, aby sprać go na kwaśne jabłko. Był dość... zazdrosny, ale w końcu co się dziwić, skoro dorwał najlepszy 'towar w pokoju' xD

Początkowo dał Błażejowi tylko do zrozumienia, żeby trzymał łapy z dala od jego dziewczyny, ale ten nie dawał za wygraną, co skończyło się pierwszą bójką w stołówce.

Od tamtej pory Błażej miał mocno przerąbane, a Nina nie zwracając na nic uwagi, skupiała się na swojej karierze aktorskiej. Nawet się nie spodziewała, jaką niespodziankę szykują dla niej w domu rodzice!

W czasie gdy dzieciaki buszowały na studiach, Serena wydała na świat kolejną córkę - Amelie.

(której już mam więcej fot! xD)



W związku z tym, że gdy tak sobie gram, nie robię jakoś dużo fot, a byłam ciekawa jak Michael i Nina będą wyglądac gdy dorosną, musiałam zrobić przeskok na studia.
Obiecuję jednak, że dalej będzie ciekawie, bo wymyśliłam pare niezłch historii

Ostatnio edytowane przez Vipera : 17.06.2012 - 11:33
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2012, 17:55   #14
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

O matko, Nina jest piękna! A Ty pisałaś o niej "małe paskudztwo"
Michael to po prostu kopia Leizara, jest tak niesamowicie podobny do ojca, że ja nie mogę! Masakra, pierwszy raz spotykam się z aż takim podobieństwem... Szok.
Vincenta rzeczywiście nie wolno wpuszczać do kuchni, jeśli chce się jeszcze trochę we własnym domu pomieszkać :> ale zdjęcie w łazience...! Aaaaaaaaaa! Nie dziwię się, że Serena zapomniała, co miała powiedzieć! xD Co tam spalona kuchnia, kiedy patrzy się na takie widoki! <3 Nie no, super, ciekawi mnie, co ten niemożliwy Vinc jeszcze wymyśli xD
A Vipera z Leizim to jacyś erotomani, skoro z łóżka niemal nie wychodzą Nawet do dziecka tylko na chwilę szli, nawet się nie ubierając :>
No, ładnie, ładnie!
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.06.2012, 21:20   #15
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Fakt, też byłam zdziwiona jak zobaczyłam ich podobieńtwo. Nine kocham, szkoda tylko, że Amelia musi iść pod skalpel, bo z taką brzydką facjatą to... psuje mi plany!

Dziękuje za komenta ! ^.^
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2012, 14:01   #16
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Michael jest faktycznie bardzo podobny do Leiziego, ja myślałam, że to drugi Leizi xD
Mamuśki się nieźle zmówiły, dzieciaków na studia razem posłać no no!

Vincent bez majtek... znam ten widok, ale nikt nie powiedział, że mi go mało
Również na miejscu Sereny, tak jak Malin, zapomniałabym za co mam go ochrzanić xD

W akademiku widzę, że też nieźle się dzieje, ale i tak stawiam, że dzieciaki będą razem :3
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2012, 14:44   #17
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Cytat:
Napisał Vipera Zobacz post
szkoda tylko, że Amelia musi iść pod skalpel, bo z taką brzydką facjatą to... psuje mi plany!
No co ty, nie zmieniaj jej, zostaw taką, jaka jest! Toż to cały urok urodzonych w grze Simów, że wyglądają czasem tak mało idealnie. Ale przez to są oryginalne, ciekawsze. A Amelia na pewno nie jest tak brzydka, jak piszesz. :>
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2012, 17:48   #18
Chewbacca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

@up - dokładnie, ja sama uwielbiam grać brzydkimi simami.

Co do rodzin i historii... IMHO za kolorowo, ja lubie moim simom urozmaicać życie a tutaj to tak słodko i idealnie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2012, 17:52   #19
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

To dopiero początek, trudno, żeby od razu był szał na obcasach. Cierpliwosc jest cnotą.


A co do simki, psuje mi plany wiec poszła pod nóż.
__________________
Melodia Strachu v2
Wattpad
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.06.2012, 20:38   #20
Yuki
 
Avatar Yuki
 
Zarejestrowany: 19.07.2011
Skąd: z Afganistanu
Płeć: Kobieta
Postów: 660
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Cold i sąsiedzi

Moja droga, od przodu to zdjęcie proszę...

Do rzeczy. W życiach moich simów przeważnie nie dzieje się nic, oprócz pracy i jakiegoś hobby, więc każde urozmaicenie jest dla mnie atrakcją. Tutaj jest tego sporo, a rodzinki są fajoskie. O ile takie słowo istnieje.
Cudnie. ^ ^
Yuki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023